Studio Kwiatów
“Bardzo pomocna Pani. Piękne bukiety i wiązanki”
Znaleziono 13 wyników
“Bardzo pomocna Pani. Piękne bukiety i wiązanki”
“Polecam! Bardzo miła współpraca! Zawsze na czas, profesjonalnie, no i oczywiście pięknie!”
“Najlepsza kwiaciarnia, z jakiej korzystałam! Cudowne kompozycje, które wyglądają jak małe dzieła sztuki. Widać ogromną pasję i wyczucie stylu. Kwiaty długo się utrzymują, a obsługa zawsze służy radą. Polecam z całego serca!”
“Tylko w tej kwiaciarni Pani Edyta jest w stanie sprostać moim oczekiwaniom,każda praca zachwyca. Od małego bukietu na urodziny wnuczka po piękne bukiety oraz kwiaty okolicznościowe na różne okazje również te smutne Wiele razy usługę zleciłam telefonicznie omawiając szczegóły. Nigdy nie odmówiła, nigdy nie zawiodła Świetny warsztat ,bogaty segment produktowy, piękne staranie wykonane prace. Pani Edyta uśmiechnięta, pogodna,pozytywna profesjonalna .Mistrz!!! Polecam Wszystkim Kwiaciarnię z Duszą gdyż niewiele jest takich miejsc jak to u Pani Edytki.”
“Serdecznie polecam! Pan Tomasz robi przepiękne kompozycje. Oprawa florystyczna naszego wesela przeszła nasze najśmielsze oczekiwania :)”
“Polecam gorąco, piękne bukiety zawsze na czas i wykonane z pełną starannością.”
“Chciałbym ślicznie podziękować za piękną wiązankę na uroczystości pogrzebowe. Wieńce i wiązanki są zawsze ze świeżych kwiatów dzięki czemu są trwalsze. Polecam w 100%!”
“Obsługa na najwyższym poziomie zawsze na czas w najlepszych pieniądzach”