Fatalna, niekompetentna obsługa, nie dbająca o klienta. Przez telefon dostaliśmy informację, że zamówiona pizze mamy odebrać za 25min. Na miejscu kucharz z wyrzutem zakomunikował że odbiór dopiero za godzinę bo on ma 15 pizza do zrobienia i nawet nie zaczął. Z drugiej strony dobrze, że widziałem jak wygląda kuchnią i kucharz. Dziadostwo i flejarstwo. Nie zamówie tam nigdy.
Zdjęcia
Opinie
-
Jeremy Duke ★☆☆☆☆
-
Aurora Kordycka ★★☆☆☆
Jak dla mnie pizza bardzo słaba, cienka, jakby kartonowa i sucha. Chyba nie jadłam nigdy gorszej. Ale to może po prostu nie moje smaki.
-
sebastian Zaorski ★★★★★
Sos czosnkowy faktycznie słodki, taki se dla mnie, chłopaki mega mile 4x duża pizza dobra wszystkie cieplutkie. Ja polecam.
-
Mr. RALPH ★☆☆☆☆
Pizza niestety spalona.. dziecko wyszło głodne, a żona zła. I niestety jeszcze za to zapłaciłem. To co zjedliśmy było gorzkie, a reszta została. Chyba wstyd? I nie piszcie o staraniach, że więcej to się nie powtórzy.. bo powtórzy, czytając opinie, nie byłem pierwszy. Na 100 restauracji - 99 oddałoby w pełni pieniądze, i jeszcze przeprosiło. A Wy nie dość ze daliście d.. z pizza ( zdarzyć się mogło każdemu i rozumiemy to, dziewczyne która wyjmowala z pieca absolutnienie nie hejtujemy, bylo pozno, zmeczenie itd... Luz ) ale na koniec zabrakło Wam klasy by zachować się jak trzeba. Bo za gorzką pizze część pizzy która zjedliśmy bez smaku, musieliśmy w 70 % zapłacić. I nie zależy nam na kasie, ale o zwykłą przyzwoitość, której niestety Wam zabrakło. A to gorsze od spalonej pizzy
-
Marcin Sanetra ★★★★★
Obsługa bardzo sympatyczna, miła, kontaktowa. Zamawiałem pizzę w lokalu na wynos. Z uwagi na dużą ilość zamówień mogłem wrócić do mieszkania i dostałem telefon gdy była już gotowa do odbioru. A pizza? Dobra, konkretna. Wizualnie pierwsza klasa. Polecam jak ktoś chce sobie podjeść, bo tu ciasta nie szczędzą jak w tych neapolitańskich. Sosiki też bardzo dobre
-
4SP3R MUSIC ★★★★★
Bardzo miła i przyjemna obsługa, klimatyczne wnętrze, na pizzę nie trzeba było długo czekać. Pyszna pizza. Warto pytać o promocje!
-
Rado ★★★★★
Jeśli tylko jest ochota zjeść dobra pizzę w Krakowie to polecam to miejsce. 10min. spacerem z Rynku. Fajne miejsce: pizzę bardzo dobre, krótki czas oczekiwania.
-
Nazariy Snihur ★☆☆☆☆
Porażka! Grube ciasto! Dużo szynki która smakowała mi jak najtańsza ze sklepu. Wielka ilość pieczarek który pościli wodę i cała ta pizza była mokra. Nigdy więcej nie zamówię.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Da Grasso?
Da Grasso znajduje się przy Starowiślna 32, Stare Miasto, 31-032 Kraków, Małopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Da Grasso?
Można skontaktować się z Da Grasso pod numerem +48 504 915 663
Jak można dotrzeć do Da Grasso?
Do Da Grasso można dotrzeć, korzystając z poniższego linku