Opinie

  1. Anna Niedzielska-Kozłowska ★★★★★

    Jesteśmy pozytywnie zaskoczeni, burgery były bardzo dobre. Góralski wymiata! W amerykański pasowałoby więcej sosu. Mięso dobrej jakości, bułka ok, dodatki świeże. Krążki cebulowe też smaczne. Polecam ! Na pewno wrócimy.

  2. Ewa Barbudis ★★★★★

    Polecam burgera firmowego z halapenio. Co prawda 45 Zeta za szt, czeka się 20 min, ale uczta super - pyszny i zacny burger, który nasyci drwala na cały dzień. Na wprost wejścia jest kibelek, muzyka dosyć głośna, jest kilka stoliczków małych, jest możliwość wcześniejszego zamówienia przez telefon i wtedy nie trzeba czekać tyle co my czekaliśmy. Jest możliwość zamówienia na wynos. Klimat lokalu taki fastfoodowy, neonowy, nowoczesny. Z pewnością nie sprzyja medytacji ;) Ale jak jest ładna pogoda, to polecam zamówić tekie cudo na wynos i skonsumować nad Wisłą, do której jest niedaleko, a widoki przepiękne. Jeżeli chodzi o osoby niepełnosprawne - do lokalu prowadzą schodki, których osoba na wózku nie pokona samodzielnie. Ale Od wczesnej wiosny do późnej jesieni są stoliczki na zewnątrz.

  3. Adam Górski ★☆☆☆☆

    Marny burger i słaba obsługa... kiedyś może były dobre, ale teraz nie są nawet gorące. Kawałek dalej są najlepsze burgery w Krakowie, Lucky burger! ale tylko do 20.00, dlatego byliśmy tu po 22.00 ale nie warto było...

  1. Juan Disraely Angeles Mena ★★★★★

    Mała perełka z burgerami palce lizać! To miejsce to prawdziwa mała perełka z burgerami, przy których można lizać palce! Zamówiłem burgera azteckiego i dirty fries – oba były dobrych rozmiarów i w świetnej cenie. Restauracja oferuje ogromny wybór burgerów na każdy gust. Jedyny “minus” to to, że lokal jest niewielki, więc trzeba mieć trochę szczęścia, żeby znaleźć wolne miejsce. Ale szczerze mówiąc, czekanie absolutnie się opłaca, biorąc pod uwagę to, co można tu zjeść! Zdecydowanie polecam!

  2. Marian Misiak ★☆☆☆☆

    Moim zdaniem jedzenie przereklamowane, wydaje mi się że opinie kupione. Zamówiłem jedzonko- burger, frytki, on lemon 3x . Mięso bo to najważniejsza część, beznadziejne. Jakim cudem ten lokal posiada 4.7 gwiazdki xD . Zastanówcie się nad swoim postępowaniem. Odradzam serdecznie, nigdy więcej nie zamówię. On lemon trzyma poziom. Edit: Rozbolał mnie brzuch XD Edit: "AUTOR SIĘ NIE SKONTAKTOWAŁ" ?! Xd Zamawiam z restauracji z opinią 4,7 oczekuje rozpływających się w ustach nieskazitelnych burgerków i rzemieślniczych frytek , natomiast dostaje co dostaje. I co mam jeszcze dzwonić marnować mój cenny czas . Proszę uprzejmie, dołączam o co prosicie Straszenie sądem ponieważ posiadam własne niewymuszone przez nikogo zdanie , bardzo nie w porządku. Nie odłożył i nie zgłosił jak to ładnie ujęliście gdyż jadłem do momentu w którym zaspokojony najdolegliwszy głód pozwolił na rzetelną ocenę jakości produktu. Ale patrząc w dalszym ciągu na rozwój wydarzeń i ilość pozytywnych opinii od momentu gdy sam spróbowałem waszych wyrobów, stwierdzam że jest to jakieś nieporozumienie i najwidoczniej dostałem jedzenie z innego lokalu, dlatego przyjadę i spróbuje na miejscu.

  3. Michal Stanisz ★★★★★

    Więcej niż przyzwoite burgery, bogate menu, jest w czym wybierać. Szybko i sprawnie przyrządzane, podawane na miejscu lub na wynos. Schludne, kompaktowe wnętrze (3 stoliki, kilka hockerow), w stylu amerykańskim. Bardzo dobra muzyka rockowa, nastrój jak z brooklinskiego burger baru z lat 80ych.

  1. Katarzyna Zielińska ★★★★★

    Jak dla mnie? Jedne z najlepszych burgerów jakie jadłam w Krakowie, o ile nie najlepsze ;) Burger Goat z kozim serem, czy Blue z gorgonzolą to zdecydowanie moje klimaty, ale wybór jest ogromny, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Porcje naprawdę fajnie wysmażonego mięsa w słusznej ilości, z dodatkiem przepysznych sosów. Frytki zarówno te klasyczne jak i z batatow też niczego sobie :) Ceny adekwatnie do jakości i ilości produktów. Sama miejscówka dość mała, w środku ok 5 stolików i 3 na zewnątrz, ale na swój klimat. Z pewnością zostanę stałą klientką :) Ostatnio miałam też okazję zamówić burgery z dostawą. Burgery były bardzo starannie zapakowane, w 2 warstwy ochronne z izolacją ciepła, dzięki czemu dotarły na praktycznie drugi koniec Krakowa jeszcze ciepłe i w 1 kawałku :) tak samo frytki ;)

  2. Voyager Space ★★★★☆

    Fajna, schowana burgerownia. Podobało mi się wykończenie wnętrza i klimat tam panujący. W środku tylko 5 stolików, na zewnątrz przed lokalem 3. Czas oczekiwania na zamówienie to około 15 minut (mały ruch). Zamówiony: Cheeseburger, BBQ cheeseburger, mała cola. Burger był smaczny, lecz nie najlepszy jaki miałem okazję spróbować. Był poprawnie zrobiony, z dużą ilością mięsa i składników. Podanie jedzenia dobre, choć plastikowa tacka lekko odbiera klimat. Jeżeli dopadł Was głód, polecam tu przyjść.

  3. Anna Hopej ★★☆☆☆

    Burger bbq słaby. Czekałam ok 30 minut, a nie było żadnych klientów w środku. Bułka chrupka, ale zimna. Mięso okropnej jakości w każdym kęsie chrząstka/ żyłka, smakowało bardziej jak wieprzowina niż wołowina, kolor też wskazywał na wieprzowinę. Jak na krakowskie standardy burger nie był tani, a jakość zostawiała wiele do życzenia. Z dobrych rzeczy - burger był spory, a sosy smaczne. Raczej nie wrócę ;)

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Tasty Beast Burger?

Tasty Beast Burger znajduje się przy Rynek Dębnicki 12, Dębniki, 30-319 Kraków, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Tasty Beast Burger?

Można skontaktować się z Tasty Beast Burger pod numerem +48 534 630 686

Jak można dotrzeć do Tasty Beast Burger?

Do Tasty Beast Burger można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements