Opinie

  1. maja kopciuch ★★★★★

    Bardzo polecam tą żabkę bardzo miła obsługa w szczególności pan Michał i pani Aneta jedzenie jest lepsze niż w niektórych restauracjach

  2. Joanna Macias ★★★★★

    Bardzo polecam tę żabkę cudowna obsluga w szczególności pan Michał i pani Aneta

  3. Maja Macholc ★★★★★

    Bardzo polecam tą żabkę obsługa miła w szczególności pan Michał i pani Aneta

  1. migotka49 ★☆☆☆☆

    Widać,że właścicielowi sklepu nie zależy na dobrej reputacji tego miejsca. Od około 2 miesięcy pod sklepem, żebrze pewien facet, jest bardzo nachalny, zaczepia ludzi, podchodzi do aut zaparkowanych pod sklepem i prosi o pieniądze. Obsługa sklepu, wpuszcza go do środka i pozwala mu pić alkohol w sklepie. Co najważniejsze, pracownicy sklepu ukrywają go w środku, normalni ludzie przychodzą na zakupy,a nagle jak Feniks z popiołów zza regałów, wyjawia się ten człowiek, zaczepia klientów i prosi o pieniądze. To bardzo odstrasza ludzi. Sprawa została już zgłoszona do odpowiednich instytucji. Nie polecam tego sklepu i tak fatalnej i mało profesjonalnej obsługi.

  2. Fabian Iwiński ★★★★★

    Świetna obsługa , państwo które obsługuje są bardzo mili . W porównaniu do żabki na górce gdzie obsługa na poziomie 0 to przepaść. Polecam tę żabke

  3. Marcin Rudolf ★☆☆☆☆

    Nie polecam nigdy z rana nie ma bułek stare pieczywo nie mają pieniędzy aby wydawać dziwne sprzedawczyni nie polecam

  1. Denis Chmielowski ★★★★★

    Jak najbardziej polecam! Żabka prowadzona na wysokim poziomie z bardzo miłą obsługą! Czysto, schludnie, towar zawsze wystawiony! Tylko tak trzymać :)

  2. Zaneta Mielczarek ★★★★★

    O widzę jakieś dziwne opinie niestety tu się nie zgodzę jeśli chodzi o szefowa to jest bardzo wspaniała i wyrozumiała kobieta toleruje wszystko po za ZLODZIEJAMI ale myślę że zainteresowana będzie o tym wiedzieć bo najwięcej ma do powiedzenia no ale cóż nie dogodzi się komuś kto został złapany na gorącym uczynku na sklepie personel który się uczy każdy z nas to robił w swojej pracy również miła obsługa w razie reklamacji zawsze szefowa pomaga doradzi no ale teraz już wiem czemu są o pani pewnej takie opinie i przyjaciel też powiedział swoje jako klientka jestem bardzo zadowolona z tego sklepu i obsługi

  3. Agata Toruń ★★★★★

    Polecam Sklep uporządkowany, zadbany i estetyczny :) Obsługa pomocna, zawsze uśmiechnięta :) Polecam jeszcze raz!

  1. Sara Izumi ★☆☆☆☆

    Szefowa nie szanująca praw swoich pracowników, zresztą po żabce można było się spodziewać różnych patologii...Nie polecam Płaci swoim pracownikom poniżej minimalnej, oby PIP się z nią rozliczył

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Żabka?

Żabka znajduje się przy Strzemieszycka 425, 42-530 Dąbrowa Górnicza, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Żabka?

Można skontaktować się z Żabka pod numerem +48 618 563 700

Jak można dotrzeć do Żabka?

Do Żabka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements