Fajny sklep w którym można kupić podstawowe artykuły spożywcze. Polecam
Zdjęcia
Opinie
-
Marcin Jalynski ★★★★☆
-
Rafał Stanior ★★★★★
Polecam miłą obsługa
-
Ahahahahahah69 Hahahah69 ★☆☆☆☆
Sklep który nie stosuje się do obostrzeń epidemiologicznych gdy na zmianie jest ,pani przy kości niska blondynka taka starsza zasłania się tym że ma plekse i odnosi się do klienta podniesionym tonem twierdząc że jeśli ma plekse nie musi posiadać założonej maseczki i w tym wypadku moim zdaniem klient przy kasie też mógłby nie posiadać maseczki bo jest pleksa owa pani też nie zdezynfekowała rąk gdy kasowała klienta po kliencie gdzie podawała mięso i wędlinę .Reszta pracowników jakoś stosuje się do tego lecz nie zawsze .Co do cen nie są aż tak wygórowane ale ekspedientki niekiedy zapominają o kulturze osobistej w stosunku do klienta. Sklep miał fajna stara ekipę tam praktycznie nigdy nie było żadnych problemów
-
Mateusz Konarski ★☆☆☆☆
Bylem kiedyś w sklepie i byłem bardzo zadowolony z obsługi jak i z zaopatrzenia niestety już nie jestem dlatego postanowiłem edytować moją opinię jak zobaczyłem cenę truskawek bo mnie tak zatkało by w czerwcu były o 250% droższe niż wszędzie więc zacząłem się rozglądać po sklepie i faktycznie nie tylko truskawki mają cenę z kosmosu bo chyba na większość produktów właściciele nakładają marżę od cen konkurencji a nie hurtowych bo te ceny to wołają o pomstę do nieba . Mało tego w sklepie młode dziewczyny pracują jakby za kare, nie używają rękawiczek gdy biorą wędliny w ręce co mnie oburzyło i ode chcialo mi się już wszelkich zakupów. Mamy Epidemie a one bez maseczek sobie chodzą nie wspomnę o rękawiczkach. Panie są bardziej zajęte swoimi smartfonami jak obsługa klienta po prostu zlewanie klienta na maksa a miałem o tym sklepie dobre zdanie do dzisiaj. Nikomu nie polecam tam robić zakupów chyba że chce się być z łaską obsłużonym i przepłacać to proszę bardzo moja noga już tam nie postanie.
-
wwwwiktor ★★★★☆
Sklep ok.Nowe dziewczyny powinny więcej się uśmiechać i być bardziej uprzejme."Stara ekipa" była lepsza.
-
Marcin Gaweł ★★☆☆☆
Sklep dobrze zaopatrzony, jednak obsługa nie miła.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Lewiatan?
Lewiatan znajduje się przy Sejmowa 26, 42-215 Częstochowa, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Lewiatan?
Można skontaktować się z Lewiatan pod numerem +48 797 190 692
Jak można dotrzeć do Lewiatan?
Do Lewiatan można dotrzeć, korzystając z poniższego linku