Bajka Kawiarnia
“Byliśmy wczoraj, było bardzo dużo ludzi ale mimo wszystko udało nam się zamówić. Jedzenie bardzo dobre, przygotowywane na świeżo, pancakes gorące i pięknie udekorowane, kawa najlepsza w Skarżysku! Mimo że pani była sama i widać było zmęczenie po niej to uśmiechała się do klientów i była bardzo miła dla dzieci. Dla takiej obsługi i takiego jedzenia na pewno jeszcze wrócimy !”