Opinie

  1. Paweł C ★★★★★

    Bardzo udana wizyta w ramach Restaurant Week. Pyszne tacos z wołowiną, rozpływające się w ustach żeberka w sosie miodowo-musztardowym, a zwieńczeniem był gorący i mocno czekoladowy lava cake. Wszystkie pozycje bardzo smaczne. Bardzo uprzejma i uśmiechnięta obsługa. Z przyjemnością wrócimy :)

  2. Krzysztof Krzos ★★★★★

    Bardzo przytytulna restauracja, która w środku żabinca świetnie się sprawdza, a że w okolicy nie ma zbytnio lokali z podobną kuchnią, lokal może pochwalić się na prawdę pysznymi pozycjami. Zamówiliśmy kilka rzeczy w tym serki z jalapenio, burgera i burrito, wszystkie pozycje były pyszne i za porcje, które dostaliśmy ceny były na prawdę niewygórowane. Nie mam na zdjęcia lava cake, które również zamówiliśmy i ten był absolutnie niemożliwy. Bardzo polecam, bo jest to świetna osiedlowa restauracja, której w północnej części krakowa bardzo brakuje.

  3. Grzegorz Mikulski ★★★★☆

    Bardzo dobre nachos, słone i chrupiące. Reszta raczej średnia, tacos z wieprzowiną slabo doprawione i pełno wody sie z nich wylewało. I na minus długie czekanie, 20 minut na przystawkę z nachos, jedzenie podawane na raty, ostatnia dziecięca porcja przyszła po 45 minutach jak inni juz zjedli.

  1. Anna Kasperek ★★★★★

    Wizyta w Gringos podczas tegorocznej edycji restaurant week była naprawdę udana. Dania wysokiej jakości, świetny dobór składników, aromatyczne i pięknie podane. Jako fanka meksykańskiej i amerykańskiej kuchni odnalazłam się tutaj zdecydowanie. Chętnie odwiedzę restauracje jeszcze raz, aby zakosztować codziennego menu. Serdecznie polecam wszystkim

  2. Michał Cichoń ★★★★★

    Wspaniały punkt na kulinarnej mapie Krakowa. Wszystko w tej restauracji zrobiło na mnie bardzo dobre wrażenie. Poczynając od pierwszej rzeczy, która rzuca się w oczy po przekroczeniu progu to nowoczesny i bardzo „amerykański” wystrój. Na ścianach wiszą amerykańskie tablice rejestracyjne, plakaty filmów Tarantino a na środku przepiękny mural nawiązujący do trasy 66. Z głośników można usłyszeć muzykę country (Dolly Parton, Willie Nelson, Merle Haggard, Buck Owens etc.) co jeszcze potęguje to wrażenie. Druga rzecz, która się rzuca w oczy to obsługa, która jest na bardzo wysokim poziomie. Bardzo uprzejma i chętna do działania. I w końcu rzecz najważniejsza, czyli jedzenie. Zamówiliśmy w sumie małą przystawkę, w formie panierowanych papryczek nadziewanych serem cheddar, a jako dania główne sezonowe tacosy (burak, orzechy) oraz chilli con carne. Wszystko co jedliśmy było bardzo smaczne i dobrze doprawione (kolendra i nachosy w zupie to wspaniały dodatek). Miłym zaskoczeniem była lemoniada, która okazała się bardzo orzeźwiająca (nie miała za dużo cukru, co niestety zdarza się bardzo często w restauracjach). Porcje nie są ani za małe ani za duże. Polecam. 5/5

  3. Bartosz Pawlik ★★★★★

    „Skarb na mapie Krakowa” Jedzenie jest fantastyczne. Gorąco polecamy burgery Texas i Meksyk, a w parze z czerwonym winem - złoto. Właściciel i reszta załogi przemili, towarzyscy, pomocni ale i nie nachalni. Są zawsze wtedy kiedy ich potrzeba. Wracamy do tego miejsca regularnie. Warto śledzić ich na instagramie @gringos_krk, mają oferty sezonowe i weekendowe, oferują też obiady i śniadania. Jeśli jeszcze nie znacie tego miejsca, to powiem Wam że nie macie się nad czym zastanawiać tylko ruszajcie do Gringos!!!

  1. Krystian Sarapata ★★★★★

    Świetne amerykańskie jedzenie, bardzo dobre burgery, autentyczne chili i quesadillas. Dosyć duże porcje. W środku przyjemny klimat i wystrój. Widać, że właściciel wkłada w restaurację nie tylko swoje wąsy (do logo) ale i serce!

  2. Aga ★★★★★

    Super miejsce z ciekawym wystrojem, serwujące smaczne i aromatyczne dania. Obsługa bardzo miła, uważna, wrażliwa na potrzeby klientów. Czas oczekiwania dość krótki. Zamówiony burger był słusznych rozmiarów, mięso i bułka zostały wypieczone zgodnie z życzeniem. Sosy były doskonałe i świetnie łączyły całość. Drugim zamówionym daniem były tacos z wołowiną. Wszystko tu idealnie zagrało, miękkie mięso, świetny sos i duża ilość ziół. Wszystkie dania pięknie podane. W smaku czuć, że składniki są świeże i wysokiej jakości. Na czas czekania podany został popcorn, co było bardzo miłym akcentem. Chętnie wrócę tu spróbować innych pozycji z menu.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres GRINGOS?

GRINGOS znajduje się przy Feliksa Konecznego 4 4, Prądnik Biały, 31-215 Kraków, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do GRINGOS?

Można skontaktować się z GRINGOS pod numerem +48 536 844 083

Jak można dotrzeć do GRINGOS?

Do GRINGOS można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements