Przegląd katalogu
- 194 Łączna liczba firm
- 4.2 Średnia ocena
- 95% Z opiniami
- 85% Ze zdjęciami
Znaleziono 194 wyników
Przeglądaj zoologiczny w Bielsko-Białie, Śląskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 194 wyników w Bielsko-Białie, Śląskie. Średnia ocena 4.2/5 na podstawie 88,890 opinii i ocen.
“Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu i rzetelności. Pani doktor od pierwszych chwil wzbudza zaufanie, które powoduje że ma się pewność bycia "w dobrych rękach". Cudowne podejście do pacjenta. Szkoda że gabinet będzie teraz trochę dalej.”
“Jesteśmy bardzo zadowoleni. Byliśmy z naszymi dwoma psami - 11- letnią jamniczką na czyszczeniu zębów oraz 11- letnią labradorką na myciu i czesaniu. Bardzo mili ludzie, z super podejściem do zwierzaków. Nasze dziewczyny zadowolone, poddały się bez problemu wszystkiemu.”
“Bardzo kompetentna i miła pani doktor.”
“Bardzo polecam! Nasza Espresso jest w najlepszych rękach. Szybkie terminy wizyt, zawsze otrzymaliśmy fachową pomoc.”
“Polecam ,miła obsługa, czysto i schludnie :-)”
“Pokoje z własnymi łazienkami, wspólna kuchnia do dyspozycji. Budynek nowy, wszystko czyste i zadbane. Bardzo pomocny pan właściciel. Duży parking przed domem. Atrakcyjne ceny. Bardzo przyjemne miejsce.”
“Bardzo profesjonalna obsługa. Pani miła, konkretna, pomocną. Widać, że ma dużą wiedzę i doświadczenie. Bardzo się cieszę że trafiłam właśnie tu ze swoim kotkiem. Polecam z czystym sumieniem i jeśli tylko ( niestety) będzie taka potrzeba to będę wracać, wiedząc na 100% że kotek będzie w najlepszych rękach.”
“Bardzo sympatyczna p. Doktor. Super podejście do zwierząt. Jeśli jest możliwość pomocy zawsze pomoże bez naciągania.”
“Bardzo potrzebny ośrodek,ratujący dzikie zwierzęta i ptaki,sama kilka razy zawoziłam tam ptaszki i nigdy nie odmówiono mi pomocy.”
“Bardzo miła i co ważne pomocna obsługa. Doradzili nam świetnie. Ceny są bardzo konkurencyjne i wysyłka terminowa. Polecamy gorąco :)”
“Dziękuję całemu personelowi Roch-Vet, zwłaszcza dr Darii oraz dr Kasi. Dziękuję za poświęcony czas, empatię i wyrozumiałość dla mojego morza łez. Czesio już za tęczowym mostem, odszedł w piątek nad ranem...”
“Z całego serca polecamy przychodnię. Leczyliśmy tutaj naszego kochanego kota Bochenka na przewlekłą niewydolność nerek. Profesjonalizm, wsparcie i jakość opieki jaką otrzymywał nasz kot do samego końca jest nie do opisania. Dziękujemy!”
“Polecam z całego serca przychodnie, przecudowne podejście do pacjenta, Pani Doktor zawsze wszystko wyjaśnia i bardzo dokładnie bada. My jesteśmy zachwyceni, że mamy tak wspaniałych socjalistów w naszej okolicy !”
“Mój bichon po wizycie u Pani Kasi wygląda zjawiskowo. Jestem bardzo zadowolona z usług świadczonych w Fioletowym Psie !”
“Wszystko przebiegło bardzo profesjonalnie i sympatycznie, czułam że króliki są bardzo dobrze zaopiekowane i trafiły w idealne ręce, widać, że to ludzie z wielką pasją do tego co robią i ogromnym zapałem, cieszę się, że trafiła na to miejsce bo sama nie lubię wyczesywanie królików i dla nikogo to nie jest przyjemne, a dzięki Państwu zaoszczędziłam wszystkim stresu i zostało to zrobione jak należy. Super! Bardzo dziękuję!”
