Klimatyczne miejsce na przyjęcie weselne pośród Beskidów szczególnie w zimowej scenerii. Pyszne jedzenie, świąteczny klimat i miła obsługa sprawiły, że ten dzień stał się jeszcze bardziej wyjątkowy, dziekujemy
Zdjęcia
Opinie
-
Beata Krupnik-Dykla ★★★★★
-
Bogumiła Z ★★★☆☆
Dworek z potencjałem...Klimat tworzą ludzie...przede wszystkim ci tu pracujący. Niestety zgadzam się z poprzednimi opiniami, że panie jakby nie zadowolone z obecności gości...Niby nie narzucające się, grzeczne, ale bez uśmiechu... pewnie mało zarabiają a pracy mnóstwo. Zupełnym niezrozumienie jest brak jakiegokolwiek oświetlenia na zewnątrz. Strach wyjść nawet na balkon pi zmroku. No i ten kot na stole...nie do przyjęcia. I jeszcze jedna rzecz....małe talerzyki do śniadania...zamiast jednego dużego trzeba umyć 4...trochę zatem trzeba się nachodzić, gdyż samoobsługa...ale to takie moje spostrzeżenie.
-
Kamila Nosiadek ★★★★★
Pobyt w fajnym miejscu przy granicy Słowackiej. Obiadokolacje pierwsza klasa. Cisza i spokój na wielki plus. Obiekt posiada sale kinową :) jedyny minus to brak mydła do rąk i żelu do mycia . Pozatym było super.
-
MARIO ★★★★★
Lokalizacja dogodna dla osób ceniących naturę i spokój. Teren zadbany, kameralne wnętrza, pokoje i łazienki czyste, ale kanapy i fotele wymagają wymiany! Obsługa miła, jedzenie pyszne. Jeżeli szukasz ciszy i spokoju to idealne miejsce. Blisko szlaki. Zwardoń to przepiękna miejscowość, a Dworek ma swój klimat. Polecam bo warto.
-
E ★★★★★
Piękne miejsce, świetna obsługa, kuchnia pyszna, klimatyczne i kameralne wnętrza. Cudowne miejsce na wypad w góry i na spotkania i imprezy. Właściciel zadba o wszystko, tak jak powie a nawet więcej. Dobre ceny za to co dostaniesz , a jedzenie pycha. Super klimat przy górach, śpi się wyśmienicie. Polecam naprawdę, cała ekipa była mega zadowolona i zachwycona miejscem.
-
Michał Morys ★★★★☆
Obiekt opisywany jest w internecie jako trzygwiazdkowy, ale standard pokoi uległ już obniżeniu. Chociaż meble solidne, drewniane to jednak uszkodzone,tj. niektóre szafki mają niedokręcone śruby, odpadają elementy. Tak jak w komentarzach wcześniejszych, potwierdzam że brakuje tu technika, nadzorcy co by dbał na bieżąco o pokoje. Słuchawki prysznicowe noszą już ślady zużycia, obicie tapczanu przetarte, chociaż sam materac prosty i spało się wygodnie. Obiekt przeszedł remont kilkanaście lat temu, co widać po łazienkach i oknach( są stosunkowo nowe) i od tego momentu nic się nie zmieniło, a czas płynie i wszystko się zużywa. Faktem jest że ściany wciąż czyste, białe i nie ma żadnych pajęczyn, chociaż hotel sąsiaduje z lasem i o wszelkie pająki I robaki nie jest trudno:-) Miejsce ma potencjał ale wymaga reklamy i lekkiego odświeżenia a wtedy też klienci będą się pojawiać. Zalety bezsprzeczne to kuchnia- smaczne dania obiadowe, duże porcje i codziennie coś innego. Śniadania może nie są wystawne, ale wybór wędlin, serów żółtych i twarogów był. Kucharka na śniadaniu na żywo przyrządza jajecznicę dla gości:-) Lokalizacja też super, szybki dojazd autem a w przypadku podróży koleją 7 min drogi dzieli od dworca. Z hotelu blisko do centrum i do szlaków, a sama granica ze Słowacją przebiega jakieś 80 metrów od obiektu. Na miejscu możliwe do wypożyczenia quady oraz skutery śnieżne. Na koniec, słowo o obsłudze. Kuchnia super. Natomiast Pan z recepcji to cóż, dość oryginalny jest, raz ma dobry humor a innym jest antyreklamą obiektu. Szkolenie co do podejścia do klienta by mu się przydało, bo przy tym braku życzliwości odstrasza osoby.
-
Patrycja Kłucińska ★★★☆☆
Hotel jest w pięknym miejscu, blisko szlaków. Niestety potrzebuje doinwestowania. Na każdym kroku trafialiśmy na coś zepsutego, złamanego. Kanapa, która była dostawką w pokoju była poplamiona i złamana. Krzesła ogrodowe były „łatane” trytytkami, plac zabaw to 3 plastikowe domki dla maluchów. Miejsce ma potencjał, ale chyba trochę brakuje pomysłu. Na plus posiłki, proste, ale bardzo smaczne.
-
piotr piątkowski ★☆☆☆☆
Lokalizacja ok, obiekt z potencjałem niewykorzystanym. Potwierdzam inne opinie - obsługa w recepcji fatalna i recepcja zamykana kratami !!!( jak w głębokim PRL). Łazienki wyremontowane, choć w łazience pok. 107 wyczuwa się zapach z kanalizacji. Tego pokoju nie polecam widok z okna na dach i pajęczyny w rogach pokoju. Personel w stołówce bardzo miły i jedzenie ok.
-
Anita Sęk ★★★★★
Świetne miejsce na wypoczynek! Piękny budynek z duszą, ale i wyremontowanymi łazienkami, z placem zabaw i miejscem do zabawy dla dzieci, przestronną jadalnią i ogródkiem "piwnym" który tak naprawde jest świetnym miejscem do spotkań, kawki czy pracy. Pyszne, różnorodne śniadania ze świeżo przyrządzaną jajecznicą, obiady znakomite i sycące z opcją dostosowania do dzieci, gdy zielenina jest bleeee. Obsługa na medal, otworzyli dla nas duuużo wcześniej jadalnię rano byśmy mogli zrobić kawkę na drogę, a innego dnia zaczekali chwile z obiadem ! Cena za hotel niewspółmiernie niska do jakości obsługi. Czujemy się jak Goście a nie zwykli odwiedzający. Do tego lokalizacja jest rewelacyjna, baza wypadowa m.inn do Zoo w Ostravie, Żywca, Ustronia, przystępne szlaki w okolicy dla każdego piechura, od 4 do 104 lat :D
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Dworek Szwajcaria by MHotels?
Dworek Szwajcaria by MHotels znajduje się przy 34-373 Zwardoń, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Dworek Szwajcaria by MHotels?
Można skontaktować się z Dworek Szwajcaria by MHotels pod numerem +48 507 555 805
Jak można dotrzeć do Dworek Szwajcaria by MHotels?
Do Dworek Szwajcaria by MHotels można dotrzeć, korzystając z poniższego linku