Opinie

  1. Ksymena Basińska ★★★★★

    Pyszne, tradycyjne dania w przystępnej cenie. Miła obsługa :)

  2. Błażej Donat ★★★★★

    Jedzenie domowe, smaczne. Ceny w porządku. Lokalizacja bardzo nietypowa, ale to fajnie. Obsługa sympatyczna :)

  3. Tomasz Mołoń ★★★☆☆

    Lokal niestety bardzo archaiczny. Zaczynając od wejścia po schodach przygnębiająca klatką. Po urządzenie lokalu jak w stołówce na kolonii. Menu niechlujnie wydrukowane na kartce A4. Jedzenie wyglądało bardzo słabo przez co nie wykonałem zdjęcia gdyż było nieapetyczne . Tutaj pierwsze zaskoczenie bo smakowo jednak bardzo dobrze. Podsumowując i biorąc pod uwagę lokalizację , wystrój lokalu , wygląd przyrządzonych potraw po prostu Ceny są nieadekwatnie za wysokie. Jedyny plus do klimatu że mamy z okien wewnętrznych widok na basen.

  1. Simona Wiśniewska ★★★★★

    Bardzo sympatyczne miejsce z świetnym widokiem na basen. Mini minusik za potrawy przychodziły zbyt gorące i pierwsze kęsy parzyły w język. Rosołek raczej wodnisty, ale marchewka w nim świeża i pyszna. Kotlet i placki bardzo dobre. Przemiła Pani pozwoliła nam zostać z pieskiem. Naprawdę smaczne jedzenie i polecam. :)

  2. Sławomir ★★★☆☆

    Jak dla mnie jedzenie w stosunku do ceny, którą za nie zapłaciłem jest przeciętne. Brak klimatyzacji szczególnie daje się we znaki na upałach. Obsługa miła. Polecam mimo to odwiedzić to miejsce i ocenić samemu.

  3. Krystian Amanowicz ★★★★★

    Polecam serdecznie. Przepyszne jedzenie. Dobre ceny. Pomimo iż dotarłem o 19(godzina zamknięcia) Państwo przygotowali dwa pyszne dania. Polecam.

  1. T P ★★★★★

    Dobre jedzenie zawsze sie obroni i tak jest tutaj. Widok na basen kiepski ale żurek pyszny. Herbata zimowa też fajna.

  2. Ewa Jabłońska ★★★★★

    Miałam okazję smakować kuchni Bistro przez kilka dni w ramach wycieczki zorganizowanej. Łącznie było nas prawie 40 osób. Jakość posiłków przeszła nasze najśmielsze oczekiwania - wszystkie dania obiadowe były pyszne, podane w dużych porcjach. Śniadania były urozmaicone i bardzo smaczne. Zostaliśmy przywitani z sercem przez przemiłą obsługę, którą tworzą ludzie z pasją i niespotykanym wyczuciem smaku. Wyżywienie było zdecydowanie najmocniejszym punktem naszej wycieczki. Miejsce godne polecenia, według mnie obowiązkowy punkt na mapie kulinarnej Krakowa. Serdecznie pozdrawiam Obsługę obiektu i życzę im powodzenia w rozwijaniu tej niezwykłej działalności.

  3. Karolina Budyś ★★★★★

    Miałam przyjemność zamówić tu 2 razy bardzo smaczny obiad. Z pewnością do zobaczenia. Polecam

  1. Kitaj Rusek ★★★★☆

    Dostawa do domu na czas. Jedzenie ciepłe. Wszystko ładnie zapakowane, nie rozwaliło się podczas jazdy. Krem pomidorowy bardzo dobry, chociaż bliżej mu zupy niż do kremu. Pyszne kawałki mozzarelli. Smaczne kurczaczki w ciekawej formie - w panierce ziemniaczanej. Nigdy czegoś takiego nie jedliśmy - jesteśmy mile zaskoczeni. Dip czosnkowy za bardzo wodnisty, ale aromatyczny. Kotlet po zbójnicku trochę suchy oraz gumowy - jedyny minus. Podsumowując oceniamy pozytywnie jedzenie.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Wilk i Zając?

Wilk i Zając znajduje się przy Kalwaryjska 9, Podgórze, 30-504 Kraków, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Wilk i Zając?

Można skontaktować się z Wilk i Zając pod numerem +48 518 777 050

Jak można dotrzeć do Wilk i Zając?

Do Wilk i Zając można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements