Przegląd katalogu
- 160 Łączna liczba firm
- 4.1 Średnia ocena
- 94% Z opiniami
- 87% Ze zdjęciami
Znaleziono 160 wyników
Przeglądaj bistro w Krakowie, Małopolskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 160 wyników w Krakowie, Małopolskie. Średnia ocena 4.1/5 na podstawie 75,898 opinii i ocen.
“Bardzo dobra kawa, ciacho i wrap. Polecam serdecznie. Obsługa bardzo miła.”
“Super miejsce. Jedzenie znakomite, a przy tym obsługa bardzo miła i błyskawiczna. W menu mają tylko dwie pozycje stałe, reszta to różne pomysły z całego świata - zdarzają się dania po prostu zjawiskowe (świetnie robią szparagi w różnych postaciach, baby kalmary przekonają najbardziej opornych, żeberka z chili są warte igrania z alergią, mule idealne, itd), jest sporo rewelacyjnych, są też takie, które mi nie bardzo leżą (np. kaszotto), ale zawsze poziom jest wysoki. Bo to nie tylko pomysły na egzotyczne potrawy, ale także solidny warsztat - w ich wydaniu nawet gotowane ziemniaki potrafią być pyszne. Co także ważne, jest to jedzenie całkowicie bezpieczne - stołuję się tu regularnie od lat i dosłownie nigdy nie miałem problemów, a w innych miejscach wcale nie jest to takie oczywiste.”
“Szkoda, że na pobliskim osiedlu niewiele osób kojarzy tę miejscówkę i narzeka tylko, że we wszystkich okolicznych restauracjach drogo. Ja z reguły nigdy nie oceniam cen dań ale tu trzeba zrobić wyjątek i zaznaczyć, że teraz ze świecą szukać baru gdzie można najeść się za 23zł. Zamówiłem dziś danie dnia: zupę fasolowa i schab z kurkami i surówkami. Teoretycznie mógłbym troche ponarzekać, że makaron troszkę rozgotowany i schab w niektórych miejscach suchy ale ogólnie naprawdę mi smakowało.”
“Jedzenie domowe, smaczne. Ceny w porządku. Lokalizacja bardzo nietypowa, ale to fajnie. Obsługa sympatyczna :)”
“Super obsługa- zawsze miła, uśmiechnięta i pomocna . Dobry wybór różnych dań kuchni bliskiego wschodu. Mi najbardziej smakuje pasta z grillowanego bakłażana i ośmiornicy baby . Też zawsze jest sezonowe menu i wybór dań pod sezon . Na lato - super sprawa bardzo przytulny ogródek”
“Dwa przystanki od lotniska Karków-Balice zjecie znakomity obiad w dobrej cenie, a przede wsystkim w bardzo miłej atmosferze. Bulion był znakomicie doprawiony, kołduny świeżutkie, drugie danie rownież przepyszne. Porcje są całkiem spore, część drugiego dania zabrałam ze sobą na wynos. Restauracja ma wystrój o tematyce kolarskiej, gratka dla miłośników tematu :) Dziękuję za gościnę!”
“Polecam, bardzo miła obsługa i pyszne jedzenie”
“Sushi bardzo dobre ale jeszcze 2 dwie miesiące temu było ostrzejsze wasabi teraz to nawet nie czuć ostrości lepsze było to ostre”
“Smaczne domowe posiłki i niedrogo”
“Bardzo dobra pizza! Mega mi smakował ser, wyróżniał się spośród tych które znam. Bardzo fajne cienkie ciasto (ale nie oklapnięte), na pewno wrócę ❤️”
“Przede wszystkim: bardzo miła obsługa i bardzo ładne podanie. Moje burrito prezentowało się jak w restauracji, za wygląd mają ogromnego plusa. Porcja adekwatna do ceny. Salsa robiona ze świeżych składników co czuć w smaku, ogólnie bardzo dobre. Do tego każde z dań jest w wersji wege, więc niemięsożerca głodny nie będzie. Zdecydowanie wrócę spróbować nachosów.”
“Dobre domowe bistro. Coś jak bar mleczny ale nie do końca. Porcje duże, drugie danie z zupą za 35- 39 zł. Toaleta w lokalu- nie jakąś super ale jest. Ogólnie bardzo dobre jedzenie. Wrócimy”
“Swietne jedzenie,wszystko co tam jadłem było pyszne. Od małego jezdziłem tam z rodzicami na małą pizze z pieczarkami,która jest jedyna w swoim rodzaju. Polecam wszystkim chcącym dobrze zjeść w rozsądnych pieniądzach i przy ciepłej ,miłej atmosferze którą wprowadza obsługa restauracji. Jadam tam od 20 lat,mam nadzieje ,że będe miał okazje na minimum 20 kolejnych!”
“Pyszne i świeże obiady. Nic nie jest przywożone z zewnątrz tylko wszystko gotowane na miejscu. Duże porcje i kilka dań do wyboru. Kucharze są wysokiej klasy.”
“Bardzo dobra pizza, super ciasto, duża pizza 50 cm w 10 minut od zamówienia, oczywiście odbierałem osobiście. Rewelacja, polecam.”
“Bardzo smacznie. Bywam regularnie i zawsze jest wszystko super!”
“Na miejscu spotkaliśmy miłą, zgraną obsługę. Bardzo dobre śniadania, podane szybko i sprawnie. Świetny klimat miejsca i widoki na najpiękniejsze zabytki Krakowa, które przy okazji można podziwiać z nieco innej perspektywy. ♥️”
“Miejsce przyjazne rowerzystom. Są stojaki przy Nadwiślańskiej gdzie można zostawić rower i usiąść tak jak ja przy kawie i rogaliku na śniadanie w niedzielny poranek. Do tego gratisowa woda z lodem i widok na kładkę oraz Cricotekę.”
“A różne opinie tu się czyta i musze powiedzieć, że z wieloma się nie zgadzam. Myślę, że trzeba zrozumieć ocenę lokali w pewnych kategoriach (tak jak czynię to już jakiś czas), a nie wrzucać wszystko do jednego wora... To miejsce to podróż w czasie - to spotkanie z Nową Hutą tamtych lat, z brutalizmem i z kuchnią naszych babć gdzie smażenie na smalcu było normą a dziś jest wyjątkiem. Zacznijmy od wnętrza - to naprawdę podróż w czasie - to delikatne wspomnienie PRL-u - to blisko 35 lat tradycji a gdyby tak zagłębić się w historię Pani Zosi - to jakieś 60... zatem śmiało mogę powiedzieć, że rumsztyk był jak u Babci. Obsługa - na 5! Przemiłe Panie, które z dystansem i uśmiechem serwują dania z kuchni, której jak usłyszałem w żarcie dzisiaj od nich samych - mają przeciętną 80+ ;) naprawdę supe obsługa - na stół wjechał najpierw rosół z nitkami (mocno wyczuwalny smak mieszanki mięs, może nieco mało doprawiony ale to i lepiej bo kto co lubi może dopieprzyć czy też dorzucić maggi) - klarowny, przejrzysty, z dobrą marchewką... pomidorowa aromatyczna z piórkami - porcje naprawdę słuszne. A co dalej - dalej wlatuje specjalność zakładu - placki ziemniaczane z gulaszem i surówkami - świeżo tarte, dobrze podane, smażone a nie odgrzewane - receptura może nieco inna niż ta, do której przywykłem - ale przepyszna i polecam. Wątróbka - choć osobiście nie lubię - bardzo smaczna i świeżutka - spróbować musiałem - z przepięknym aromatem. Kotlet z kością i kapustą nie trzeba absolutnie nic mówić bo naprawdę sztos kuchnia Nowej Huty (kapustka mniam, mniam - tylko dosoliłem ale ja kocham sól), pyszna paniera, mięsko świeże i pachnące, a rumsztyk - poziom mistrz - naprawdę doskonały z pieczarkami w słusznej ilości i niczym nie przewalony, z nutką smażenia na smalcu i pięknym zapachem - taki jak lubię z dobrymi ziemniakami i zestawem surówek (buraczki były pycha), no i jeszcze grillowana pierś z kurczaka z frytami - tutaj też nie mam do czego się doczepić - było smacznie, domowo, "nowohucko" i tak jak jakbym tego oczekiwał. Dziękuję za wspaniałą obsługę, uśmiech i atmosferę tamtych lat. Na bank powrócę bo to jakby przenieść się w czasie na niedzielny obiad do tamtych lat!”
“Niesamowicie pyszne jedzenie. Świeże i dobrej jakości. Muszę napewno polecić tatara oraz makaron z borowikami. Obsługa jak zawsze przemiła i z dobrym poczuciem humoru. W ten chłodny wieczór, herbatka zimowa (na bogato) nie zawiodła. Wnętrze, muzyka oraz cały klimat panujący w restauracji niezastąpiony. Bardzo polecam i z pewnością wrócę za niedługo.”
“Zamówiłem zestaw kotleta szwajcarskiego z serem i szynką z ziemniaczkami i surówką w cenie 30zł. Muszę przyznać, że było pyszne.”
“Pyszne jedzenie w przystępnych cenach do tego bardzo miła obsługa. Organizowałem komunię świętą syna w tym lokalu wszystko było wykwintne oraz dopięte na ostatni guzik goście wyszli najedzeni i zadowoleni. Polecam każdemu kto znajdzie się w pobliżu.”
“Kebab bardzo dobry w dobrej cenie,dużo mięsa ,obsługa ok. Polecam”
“superrr miejsce, i żelki też pysznee :)))”
“Dzisiaj z rana przechodziłam, miałam ochotę na śniadanie więc wpadłam na ten lokal. Ogólnie wrażenia są bardzo dobre. Lokal przypadł mi do gustu, jedzenie smaczne jak i czas trwania bardzo krótki, dodatkowo obsługa bardzo miła, także polecam serdecznie ten lokal!!”
“Bardzo smaczne ciasta, wysoką jakość składników i naturalność naprawdę czuć w smaku. IDEALNA ilość cukru co w cukierniach rzadko się zdarza. Zamawialiśmy też przekąski, były fenomenalne. Absolutnie polecam!”
“Pad Thai świetny, mięso super przyprawione a całość smaków doskonale się ze sobą komponuje. Odwiedzając Kraków gorąco zachęcam do wypróbowania.”