Przegląd katalogu
- 194 Łączna liczba firm
- 4.2 Średnia ocena
- 95% Z opiniami
- 85% Ze zdjęciami
Znaleziono 194 wyników
Przeglądaj zoologiczny w Bielsko-Białie, Śląskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 194 wyników w Bielsko-Białie, Śląskie. Średnia ocena 4.2/5 na podstawie 88,890 opinii i ocen.
“Konieczna Rewolucja.! Szanuj Czyjąś Prace.! Szanuj Biedronkę.! Uczymy: Oddaj w To Samo Miejsce, [(jeśli uznasz że tego nie kupujesz)] Czytaj przed Zakupem.!”
“Chciałbym podziękować pani kasjerce i panu ochroniarzowi z Biedronki. Zapomniałem zabrać produktu, za który zapłaciłem, a oni go dla mnie odłożyli i bez problemu pomogli mi go odebrać. Bardzo miła i pomocna obsługa — dziękuję!”
“Chyba najlepiej zorganizowana Biedronka w bielsku... szybka obsługa, towar na półkach a nie pustki, dziewczyny uwijają się jak mrówki.”
“Mój sklep „pierwszego kontaktu„ . Zawsze miło, szybko i sprawnie. Pozdrawiam personel.”
“To jest na niecała11 a 11 lat temu mój dom na Google mapy jest fajny”
“Jestem stałą klientką. Obsługa grzeczna jak i na kasach tak i na stoisku mięsnym. Na stoisku mięsnym zawsze można sobie poprawić humor poprzez sympatyczną atmosferę. To mój ulubiony sklep osiedlowy, w przeciwieństwie do EURO daje duży plus Stokrotce. Pozdrawiam stała klientka.”
“Polecam Pana doktora z kilku powodów. Po pierwsze zaangażowanie, po drugie czas poświęcony pacjentowi i po trzecie efekty leczenia!!!!! Lekarz nieszablonowy, ale warto mu zaufać! Razem z Gustawem polecamy z całego serca.”
“Bardzo miła obsługa. Młoda ekspedientka jest bardzo profesjonalna i ma piękny uśmiech.”
“Obsługa jest na najwyższym poziomie. Panie bardzo pomocne, uśmiechnięte, znające się na swojej pracy. Z chęcią przyjmują swoich czworonożnych klientów :) Teraz piesek idąc na spacer ciagnię w kierunku sklepu ;)”
“Jestem zadowolony z obsługi Pań ktore tam pracują ponieważ robie tam zakupy codziennie zawsze spotykam sie z uśmiechem i poleceniem czegoś na promocji. Na szczególną uwage zasługują Pani Asia, Ola i Kasia zawsze pomocne i życzliwe. Serdecznie polecam !!”
“Dobrze wyposażony sklep w pyszny chleb, świeże wędliny i kiełbasy oraz warzywa.Mozna kupić również coś do ogrodu jeśli potrzeba. Supermarket ma duży parking więc nie ma problemu z parkowaniem. Czy polecam uważam że ceny produktów są wyższe niż w marketach typu biedronka, lidl, ale na zakupy typu sobota jest jak najbardziej ok.”
“Bardzo dobre i tanie jedzenie. Duże i ciepłe pokoje. Przemiła obsługa. Duża hala. Polecam będę wracał. Polecam schabowe przekładane serem i szynką. Pyszne i syte.”
“Netto Nie wiem jakim cudem lecz nie ma kolejek towar jest jasno określony rzeczywiście ceny są naprawdę niskie a stoisko mięsne to wzór miłej obsługi i dobrego mięsa polecam”
“Polecam to miejsce tym wszystkim którzy cenią sobie zakupy dobrą jakość za rozsądną cenę a jeszcze fajniej jest jak posiadasz kartę klienta tu jeśli pani nie będzie miała możliwość wydania pieniędzy mowa o groszach to wiedz że dostaniesz to w prezencie ale jak znam życie jeszcze nikt nie zdobył fortuny na innym człowieku to też przy okazji następnych zakupów przypomnij sobie że należało by zwrócić wspomnianą kwotę i tak trzymać do następnego razu na zakupach w Biedronce!!!”
“Jestem zachwycona, kupiliśmy szelki i smycz z amortyzatorem. Rewelacyjna jakość produktów, super wykonanie, wszystko przemyślane, przy wymianie szelek na inne Pani była przemiła, uszyły specjalnie na wymiar pod mojego psa.”
“Bardzo dobry fachowiec. Duża wiedza i profesjonalizm. Ceny przystępne. Możliwość płatności kartą. Polecam Pana doktora.”
“Biedronka jak to biedronka chodzi się tam po potrzebne przybory do życia. Sklep jak to sklep nic specjalnego. Ceny adekwatne”
“Całkiem przyjemny sklep, dogodna lokalizacja. Miła i sympatyczna obsługa. Konkurencyjne ceny i interesujące promocje, korzystając z dedykowanej, dobrej i przejrzystej aplikacji "Nasza Stokrotka" można zaoszczędzić parę złotych. Dzięki akcjom znaczkowym można kupić markowe akcesoria do kuchni w niższych cenach.”
“Szybka wysyłka zero zamoty Psiak najedzony i zadowolony!”
“Kompletnie nie rozumiem negatywnych opinii na temat tego obiektu. Zamówiłam pokój, a potem poczytałam opinie. Z początku się przeraziłam, a na końcu pozytywnie zaskoczyła . Czysto, przestronnie, pokoje jak na taką cenę jak najbardziej w porządku. Łazienka również czysta. Pani Beata bardzo sympatyczna, pomocna także z czystym sumieniem polecam.”
“Wielkopowierzchniowy sklep,duży parking a w środku miałam spędzić w nim tylko 2 godz.a zrobiły się prawie 4 nie byłam w stanie ogarnąć wszystkiego różnorodność , można znaleźć towar w promocji co cieszy bardzo zakupy udane polecam ją na pewno wrócę.”
“Najlepsze miejsce na zakupy jedzenia dla zwierzątek, pomocna obsługa i szybka wysyłka.”
“Wspaniale. Od lat wspaniale. Dziękujemy”