Przegląd katalogu
- 113 Łączna liczba firm
- 3.9 Średnia ocena
- 93% Z opiniami
- 81% Ze zdjęciami
Znaleziono 113 wyników
Przeglądaj sklepy dziecięce i ciążowe w Dąbrowie Górniczej, Śląskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 113 wyników w Dąbrowie Górniczej, Śląskie. Średnia ocena 3.9/5 na podstawie 37,051 opinii i ocen.
“W sklepie porządek , Panie bardzo miłe, do tego przebieralnie i przystępne ceny - czego chcieć więcej ?:)”
“Bardzo jestem zadowolony z zakupu w sklepie. Prosta, intuicyjna wyszukiwarka produktu. Szybka dostawa. Polecam Wader-Woźniak Sp.z o.o.”
“Dla mnie najlepszy Rossmann jeśli chodzi o obsługę klienta. Szczególnie na uznanie zasługuje kierowniczka drogerii, zawsze miła, uśmiechnięta i przede wszystkim życzliwa. Następnie Pani Magda blondynka, zawsze wita swoim uśmiechem klienta, niesamowicie pomocna w znalezieniu konkretnej rzeczy. Drogie Panie jesteście naprawdę niesamowite ze swoją życzliwością w stronę klienta. Bardzo szkoda, że Pani Magda opuściła tak fajny sklep, ponieważ bardzo dużo życzliwości i uśmiechu wnosiła do zespołu pod wodzą wspaniałej kierowniczki. Mam niestety negatywne odczucia co do Pani Małgorzaty brunetki. Wchodząc do sklepu, podczas gdy jest ona na kasie,czy na terenie drogerii ani razu nie widziałam u niej uśmiechu na twarzy, a tym bardziej ani razu nigdy nie przywitała żadnego wchodzącego do drogerii klienta. Nie mówię już o tym, jak trzeba skorzystać z gotówki przy kasie, to kierując się w stronę klienta jej mina mówi znowu muszę was obsłużyć... Pora chyba zmienić tą Panią..”
“Miły sklepik z cudowną obsługą.”
“Miły sklepik z cudowną obsługą.”
“Miła i pomocna obsługa . Ta Żabka na + bardzo . Polecam”
“Parking jest i dla niepełnosprawnych też sklep zaopatrzony miła obsługa”
“Dobrze ,że jest na Mydlicach.Można kupić coś do domu,na prezent dla mamy,babci,wnuczki.Lubię robić zakupy w takich miejscach.Fachowa i uprzejma obsługa.Tak trzymajcie drogie.Panie.Polecam.”
“Bardzo unię zakupy w tym sklepie, jest czysto, pracownicy pomocni i zawsze kupuje to co chcę bez względu na godzinę towar jest dostępny.”
“Dużo różnych i dobrych towarów, przystępne ceny. Miła obsługa.”
“W tym sklepie zakupy robię regularnie i zawsze wychodzę zadowolona. Jest dobrze zaopatrzony, można znaleźć wszystko czego potrzebuję na codzienne zakupy. Alejki są szerokie i przestronne dzięki czemu łatwo się poruszać po sklepie. Jest czysto, a towary na półce są ładnie poukładane. Obsługa jest miła i uśmiechnięta, zawsze pomocna w przypadku jakichkolwiek pytań. Atutem jest brak kolejek oraz niskie ceny. Chętnie tam wracam i robię zakupy z całą rodziną. ☺️”
“Bardzo polecam ten sklep. Obsługa bardzo pomocna i miła. Szczególnie pani Ania, na którą zawsze mogę liczyć podczas zakupów w hebe.”
“Mały sklep z pełnym asortymentem. I bardzo miła obsługą.”
“Fajny sklep najlepsza ekspedientka jest na ladzie ogarnia wszystko a na imię ma Małgorzata”
“Szybka i miła obsługa, dostępne produkty , które chciałem kupić . Czysto i schludnie . Polecam”
“Duży sklep i dobrze zaopatrzony, można śmiało robić zakupy na plus obok darmowy parking lidla.”
“Bardzo profesjonalnie przeprowadzone szczepienie przypominające! Pan Kierownik był prze, przemiły i zawodowo podszedł do tematu. Pytał o przyjmowane leki, a także o samopoczucie po poprzednich dawkach. Świetna atmosfera, czuliśmy się z mężem zaopiekowani. Polecam z całego serca to miejsce. :)”
“Dobry wieczór. Byłam dziś w empiku o godzinie 19.30 15 .04.25.Bardzo dziękuję za wspaniałą obsługę i pomoc. Dwie sympatyczne dziewczyny .Pozdrawiam serdecznie Iwona Wiśniewska”
“Sklep Biedronka to miejsce, do którego chętnie wracam na codzienne zakupy. Duży wybór produktów spożywczych i przemysłowych sprawia, że wszystko można kupić w jednym miejscu. Ceny są konkurencyjne, a liczne promocje pozwalają realnie zaoszczędzić. Dużym plusem jest świeżość warzyw, owoców oraz pieczywa, które regularnie jest uzupełniane. Sklep jest dobrze zorganizowany, półki czytelnie oznaczone, a alejki utrzymane w porządku. Obsługa miła i pomocna, nawet w godzinach większego ruchu. Kasy samoobsługowe znacznie usprawniają zakupy. Biedronka to solidny dyskont, który spełnia oczekiwania zarówno przy szybkich zakupach, jak i większym zaopatrzeniu na cały tydzień.”
“Po remoncie sklep zyskał na funkcjonalności. Przestronnie, wszystko uporządkowane. Chętnie jeżdżę tam na zakupy. Do tego bardzo miła i pomocna obsługa.”
“Pepco przy ul. 11 Listopada w Dąbrowie Górniczej to bardzo dobrze zaopatrzony sklep z atrakcyjnymi cenami. Duży wybór odzieży, akcesoriów domowych i produktów sezonowych. Obsługa miła i pomocna, wszystko uporządkowane i łatwe do znalezienia. Idealne miejsce na szybkie i udane zakupy dla całej rodziny.”
“Pragne podziekowac personelowi Dino a w szczegolnosci pani Ewelinie i pani Kamili za okazana mi pomoc oraz wsparcie podczas robienia zakupow.Osoby te cechuje zyczliwosc mile podejscie do klienta oraz pelen profesjonalizm w wykonywaniu swoich obowiazkow. Serdecznie pozdrawiam.”
“Najlepszy sklep osiedlowy w Gołonogu , bogato zaopatrzony z bardzo miłą obsługą !”
“Bogaty asortyment, czysto, miła obsługa.”
“Bardzo lubię tu robić zakupy, jest wszystko co trzeba, ceny produktów też nie są zbyt drogie, przy kasie za to tragedia brak oznakowania że kobiety w ciąży i matki z malutkimi dziećmi powinny być obsługiwane, dlatego brak zrozumienia ze strony klientów, kasjerzy nie zwracaja na to uwag,oprócz jednej bardzo sympatycznej Pani w ciemnych krótkich włosach i okularach przeważnie na drugiej zmianie z której powinni inni brać przykład.”
“Bardzo fajny sklep,duży wybór asortymentu,obsługa mila”
“Biedronka to sklep, który zawsze oferuje świeże produkty w atrakcyjnych cenach. Szeroki asortyment i częste promocje sprawiają, że zakupy są przyjemnością. Personel jest pomocny i uprzejmy, co dodatkowo podnosi komfort zakupów. Cenię również dbałość o środowisko i lokalne społeczności. Polecam każdemu, kto szuka jakości i przystępnych cen w jednym miejscu”
“Niby mały sklepik osiedlowy, a ma bogaty asortyment. Świeże pieczywo, warzywa, obsługa miła, swego czasu tylko tu kupowałem pieczywo aczkolwiek od pewnego czasu sklepik jest zamknięty z powodu choroby właścicielki. Oby właścicielka wróciła do zdrowia i otwarła sklepik, bo cenowo jest ok i lokalizacja jest ok.”