Opinie

  1. Artur Kubicki ★★★★★

    Jeszcze nigdy się nie zawiodłem. Zawsze coś ciekawego. Dania ładnie podane i wyjątkowe. Czuć wysoką jakość składników. Kucharz ma rękę do dań śródziemnomorskich. Zresztą nie tylko. Porządny schabowy a porcja naprawdę bardzo solidna. Polecam każdemu kto chce przede wszystkim dobrze zjeść i się najeść.

  2. Adam Kaczmarek ★★★★★

    Bardzo fajne miejsce w przyziemiu pawilonu os. Wysokie 22, prowadzone przez sympatyczną parę: panią Kasię i pana Marcina. Wszystko jest świeże, przygotowywane na bieżąco. W menu dania kuchni polskiej (kotlet schabowy, który jest chyba jedyną stałą pozycją w menu - jest smaczny i wielki jak talerz) ale nie tylko, bo też kuchnia grecka, na któą właściciele są wyraźnie zajawieni, a której potrawy i wpływy pojawiają się tu dość często (bardzo polecam, bywają też całe tygodnie greckie), czasem coś z orientalnej, ale także inspiracje kuchniami z innych regionów. Klopsiki z chorizo i pikante żeberka w miodzie - niebo w gębie. Na uwagę zasługują wytrawne pączki, serwowane tylko w tłusty czwartek - tego koniecznie trzeba spróbować, nie jadłem nigdy czegoś takiego.

  3. Jarosław Strzałkowski ★★★★★

    Super miejsce. Jedzenie znakomite, a przy tym obsługa bardzo miła i błyskawiczna. W menu mają tylko dwie pozycje stałe, reszta to różne pomysły z całego świata - zdarzają się dania po prostu zjawiskowe (świetnie robią szparagi w różnych postaciach, baby kalmary przekonają najbardziej opornych, żeberka z chili są warte igrania z alergią, mule idealne, itd), jest sporo rewelacyjnych, są też takie, które mi nie bardzo leżą (np. kaszotto), ale zawsze poziom jest wysoki. Bo to nie tylko pomysły na egzotyczne potrawy, ale także solidny warsztat - w ich wydaniu nawet gotowane ziemniaki potrafią być pyszne. Co także ważne, jest to jedzenie całkowicie bezpieczne - stołuję się tu regularnie od lat i dosłownie nigdy nie miałem problemów, a w innych miejscach wcale nie jest to takie oczywiste.

  1. Maciej Krawczyk ★★★★★

    Pyszne, różnorodne i dopieszczone jedzenie. Polecam ogromnie!

  2. AmRaC ★☆☆☆☆

    Bardzo często korzystałem i byłem zadowolony. Ostatnio ceny cały czas co raz wyższe, a jakość i ilość wprost przeciwnie. Co do zamówienia dziś to już niestety cierpliwość się skończyła. Informacja że do godziny będzie dostarczone, w rzeczywistości czekaliśmy na jedzenie ponad 2 godziny. No przykro mi.

  3. Renata Wójcik ★★★★★

    Kuchnie całego świata pod jednym dachem. Zawsze świeże składniki, mega smacznie i codziennie coś innego. Prawdziwe bistro na wypasie :)

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Śmietanka Nowohucka?

Śmietanka Nowohucka znajduje się przy Osiedle Wysokie 22c, Bieńczyce, 31-820 Kraków, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Śmietanka Nowohucka?

Można skontaktować się z Śmietanka Nowohucka pod numerem +48 514 187 653

Jak można dotrzeć do Śmietanka Nowohucka?

Do Śmietanka Nowohucka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements