Opinie

  1. Piotr Sarno ★☆☆☆☆

    Panie w sklepie maja w d.... godziny zamknięcia sklepu i od przynajmniej roku zamykają połgodziny wcześniej przed zamknięciem sklepu aby tylko wcześniej wyjść np 09.09.25 był już zamkniety sklep o 20;38 a sklep jest do 21!!! dodatkowo ceny nie są zgodne z tym co mamy zapłacić !!!!

  2. Maksymilian Gwiazda ★★★★★

    Towaru w brud wszystko mają i mega czusciutko

  3. Michał M ★★★☆☆

    Byłem zaskoczony cenami produktów. Np. lód Big Milk cena prawie 6zł trochę byłem zaskoczony przy kasie. Generalnie byłem raz przejazdem i pewnie nie będzie okazji ponownie....

  1. Basia Basia ★☆☆☆☆

    Zdecydowanie poniżej zera, jakiś czas temu w sobotę kupiłam ciasto, które w niedzielę wyjmując z lodówki było już spleśniałe. Dzisiaj po długim oczekiwaniu, (bo Panie musiały poplotkować), zostałam obsłużona, w końcu, po czym dostałam wędlinę ze stoiska mięsnego, która okazała się tak stara,że już śmierdziała i musiałam ją wyrzycic żeby dzieci mi się nie zatruły. Ogólnie brudno i starzyzną.....

  2. Sebastian Bucholc ★☆☆☆☆

    Poniżej zera, ceny się nie zgadzają z tymi na półkach „pani nie ma czasu, co chwile ich zmieniać”. Świeżość wędlin i surówek powalająca, sam kupiłem spleśniałą. Przydałby się tam sanepid. Nie polecam!

  3. Aganieszka Skarubowicz ★★★★★

    Super obsługa , profesjonalna i pomocna P Kierownik , świeże wędliny , goraco polecam

  1. Jacek Tkacz ★★★★★

    Lubie robic zakupy w tym sklepie...Piekny sklep, mila atmosfera, bardzo mila obsluga sprzedawcow..duzo towaru ktorego niemozna kupic w innym sklepie...Duzo sklepow powinno sie uczyc od Delikatesow Centrum w Dzielnicy Kawodrza

  2. Edyta Kopeć ★★★★★

    Miłe ekspedientki, szybka obsługa, ,umiarkowany zakres cen. Szeroki wybór asortymentu. Codziennie świeże pieczywo, warzywa, owoce oraz mięso. Pyszne ciasta. Co tydzień nowe promocje, a latem kącik grillowy. Sklep posiada bilety w sprzedaży, oraz Podjazd dla wózków, w pobliżu bankomat od września przedszkole. Polecam

  3. Łuk Jan ★☆☆☆☆

    Nie polecam. Panie otwierają rano w cały świat. 5:30 czy 5.50? Bez różnicy. Klienci podchodzą, czekają i odchodzą bo nie zdążą do pracy.

  1. Katarzyna Dubarska ★★★★★

    Kobietki miłe i obrotne, sklep dość dobrze zaopatrzony jak czegoś nie ma to zamówią, ceny w większości przystępne, żulstwo nie przychodzi bo za wysokie progi tzn. po schodach trzeba wejść no i mają obok Livio i Żabkę w citi Gnaszyn jest również Musiorski oraz wiejskie wędliny -u Adama, chemiczny-u Roberta krawiectwo-u Renatki no i chwilowo jeszcze pasmanteria u Beaty

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres DELIKATESY CENTRUM GNASZYN?

DELIKATESY CENTRUM GNASZYN znajduje się przy Spółdzielczości 4, 42-200 Częstochowa, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do DELIKATESY CENTRUM GNASZYN?

Można skontaktować się z DELIKATESY CENTRUM GNASZYN pod numerem +48 227 774 245

Jak można dotrzeć do DELIKATESY CENTRUM GNASZYN?

Do DELIKATESY CENTRUM GNASZYN można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements