Panie w sklepie maja w d.... godziny zamknięcia sklepu i od przynajmniej roku zamykają połgodziny wcześniej przed zamknięciem sklepu aby tylko wcześniej wyjść np 09.09.25 był już zamkniety sklep o 20;38 a sklep jest do 21!!! dodatkowo ceny nie są zgodne z tym co mamy zapłacić !!!!
Zdjęcia
Opinie
-
Piotr Sarno ★☆☆☆☆
-
Maksymilian Gwiazda ★★★★★
Towaru w brud wszystko mają i mega czusciutko
-
Michał M ★★★☆☆
Byłem zaskoczony cenami produktów. Np. lód Big Milk cena prawie 6zł trochę byłem zaskoczony przy kasie. Generalnie byłem raz przejazdem i pewnie nie będzie okazji ponownie....
-
Basia Basia ★☆☆☆☆
Zdecydowanie poniżej zera, jakiś czas temu w sobotę kupiłam ciasto, które w niedzielę wyjmując z lodówki było już spleśniałe. Dzisiaj po długim oczekiwaniu, (bo Panie musiały poplotkować), zostałam obsłużona, w końcu, po czym dostałam wędlinę ze stoiska mięsnego, która okazała się tak stara,że już śmierdziała i musiałam ją wyrzycic żeby dzieci mi się nie zatruły. Ogólnie brudno i starzyzną.....
-
Sebastian Bucholc ★☆☆☆☆
Poniżej zera, ceny się nie zgadzają z tymi na półkach „pani nie ma czasu, co chwile ich zmieniać”. Świeżość wędlin i surówek powalająca, sam kupiłem spleśniałą. Przydałby się tam sanepid. Nie polecam!
-
Aganieszka Skarubowicz ★★★★★
Super obsługa , profesjonalna i pomocna P Kierownik , świeże wędliny , goraco polecam
-
Jacek Tkacz ★★★★★
Lubie robic zakupy w tym sklepie...Piekny sklep, mila atmosfera, bardzo mila obsluga sprzedawcow..duzo towaru ktorego niemozna kupic w innym sklepie...Duzo sklepow powinno sie uczyc od Delikatesow Centrum w Dzielnicy Kawodrza
-
Edyta Kopeć ★★★★★
Miłe ekspedientki, szybka obsługa, ,umiarkowany zakres cen. Szeroki wybór asortymentu. Codziennie świeże pieczywo, warzywa, owoce oraz mięso. Pyszne ciasta. Co tydzień nowe promocje, a latem kącik grillowy. Sklep posiada bilety w sprzedaży, oraz Podjazd dla wózków, w pobliżu bankomat od września przedszkole. Polecam
-
Łuk Jan ★☆☆☆☆
Nie polecam. Panie otwierają rano w cały świat. 5:30 czy 5.50? Bez różnicy. Klienci podchodzą, czekają i odchodzą bo nie zdążą do pracy.
-
Katarzyna Dubarska ★★★★★
Kobietki miłe i obrotne, sklep dość dobrze zaopatrzony jak czegoś nie ma to zamówią, ceny w większości przystępne, żulstwo nie przychodzi bo za wysokie progi tzn. po schodach trzeba wejść no i mają obok Livio i Żabkę w citi Gnaszyn jest również Musiorski oraz wiejskie wędliny -u Adama, chemiczny-u Roberta krawiectwo-u Renatki no i chwilowo jeszcze pasmanteria u Beaty
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres DELIKATESY CENTRUM GNASZYN?
DELIKATESY CENTRUM GNASZYN znajduje się przy Spółdzielczości 4, 42-200 Częstochowa, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do DELIKATESY CENTRUM GNASZYN?
Można skontaktować się z DELIKATESY CENTRUM GNASZYN pod numerem +48 227 774 245
Jak można dotrzeć do DELIKATESY CENTRUM GNASZYN?
Do DELIKATESY CENTRUM GNASZYN można dotrzeć, korzystając z poniższego linku