“Mój przyjaciel Rudy jest pod opieką tej przychodni od 2014 roku. Profesjonalizm, szybka diagnoza, celne leczenie, uśmiechy na twarzy, wyczerpujące odpowiedzi na nasze pytania i doradzenie w każdej sytuacji. Zawsze dostępni i pomocni.”
“Z całego serca polecam Panią Doktor. Potrzebowaliśmy niespodziewanie konsultacji w niedziele, zostaliśmy przyjęci i profesjonalnie zaopiekowani. Uzyskaliśmy rzeczowe informacje dotyczące wszelkich pytań a przede wszystkim doraźną pomoc. Duży plus za możliwość przebadania krwi na miejscu”
“Mile Panie Doktor, Pan Doktor zresztą też. Pelna profeska. Chodzę ram juz z trzecim moim psem. Polecam wszystkim.”
“Weterynarz z sercem na dłoni do zwierząt i ludzi bo przecież jak cierpi pupil to cierpimy i my. Zawsze czuję wsparcie i wiem że mój kot jest pod wspaniałą opieką. Nigdy się nie zawiodłam po prostu lekarz z powołania który kocha zwierzęta. Polecam serdecznie wszystkim którzy kochają swoje pociechy.”
“Chcę z całego serca podziękować całemu zespołowi, a szczególnie Pani Doktor za każdy dzień opieki, zaangażowania i czułości, które okazywała Kenzo przez cały okres leczenia. To nie była tylko medyczna pomoc – to było prawdziwe współczucie i serce włożone w każdą wizytę. Dziękuję za cierpliwość, wyjaśnienia, nadzieję wtedy, gdy była możliwa, i delikatność wtedy, gdy trzeba było się pożegnać. Dzięki Pani Kenzo do końca był otoczony troską i miłością – i odszedł spokojnie.”
“Czyż małe kluby nie są piękne. W oczy rzuca się nowoczesną baza, która urzeka funkcjonalnością.Hotel, hala główna płyta i 3 boiska treningowe. Mnóstwo dzieci i młodzieży. Oby więcej takich klubów.”
“Uczęszczamy do Panów już od prawie 10 lat Nasz piesek tylko u Panów da sobie zrobić zastrzyk mają Panowie naprawdę wyjątkowe podejście do zwierząt. Polecam z całego serca .”
“Jesteśmy bardzo zadowolone. Duża wiedza i doświadczenie, świetne podejście do psów, już parę razy postawiona trafna diagnoza. Zabieg sterylizacji bez komplikacji. Stały kontakt i wsparcie. Polecam serdecznie:)”
“Dobrze zaopatrzony sklep z artykułami żywnościowymi dla naszych ukochanych czworonogów. Duży wybór i niezłe ceny.”
“Profesjonalizm i pełna wiedzą na temat karmienia zwierząt, zawsze uśmiechnięta właścicielka, serdecznie polecam”
“Super sklep , Panowie pomocni, duży wybór ryb i roślin a także zwierząt egzotycznych ( węże, pająki, ) są też artykuły dla psów i kotów . Polecam każdemu z czystym sumieniem”
“Gdy z kotkiem Lumi trafiliśmy do Pana Ziemowita był już w bardzo ciężkim stanie, niepoprawnie zdiagnozowany w innej przychodni, był leczony na koci katar. Lumi nie mógł oddychac, liczba oddechow przekraczała 60/min, kotek stracił 30 procent swojej wagi i większość sierści… Pan Ziemowit odrazu wykonał badanie serca i płuc. Okazało się, ze Lumi ma 4,5 cm ropy w opłucnej, przesunięte serce i całkiem niefunkcjonujące jedno płuco. Ropa została natychmiast odessana, wyniki wysiewu wykazały paskudną bakterie - pasteurella multocida. Pan Ziemowit stwierdził, ze bez pomocy Lumi miałby przed sobą nie więcej niż tydzień życia i ze leczenie będzie bardzo długie i trudne - ale udało się! ♥️Polecam przede wszystkim każdemu kogo pupilowi przyjdzie się zmierzyć z tą bakteria. Pan doktor wykazał się wielka wiedzą, empatią, cierpliwością i humorem. Byliśmy u niego bardzo częstymi gośćmi, czasem co dwa, trzy dni, za każdym razem spotkaliśmy się z ciepłym przyjęciem- wspaniałe dziewczyny w recepcji, oraz bardzo empatyczna Pani dr Anna, która mimo, ze sama nie leczyła Lumiego, znała jego przypadek i z wielkim ciepłem wspierała naszą walkę o jego powrót do zdrowia. Panu doktorowi przyszło tez zmierzyć się z naprawianiem błędów innych specjalistów, gdyż musieliśmy korzystać w ich pomocy przy drenażu limfy w weekendy. Jedna Pani niepotrzebnie podała sterydy, a inna ściągając kubraczek niechcący przecięła rurki drenu, Pan Ziemowit miał naprawdę utrudniane zadanie już od początku. Wspomnę tez, ze często byliśmy z Lumim kilka godzin po czasie zamknięcia gabinetu, cała ekipa tak oddana ratowaniu życia naszych czworonożnych aniołow, ze nawet nie mieli czasu na posiłek, Pan Ziemowit twierdził, ze „ jedzenie jest przereklamowane”, i brał się za kolejny nagły przypadek, pilnie potrzebujący pomocy. Także kwestie finansowe były traktowane bardzo wyrozumiale, gdyż leczenie Lumiego kosztowało dość sporo, kilka razy Pan Ziemowit jakieś rzeczy policzył ulgowo, lub cierpliwie czekał aż zrobimy odpowiednie przelewy z konta na konto. Polecam każdemu tę przychodnię z całego mojego serca… szczerze mówiąc, czasem sama traciłam nadzieje widząc swojego ukochanego Lumiego z którego uchodziła życiodajna energia (wykarmiłam go butelką odkąd miał kilka dni), ale profesjonalizm i bycie „down to Earth” Pana Ziemowita bardzo uspokajało i mnie i Lumiego. Byłam już w kilkunastu przychodniach weterynaryjnych w Bielsku i okolicy i ta jest najlepsza. Jest to tez pierwsza opinia w ogóle czegokolwiek jaką piszę, choć minęło już wiele miesięcy odkąd widzieliśmy się, to chciałam powiedzieć, ze każdy dzień z Lumim jest dla mnie cudem, dzięki Państwu ♥️ jestem niezmiernie wdzięczna i życzę wszystkim waszym zwierzakom dużo zdrowia. Jeszcze raz ogromnie dziękuję! W trudnych momentach proszę pamiętać, ze jesteście Państwo w naszych sercach :) Pozdrawiam, Karolina PS. Zdjęcia Lumiego zaraz po chorobie i pare miesiecy później”
“Jestem bardzo zadowolona z opieki lekarskiej, mój piesek został przyjęty pomimo późnej pory i dzięki szybkiej reakcji wspaniałej Pani doktor wszystko dobrze się skończyło , gdyż podejrzenie skrętu żołądka wymaga natychmiastowej reakcji . Dziękuję bardzo za pomoc Pani w rejestracji jestem ogromnie wdzięczna za wyrozumiałość i cierpliwość .”
“Po prostu chce się być. Jakość obsługi na wysokim poziomie - pozdrawiam Panią Dorotę na recepcji, Panią Beatę w restauracji. Jednak podziękowania i szacunek dla całego personelu, którego z imienia nie jestem w stanie wymienić. Czystość wszędzie. Pyszne śniadania, restauracja i kawiarnia w ciągu dnia zadowoli smakoszy. Cieszmy się i bądźmy dumni z tego co mamy, tutaj w Wapienicy:-) Dziękuję!”
“Duzy asortyment, przemila zawsze usmiechnieta obsluga”