Przegląd katalogu
- 442 Łączna liczba firm
- 4.0 Średnia ocena
- 90% Z opiniami
- 78% Ze zdjęciami
Znaleziono 442 wyników
Przeglądaj theater w województwie Śląskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 442 wyników w województwie Śląskim. Średnia ocena 4.0/5 na podstawie 584,907 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera theater z miast takich jak Katowice, Bielsko-Biała, Częstochowa, Bytom, Gliwice i innych.
“Wygodne fotele ,ciekawe umiejscowienie budynku, zadbane toalety , jest tam organizowany WOŚP , bardzo polecam przyjechać na świąteczny spektakl z dziećmi po zakończonym filmie można udać się na spacer po parku umiejscowiony tuż obok ,około 3 minuty drogi do najbliższego większego sklepu”
“Salon z dobrymi cenami i świetnym sprzętem. Zamówiony model telefonu był zgodny z ustalonymi parametrami i oczekiwaniami do odbioru w zaplanowanym terminie. Profesjonalne doradztwo - pracownik w sposób przystępny wyjaśnił wszelkie moje wątpliwości, udzielił cennych rad technicznych (także na przykładach), a także zachęcił (skutecznie) do kupna akcesoriów bez których dziś nie potrafiłbym się obejść (np. AirTag). Na pochwałę zasługuje także szybkie i dokładne dopasowanie szkła ochronnego na ekran telefonu. Jestem bardzo zadowolony z wyboru tego salonu. Głównie z powodu atrakcyjnych cen, a na miejscu okazało się, że także ze względu na profesjonalną obsługę. Pozdrawiam serdecznie.”
“Do salonu Denon Katowice wysłałem zapytanie o wzmacniacz Sonos Amp i prośbę o polecenie głośników podstawkowych do niego. Nie otrzymałem oferty o którą prosiłem... ale za to poproszono mnie o kontakt telefoniczny podczas którego Pan Andrzej doradził inne rozwiązanie niż sobie zaplanowałem. Bardzo doceniłem te starania, a nie pójście po najmniejszej linii oporu. Po wymianie kilku maili zdecydowałem się na kolumny znacznie przekraczające założony budżet, jednakże byłem bardzo mile zaskoczony znaczną obniżką ceny w stosunku do oferty na stronie salonu! Jakość obsługi zaprezentowana przez Pana Bartosza i Pana Andrzeja tak mnie urzekły, że zdecydowałem się na odbiór osobisty aby podziękować i docenić starania ekipy sklepu! Na miejscu dobraliśmy przewody, porozmawialiśmy o możliwej rozbudowie systemu, a finalnie okazało się (bez mojego pytania o rabat), że wychodzimy z gratisami o wartości 1000 PLN :) Na pewno nie były to moje ostatnie zakupy w tym miejscu - wraca się do ludzi, a nie do sklepów. Głośniki grają cudnie, idealnie pasują do wielkości salonu - gdyby nie uczciwa porada Pana Andrzeja kupiłbym zbyt małe kolumny... Pozdrawiam serdecznie i jeszcze raz dziękuję!”
“Świetne miejsce, super zabawa oraz obsługa przez Pana z brodą około 20:30, dawno nie byłem w takim barze”
“Super miejsce a w szczególności pani Ewelina przemiła osoba❤️”
“Lubię kino Cinema City, szczególnie wieczorne seanse. Sala nr 1 jest naprawdę godna polecenia – przestronna, z dużym ekranem, dzięki czemu oglądanie filmów to czysta przyjemność. Jest jednak jeden minus, który bardzo psuje odbiór wizyty – toaleta męska. Żona musi mi trzymać drzwi i doświetlać ją światłem z korytarza, bo w środku panują egipskie ciemności. Czy to celowe utrudnienie w stylu „wejdź do toalety po ciemku i spróbuj trafić”? To nie jest komfortowe dla klientów i uważam, że warto szybko rozwiązać ten problem.”
“Dnia dzisiejszego odwiedziłem sklep Euro w Zabrzu z zamiarem kupna telewizora. Obsługa w sklepie od samego mojego wejścia do sklepu była zainteresowana pomocą. Miałem upatrzone modele które mnie interesowały, na każde pytanie otrzymałem rzeczową odpowiedź. Zaangażowanie Kierowniczki oraz pozostałych pracowników skutkowało tym że sklep opuściłem z trzema telewizorami ;) Jeśli chcecie kupic jakis sprzęt to odwiedźcie właśnie ten sklep , pracownicy na prawdę robią co mogą aby zadowolenie klienta z wizyty było jak najlepsze. Jeszcze raz ogromne podziękowania za dzisiejszą pomoc. Pozdrawiam”
“Duży wybór ciekawych zajęć dla dzieci i dorosłych, prowadzący dokładają starań żeby były atrakcyjne”
“Polecam! Przyjemne kino, 8 klimatyzowanych sal o zróżnicowanych wielkościach. Obsługa miła, nigdy nie musiałam czekać na sprawdzenie biletu, czy zakup przekąsek w barze. Sale czyste, zadbane, duża dostępność miejsc, dzięki czemu można komfortowo oglądać film :)”
“Czysto I fotele calkiem przyjemne do siedzenia tylko uchwyt na kubek do picia w bardzo zlym miejscu.”
“Bardzo fajna galeria handlowa , dużo ciekawych sklepów , a ceny niektórych rzeczy no niestety ale powala z nóg co dużo ludzi na pewno na nich nie stać! Bogatemu się nie zabroni kupowania w centrum. Bardzo fajne jest kino byłem już kilka razy na fajnym seansie filmowym.”
“Mimo, że każdy z nas ma teraz nieograniczony dostęp do filmów na różnych platformach, to gorąco polecam wybranie się z rodziną do kina. Jednak proponuję upewniać się do cen, bo dzień różnicy może sporo kosztować.”
“Fajne wydarzenia kulturalne, kawiarenka, ciekawi ludzie i przyjemnie spędzony czas.”
“Super kino. Jesteśmy tu 2 raz. Mega popcorn, kawa pistachio 400 ml. bardzo dobra, Slushy duży kielich. Film Uwierz w Mikołaja 2 premiera.”
“Fantastyczne miejsce dla tych którzy chcą poznać historię filmu rysunkowego. Nie jest to muzeum ale działające studio filmowe gdzie przewodnik oprowadzi Cię po zakamarkach produkcji filmu rysunkowego oraz pokaże jak jest on tworzony. A na koniec projekcja 3 filmów rysunkowych dla najmłodszych. Szczególnie polecam- udanego zwiedzania.”
“Bardzo fajne kino, miła obsługa/pomocną, jestem zadowolony z filmu i polecam każdemu kto się nudzi w domu.”
“Dla mnie wizyta w salonie Empik w Sferze jest zawsze zrodlem inspiracji. Wybor jest ogromny, obsluga przyjazna i kompetentna. Mozliwosc skorzystania z kas samoobslugowych.”
“Miejsce klimatyczne, polecam jak ktoś chce obejrzeć film bez dodatkowych efektów dźwiękowych jak mlaskanie, chrupanie popcornu i siorbanie napojów przez słomkę.”
“Najlepsza obsługa Pani Gabrysia osoba na odpowiednim stanowisku doradzi pomoże polecam stoisko tapety farby”
“Swietne kino. Bardzo wygodne fotele. Sale kinowe sa czyste i zadbane. Obsluga klienta mila i uprzejma. Mozna szybko kupic bilet bez dlugiego oczekiwania w kolejce. Wyswietlane sa bardzo ciekawe seanse filmowe. Zdecydowanie polecam odwiedzic!!!!!!!!”
“Przyjemne miejsce, myślę, że każdy znajdzie tam coś dla siebie, polecam.”
“Świetne miejsce na spędzenie aktywnego dnia na świeżym powietrzu z dziećmi. Bezproblemowy dojazd. Byliśmy w październiku, otwarte w weekend. Piękny, słoneczny dzień. Atrakcje dla dzieci do ok. 15 roku. Park linowy ma dwie trasy dla dzieci/dorosłych i jedną dla mniejszych dzieci. Wszystko to w otoczeniu zwierząt i miniatur owadów. Jedyne zacienione miejsce. Plac zabaw, a w zasadzie kilka połączone z dmuchańcami są idealnym miejscem na szaleństwa dla dzieci. Rodzice mogą posiedzieć na ławce, krześle czy leżaku. Restauracja przy wejściu, jedyna otwarta w październiku. Posiłki to gotowe zestawy, do wyboru dla dzieci i normalne. Niestety przygotowanie trochę trwało. Ale można w tym czasie wysłać dzieci na plac zabaw. Obsługa bardzo miła i pomocna przy wyborze zabawki w zestawie dziecięcym. Dwie toalety, przy wejściu i parku linowym. W środku kilka pomieszczeń. Jest też pokój dla matki z dzieckiem i toaleta dla niepełnosprawnych. W parku dinozaurów kosze to urocze dinozaury z jajkiem. Idealny wybór dla rodzin. Polecamy!”
“Duży wybór asortymentu w sklepie. Na pasażu jest dużo fajnych sklepów z ciuchami, butami, artykułami do domu lub na prezent. Jest też KFC i Ha Long. Jest apteka. Na środku plac zabaw dla dzieci.”
“Rewelacyjny dział zwrotów, zawsze przemiła , kulturalna obsługa ii natychmiastowe działanie, nawet jak nie mam rachunku dostaje zwrot towaru na adres. Gorąco polecam!”
“W trakcie zakupów na dziale z farbami podszedł do mnie Pan Przemek z inicjatywa pomocy. Szczerze powiem, że dawno tak kompetentnego sprzedawcy nie spotkałam. Z ogromną dokładnością dopytal czego potrzebuje, opowiedział o właściwościach farb, pokazał porównania. Zakupy udane, a Pana Przemka pozdrawiam i dziękuje za ogromne wsparcie.”
“Witam! Od lat jestem klientem x-kom. Jak do tej pory nie zawiodłem się ani razu pod względem obsługi ani zakupu. Polecam!!! Ostatni mój zakup (wrzesień 2025) IPhone 16 Pro Max oraz akcesoria niezbędne do niego. Zakupu dokonałem u pracownika obsługi klienta Pana Adriana, polecam. Jest to osoba o bardzo miłym, spokojnym i wyrozumiałym podejściu do klienta. Pan Adrian posiada bardzo dużą wiedzę w zakresie sprzedawanego asortymentu. Ja jestem klientem dość wymagającym i dociekającym. Zadaje mnóstwo pytań, czasami zbędny ale już taki jestem. Pan Adrian ze stoickim spokojem udzielał mi wyczerpujących odpowiedzi na każde zadane przeze mnie pytanie i doradzał. Uzyskane informacje pozwoliły mi na podjęcie decyzji co do zakupu. Opinia ta dotyczy również pracownika obsługi klienta Pana Tomasza, u którego również dokonywałem zakupu IPhone 16 Pro Max ( czerwiec 2025). Serdecznie polecam sklep i fachową obsługę. Pozdrawiam!”
“Kino Helios jak zawsze trzyma poziom, ale tym razem na szczególne wyróżnienie zasługuje obsługa. Pani Kornelia jest absolutnie super - uśmiechnięta, pomocna i z profesjonalnym podejściem do klienta. Dzięki niej wizyta w kinie była jeszcze przyjemniejsza. Polecam ☺️”
“Cudowni ludzie pracują w tym sklepie. Dziś w trakcie zakupów pięcioletnia córka zgubiła swoją zabawkę (wielbłąda z Egiptu), po przeszukaniu sklepu poszłyśmy do punktu obsługi klienta zgłosić zgubę. Panie w punkcie były przesympatyczne i wykazały się wyrozumiałością (wiedziałam,że marne szanse żeby znaleźć jednak chciałam wesprzeć córkę i pokazać,że można działać na wielu frontach). Panie z punktu okazały córce pełne zainteresowanie, wysłuchały, zapisały dane kontaktowe i zadzwoniły na kasy samoobsługowe czy przypadkiem nikt nie oddał zguby. Poszłyśmy do kasy samoobsługowej i tam Pan ochroniarz namawiał nas na kolejne przejście się po sklepie, żeby znaleźć zgubę jednak już zrobiłyśmy to dwa razy, było późno i nadziei było brak. Jednak Pan szedł w zaparte i Pani Marzena - nasza bohaterka stwierdziła,że zerknie na dział zabawek. I to było nie wiarygodne,ale po chwili przyniosła wielbłąda. Nie spodziewałam się takiego zaangażowania, córka walczyła sama z sobą żeby się nie rozpłakać już pogodzona ze stratą a tu taka niespodzianka. Wielkie dziękuję dla całego personelu, który naprawdę sprawnie przekazał między sobą informację, zlokalizowani maskotekę i nam pomogli. Prawdę mówiąc ja już córkę nastawiłam na stratę a tu tacy bohaterzy bez peleryny. Wielbłąd dostał imię po Pani Marzenie! Dziękuję za serce, które wkładacie w swoją pracę i to, żeby to miejsce miało duszę nie tylko półki ❤️”
“Sklep z dużym asortymentem, wiele produktów niedostępnych gdzie indziej, można znaleźć tutaj. Ceny są porównywalne z innymi sklepami. Warto odwiedzić kiedy są promocje na poszczególne towary; w przeciwieństwie do np. Kauflandu, gdzie towar promocyjny jest dostępny przez godzinę od otwarcia sklepu (mała ilość), w Auchan nigdy nie miałem takiego problemu. Produkty objęte promocją są dostępne w dużych ilościach”