Opinie

  1. Michał Jałocha ★☆☆☆☆

    Dzisiejsza pizza w porównaniu z pizza sprzed 10lat nie ma nic wspólnego. 10lat temu pizza była pyszna soczysta i pełno składników. Aktualnie jest mała ilość kurczaka czy salami. Rzucone parę kawałków na sztukę. A co do smaku naprawdę parę dni temu jadłem mrożoną i była smaczniejsza. Ostatni raz tu zamawiam. Włascicielowi proponuje popróbowac pizzy u konkurencji bo macie najgorszą pizze w okolicy. Pozdrawiam

  2. Szymon Makowski ★★★★★

    Super pizzy duże i pyszne pizza w 30 min i jest pod moim domem tylko czasami nie dają sosu jak się poprosi

  3. Piotr Dziektarz ★★★★★

    Zamówiłem pizzę dla dziecka z wybiórczością pokarmową i było to wyzwanie. Pizza zjedzona smaczna. Polecam miła obsługa i smaczna pizza

  1. SpinnerV2 ★★☆☆☆

    Od dziecka mi smakowało, a to mięso do kebaba teraz masakra nie dobre szkoda ze zmienililiscie

  2. Anna Serdel ★★★★★

    bardzo przystojny dostawca (ten łysy) można dostać namiar i odpowiedz czy ma już jakaś kobietę?

  3. Mateusz Kaszowski ★★★★★

    Zamówiona mała pizza "Altino", gorąca i bardzo smaczna. Stosunek ceny do jakości- jak najbardziej ok. Szybka dostawa. Zostawiam 5 gwiazdek. Jedyna prośba do przyjmującego zamówienie o większą uprzejmość w głosie :) Dziękuję i Pozdrawiam

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Davinci. Pizzeria. Myśków M.?

Davinci. Pizzeria. Myśków M. znajduje się przy 30-697 Golkowice, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Davinci. Pizzeria. Myśków M.?

Można skontaktować się z Davinci. Pizzeria. Myśków M. pod numerem +48 126 549 895

Jak można dotrzeć do Davinci. Pizzeria. Myśków M.?

Do Davinci. Pizzeria. Myśków M. można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements