Hoso Sushi
“Myślałam że nie lubię sushi,bo nigdy nie jadłam dobrego,aż do dzisiejszego dnia i Tego miejsca,obsługa fantastyczna,Pan zapytał nas czego oczekujemy,czego nie lubią dzieci i zrobił nam taki zestaw że przy każdym kawałku rozpływalismy się w kulinarnej rozkoszy. Jednym słowem PETARDA,będę polecać tą restaurację każdemu.Warto wsiąść w auto i dojechać ten kawałek z Kielc żeby zasmakować nieba na talerzu ♥️”