Mój ulubiony Lidl! Wszystko świeżutkie, pachnące, szerokie, przejezdne alejki. Lubie robić tam zakupy bo zawsze kupię tam wszystko czego mi potrzeba, kiedy bym nie przyszła zawsze duży wybór pieczywka, fajne promki, chętnie tam wracam zarówno na większe zakupy jak i takie małe, na plus kasy samoobsługowe- spore ułatwienie jak zaglądasz tylko po kilka produktów! Polecam!
Opinie
-
Sonia S ★★★★★
-
Puzon ★★★★★
Jestem stałym klientem i zawsze jestem pod wrażeniem czystości, porządku oraz świetnie zaopatrzonego asortymentu. Zawsze znajduję świeże produkty i atrakcyjne promocje. Co jednak wyróżnia ten sklep, to niezwykle życzliwy i profesjonalny personel. Szczególne słowa uznania należą się Pani Beacie, chyba kierowniczce sklepu. Pani Beata jest zawsze pomocna, uśmiechnięta i emanuje pozytywną energią, która sprawia, że zakupy stają się przyjemnością. Zawsze gotowa jest doradzić lub szybko rozwiązać jakąkolwiek sytuację. Dziękuję całemu zespołowi Lidl za ciężką pracę, a Pani Beacie za nieustający, ciepły uśmiech i wzorową postawę! Zdecydowanie polecam ten sklep!
-
Sylwia Zembik ★★★★★
Ze względu na bardzo dobrą lokalizację ten Lidl stał się moim " codziennym " sklepem. Bardzo duży asortyment, pieczywo -nawet w godzinach wieczornych i zawsze jakieś promocje- to duży plus. Kolejny plus to to, że jest po prostu czysto, w porównaniu do słynnej konkurencji.
-
Iwona Walachniewicz ★★☆☆☆
Byłby to standardowy, fajny, nowy Lidl, gdyby nie moim zdaniem tragiczna organizacja ruchu. Wyjazd bowiem oznaczony jest na drogę Armii Krajowej w prawo tzn. Wzdłuż linii tramwajowej w stronę Centrum Miasta/Aleji, wjazdu od tej strony nie ma. Wjazd jest od strony Polskiego Czerwonego Krzyża od Strony szpitala. Jadąc z północy lub od strony szpitala da się wjechać na parking, ale wrócić spowrotem w żadną z tych stron już się nie da (trzeba jechać aż do Dekabrystów i tam dopiero skręcać).
-
Łukasz M. (Golden Hen TV) ★★★☆☆
Lidl jak każdy inny. Można oceniać wygląd i jakość produktów które są w porządku, ale niestety na mecie trzeba się rozczarować że względu na czas oczekiwania w kolejce do kasy... Jedna osoba obsługuje kilka stanowisk kasy "samoobsługowej" i do tego obsługuje kasę z klientami. Kasy obsługowe miałyby sens gdyby była możliwość płatności gotówką.
-
KolinJr ★★★★★
Moje ulubione miejsce na zakupy . Zawsze przed pracą mogę wstąpić po świeże chrupiące bułeczki i dorzucić do tego jakis owoc z nowej dostawy który wiem że jest świeży bo tyle co z palety pracownik go ściągnął. A przed wszystkim lubię bo cenie sobie swój czas że zawsze rano sprawnie skasuje się na kasie i nawet jak mi cos nie pójdzie to podjedzie do mnie osoba z kasy i pomoże
-
Martatek P ★★★★★
Niedawno otwarty sklep, dosyć duży, między alejkami sporo miejsca co jest plusem przy wymijaniu się wózkami. Towar estetycznie wyłożony, warzywa/owoce świeże. Jedna kasa otwarta plus kasy samoobsługowe. Gdy robi się tłoczno otwierają kolejną kasę. Widać, że personel mimo swoich obowiązków jest pomocny i zawsze udzieli odpowiedzi i chętnie pomoże. Dlatego często robię w Nim zakupy.
-
Marek ★★★★★
Nowy sklep Lidl zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie! Sklep jest przestronny, czysty i świetnie zorganizowany. Duży wybór produktów – zarówno spożywczych, jak i przemysłowych – sprawia, że można tu zrobić całe zakupy w jednym miejscu. Obsługa miła i pomocna, a ceny jak zawsze bardzo konkurencyjne. Cieszy mnie też duża liczba kas, w tym samoobsługowych, co przyspiesza zakupy. Zdecydowanie polecam!
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Lidl?
Lidl znajduje się przy PCK 1, Tysiąclecie, 42-218 Częstochowa, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Lidl?
Można skontaktować się z Lidl pod numerem +48 618 803 000
Jak można dotrzeć do Lidl?
Do Lidl można dotrzeć, korzystając z poniższego linku