Przegląd katalogu
- 470 Łączna liczba firm
- 3.7 Średnia ocena
- 89% Z opiniami
- 64% Ze zdjęciami
Znaleziono 470 wyników
Przeglądaj supermarket w Częstochowie, Śląskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 470 wyników w Częstochowie, Śląskie. Średnia ocena 3.7/5 na podstawie 103,622 opinii i ocen.
“Bardzo uprzejma Pani kasjerka, sprawia że całe zakupy są na 5 gwiazdek”
“Bardzo czysty i zadbany sklep. Zawsze świeże produkty, dużo promocji. Chętnie wracam na zakupy do tego sklepu :)”
“Super sklep ale owoce i warzywa czasem wolaja o kosz reszta bez zarzutów czasem wyzsze ceny niz w innych sklepach nawet w tych mniejszych”
“Dzisiejsze zakupy w tym sklepie były wyjątkowo udane. Pomimo soboty sklep był wypełniony asortymentem po brzegi ,ceny i promocje były czytelne. Warzywa i pieczywo świeże i ładnie poukładanie na półkach. Sklep czysty a panie na kasach pomocne i uprzejme.”
“Biedronka przy ul. Łódzkiej w Częstochowie to sklep dobrze zaopatrzony i wygodnie położony. Ceny są przystępne, a wybór produktów duży – zawsze można znaleźć coś potrzebnego. Obsługa zazwyczaj jest pomocna i sprawna, choć czasem zdarza się lekki bałagan na sali sprzedaży. Ogólnie robi się tu zakupy szybko i wygodnie, więc mogę polecić ten sklep.”
“Świetna obsługa, gdy miałam problem przy kasie samoobsługowej od razu pojawiła się pracowniczka i pomogła. Sklep czysty i zawsze świeże produkty. Mój ulubiony Lidl w Częstochowie.”
“Fajny sklep niedrogi, z dobrym wyposażeniem, zawsze mało ludzi co jest bardzo dużym plusem.”
“Polecam serdecznie. Super zaopatrzony sklep z żywnością ekologiczną. Dużo pysznych świeżych produktów co w tego typu sklepach nie jest wcale oczywiste. No i do tego wspaniała kawa.”
“Dziękuję Społem na ul Łęczyckiej za wspaniały tort, za miłą obsługę. Dziękuję ! Bar u Basi”
“poza okazjonalnie nieprzyjemną klientelą i lekką ciasnotą w sklepie, jedna z najlepszych żabek w Częstochowie, otwarta kiedy tylko możliwe, jedzenie gotowe do zaserwowania nawet kilka minut po otwarciu”
“w niedziele zamkniętr . można podjevhać i zaparkować 5 m od wejścia do sklepu . Sklep dość dobrze zaopatrzony w różne art. także gospodarstwa domowego pieczywo nabiał mięso wędlin jedmak nie polecam kilka razy wciśnięto mi śmierdzące . Obsługa bardzo miła dla mnie najważniejsza jest szybkość dxiałania kasy . Robię tam zakipy przed pracą . Polecam”
“Bardzo polecam, obsługa ma pojęcie o danych promocjach zawsze uśmiechnięta grzeczna hot dogi i dania na ciepło dostępne a przede wszystkim to dobra kawa i zawsze świeże mleko. Polecam”
“Bardzo fajny sklep i dobrze zaopatrzony ,mila obsługa i świeże pieczywo o każdej porze dnia .”
“Fajny sklep. Duży asortyment, miła obsługa. Polecam”
“Do sklepu Victoria się przychodzi prawie jak do domu. Pani Agnieszka i Dorotka są cudowne troskliwe panie, które w każdej chwili pomagają z uśmiechem i życzliwością. Zawsze cierpliwi, fachowi, przyjaźni. Sklep zaopatrzony b.dobrze, choć powierzchnia niewielka...kolejka błyskawicznie znika bo obsługa kasy jest doskonała. Nad wszystkim czuwa bez cienia pretensjonalności przemiły właściciel Pan Jaroslaw Pozdrawiam.Nie jedna Pani by się musiała uczyć od Pań z Victorii obsługi klienta.”
“Sklep na podstawowe zakupy. Świeże produkty. Miła obsługa. Polecam.”
“Bardzo fajny sklep. Dobrze zaopatrzony z przesympatyczną obsługą.”
“Wspaniała obsługa ❤️ Jestem po operacji i nie mogłam sama napompować kół. Przesympatyczna Pani zrobiła to za mnie bez żadnego problemu i z ogromnym uśmiechem:) Każdemu polecam spotykać takich ludzi ❤️”
“Duży wybór, miło, kulturalnie, czysto w sklepie :) dobry punkt na zakupy przejazdem ;)”
“Bardzo przyjazdna i miłą obsługa Polecam”
“Super miła obsługa w sklepie ,ceny prawie jak wszędzie czyli przeciętne .Porządek ład i skład .”
“Dobre Dino ze sprawną obsługą. Polecam mięso.”
“Polecam tę stację. Czyste toalety, świeże i smaczne hot dogi. Bardzo miła obsługa, kasjerka ciemnowłosa Karolina bardzo miła, uśmiechnięta, profesjonalne podejście do klienta. Jestem bardzo zadowolony, na pewno tu wrócę ♥️”
“Paliwo dobrej jakości polecam wszystkim”
“Bardzo duży wybór, rewelacyjny towar,przystępne ceny”
“Z tego co zauważyłem jest tu nieco drożej niż w innych marketach, ale trzeba pamiętać że to Polski produkt”
“Super. Miła obsługa, dobrze zaopatrzony sklep”
“Dziewczyny z pierwszej zmiany(dzisiejszej) super Babki, pomocne , uśmiechnięte . Zawsze doradzą, uwielbiam robić zakupy w ich towarzystwie :)”
“Sklep ten nie posiada zakazu wprowadzania przez klientów psów do sklepu. A personel zezwala ustnie na worowadzanie psów sklepu. Kier. Nie reaguje na uwagi!”
“Lubię robić tam zakupy. Stoisko firmowe ARTO wyróżnia ten sklep. Smaczne pieczywo i pączki”