Opinie

  1. Urszula Kowalik ★★★★★

    Rewelacyjny dział zwrotów, zawsze przemiła , kulturalna obsługa ii natychmiastowe działanie, nawet jak nie mam rachunku dostaje zwrot towaru na adres. Gorąco polecam!

  2. Tomasz Wiśniewski ★★★★★

    Obsługa na sklepie na najwyższym poziomie. Inne sklepy powinny się uczyć najwyższych standardów obsługi właśnie od Was czyli bardzo zaangażowanych profesjonalistów z zakresu obsługi klienta. Obsługiwał mnie Pan Karol, z uśmiechem podszedł ze mną do regału z towarem, o który pytałem ( Chodziło o zawory do grzejnika pinowego, dolne w kolorze czarnem, kupowałem 3 szt), kulałem więc chwilę to trwało. Takiej obsługi nie powstydziłby się nawet pan Rafał Matoga ( srodowisko Castoramy wie o kogo chodzi).Pan Karol dobrał mi zawory do grzejników, zaproponował również pomoc w doborze innych produktów, ktore potrzebowałem nabyć. Całe zakupy poszły bardzo szybko i sprawnie, wszystko pasuje, za co bardzo, dziękuję, Panie Karolu jeszcze raz dziekuje I mam nadzieje , ze jeszcze kiedyś na Pana trafię w Casoramie w Katowicach .

  3. Karolina Ce ★★★★★

    Chciałabym wyrazić bardzo pozytywną opinię o Panu Przemysławie z działu Łazienka, Kuchnia Magazynowanie. Pan wykazał się dużym profesjonalizmem, zaangażowaniem i świetną znajomością asortymentu. Pomógł mi dobrać odpowiednie produkty, cierpliwie odpowiadał na wszystkie pytania i doradził praktyczne rozwiązania. Obsługa była uprzejma, konkretna i na wysokim poziomie. Widać, że Pan zna się na swojej pracy i naprawdę zależy mu na zadowoleniu klienta. Zdecydowanie polecam kontakt z tym pracownikiem – rzadko spotyka się tak kompetentną i życzliwą osobę!

  1. Sławomir Małecki ★☆☆☆☆

    Gdy otworzyłem paczkę to byłem pełny podziwu,czy ten człowiek który pakował do wysyłkip.Tomasz to przypadkowy człowiek z ulicy czy pracownik Castoramy.Brawo dla tego pana!

  2. Anna P ★☆☆☆☆

    nie polecam !!! kolejny raz kupiliśmy worki z zepsutą i spleśniałą korą ozdobną... sprzedający wiedzą, że partia jest zepsuta, ale nadal trzymają na sklepie i sprzedają, skandal rośliny też są w opłakanym stanie stanie

  3. Marcin Chojnacki ★☆☆☆☆

    To był bardzo dobry sklep, zrobiłem z nim dużo remontów. Generalnie sensowny asortyment i sensowne doradztwo no ale 29.05 chciałem kupić zlew do kuchni 56 cm. Podszedłem zapytać Panią a ta pyta się ale który, ja że może ten. Ten jest dłuższy ale generalnie szukam 56cm taki byłby najlepszy (pasuje z zabudową)Ale Pani mówi że je muszę wiedzieć, który to. Na pytanie czy mogłaby sprawdzić czy takie mają to stwierdziła że nie bo mają przebudowe i ona nie wie. Powiedziałem rozumiem że mam w Castoramie nie kupować . Powiedziała a nie wiem. Zlew oczywiście kupilem w sklepie na L i dali nawet potem 50 PLN na karte. Nie mniej szkoda że psuje się obsługa Jest oczywiście Castorama Chorzów tam mają jeszcze dobrą obsługę ale na parkinku króluje firma APCOA a to zniechęca.

  1. Ania ★★★★★

    Zdecydowane 5 gwiazdek ze względu na profesjonalną i bardzo życzliwą obsługę na dziale lampy/elektryka. To wszystko zasługa Pani Eli, którą serdecznie pozdrawiamy! Gdyby nie Ona, byłoby nam dużo trudniej odnaleźć się w ofercie zasilaczy do taśm led. Jej podejście do klienta zasługuje na najwyższe uznanie. Pozdrawiamy gorąco! Zgadzamy się z innymi co do tego, że liczba konsultantów powinna być jednak większa. Podczas obsługiwania nas, Pani Ela szybko miała kolejnych klientów czekających na obsługę. Poradziła sobie z tą sytuacją bardzo dobrze, ale byłoby łatwiej gdyby na dziale był ktoś jeszcze :)

  2. ŁUKASZ KOTLARZ ★☆☆☆☆

    Ludzie na magazynie to dramat Żeby się rozładować 1palete czekania 2 godziny a na placu pusto wogule się magazynierom nie chce pracować Ja bym wszystkich zwolnił jak poprosiłem żeby zaczęli sos robić to mieli pretensje i kazali czekaćzastawilu wjazd na płac rozładunkowych samochodem firmowym żeby nikt nie wjechał Dramat najgorsza castorama w Polsce

  3. Katarzyna S. ★☆☆☆☆

    postanowiłam podzielić się swoją opinią b nie lubię być oszukiwana a mianowicie jak udało mi się w końcu dodzwonić do odpowiedniego działu (butla gazowa 11kg) dowiedziałam się ze będzie to koszt 79zł-uszczęśliwiona podjechałam załatwiłam niezbędne formalności i jakie moje zdziwienie ja Pani w kasie podliczyła 86,98zł-niby różnica nie duża ale 3h dostałam inną informację-i tu moje pytanie czy personelowi nie chciało się sprawdzić ceny na dany dzień?jak poinformowałam pana ze była mowa o innej cenie to się dowiedziałam że powinnam się cieszyć bo kilka dni temu była jeszcze w kwocie 88zł

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Castorama?

Castorama znajduje się przy Aleja Walentego Roździeńskiego 198, 40-315 Katowice, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Castorama?

Można skontaktować się z Castorama pod numerem +48 322 081 100

Jak można dotrzeć do Castorama?

Do Castorama można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements