Przegląd katalogu
- 73 Łączna liczba firm
- 4.0 Średnia ocena
- 97% Z opiniami
- 70% Ze zdjęciami
Znaleziono 73 wyników
Przeglądaj kafejka internetowa w Dąbrowie Górniczej, Śląskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 73 wyników w Dąbrowie Górniczej, Śląskie. Średnia ocena 4.0/5 na podstawie 10,997 opinii i ocen.
“Dzien Dobry. Bylem wczoraj u Państwa na nocnej zmianie. Paliwo tanie. Dobra i tania kawa. Bardzo czyste toalety gdzie rzadko to sie zdaza. Super nocna obsługa z poczuciem humoru. Pozdrawiam nocna zmianę. Napewno będę polecał znajomym i wrócę tam jeszcze i to nie raz. Pozdrawiam.”
“OMG jaka pyszna kawa... Nie wiem jakich czarów używają ale wychodzi im to świetnie! Po prostu zawsze jak jestem w parku to muszę napić się tej kawy. Taka kawa to wspaniała sprawa!”
“Po przeczytaniu opinii postanowiłam odwiedzić tę kawiarnię i bardzo pozytywnie mnie zaskoczyla mała ale dobrze sie tam czułam bylo juz bardzo późno i tylko dostępny byl sernik mango i tort z wiśniami. Sernik obłędny słodki a zarazem lekko kwaśny na mięciutkim czekoladowym spodzie oblany prawdziwą czekoladą. Kaw mamy tutaj ok 12 do wyboru .Ja piłam z czekoladą i to nie byla tam jakaś posypka tylko czekolada.Obsługa przemiła. Polecam !!.Koniecznie muszę wstąpić skosztować innych ciast.”
“Dobra kawa w miłej okolicy jeziora. Duży wybór. Miła obsługa. Ceny ok, takie teraz są ceny ogólnie. Jak ktoś pije bardzo mocną kawę to czarna może się wydać trochę słaba.”
“Pięknie urządzony lokal. Rewelacyjne bajgle, swietne drinki i napoje.”
“Jedna z najlepszych kawiarni, w jakich byłam! Mrożona kawa absolutnie zachwycająca – idealnie zbalansowana, orzeźwiająca, z wyczuwalną głębią smaku, która zachwyci nawet największego kawowego konesera. Widać, że ziarna są najwyższej jakości, a barista zna się na swoim fachu jak mało kto. Na szczególne wyróżnienie zasługuje również obsługa – niezwykle uprzejma, uśmiechnięta i pomocna. Już od progu czuć było ciepłą, przyjazną atmosferę. Każde zamówienie traktowane jest indywidualnie, a personel chętnie doradza i odpowiada na pytania. To miejsce zdecydowanie ma swoją duszę. Idealne na poranną kawę, popołudniowy relaks czy spotkanie z przyjaciółmi. Polecam z całego serca – tu naprawdę chce się wracać!”
“Poraz pierwszy tankowałam na tej stacji i już wiem ze nie ostatni. Szczegolne podziękowania dla pani Magdy za bardzo miłą obsługę i oczywiście polecam pyszną kawę ☕️”
“Pyszny burger z kurczakiem, pani bardzo miła. Widać że nie pracuje tam za karę. Zostałem szybko obsłużony i nawet zakładają rękawiczki jak przygotowują jedzenie. Polecam!”
“Świetnie zaopatrzony sklep,miła obsługa i pyszna kawa.Polecam serdecznie ✌️”
“Wspaniałe miejsce, przyjazna zawsze uśmiechnięta obsługa , bardzo gorąco polecam”
“Bardzo ładne ekspedientki. Tylko dlatego tam chodzę.”
“Świetny sklep z profesjonalną obsługą i szerokim asortymentem Polecam :) Pan Kacper to świetny rozmowny pracownik”
“Najlepsza Żabka w okolicy! Towar zawsze świeży, sklep czysty i pełen asortymentu. Obsługa zawsze miła i uśmiechnięta!”
“Smaczna kawa i słodkości. Przytulnie, bardzo miła obsługa, będę wracać z pewnością!”
“Pani ekspedientka która właśnie była na zmianie tj. 23.07.2025 wieczorem była najmilszą ekspedientką do tej pory.”
“Miła obsługa, Panie zawsze uczynne i pomocne, przygotują jedzonko z prośbą klienta co jest na duży plus i są cierpliwe mając najmlodszych klientów.”
“Ostatnio miałam okazję zawitać na tą stację. Obsługa bardzo miła i pomocna, p. Renata zaproponowała nam korzystną promocję na hot dogi oraz myjnie. Szkoda ,że na innych stacjach nie ma takich pracowników. Pozdrawiam i na pewno tu wrócę.”
“Obsługa przesympatyczna, zawsze chętna do pomocy, sklep bardzo czysty i zadbany. Nigdy nie zdarzyło się, żeby któraś z Pań się pomyliła na moją niekorzyść lub z wielką łaską pracowała. Na prawdę szacun ❤️”
“Bardzo polecam tą żabkę obsługa miła w szczególności pan Michał i pani Aneta”
“Polecam Bar. Świetna obsługa, miła atmosfera. Przepyszna pizza. W szczególności od Pana Dawida Łocza. Bardzo miły, sympatyczny. Polecam lokal.”
“Rzadko ale zdarza mi się kupić tu małe co nieco i zazwyczaj jest to box sałatkowy ale tylko jeśli jest w promocji”
“Miła i pomocna obsługa . Ta Żabka na + bardzo . Polecam”
“Bardzo lubię akurat ta żabkę zawsze rano wpadamy po kawe z córka. Pani " mama " na obsłudze jest wspaniała osoba odrazu rano człowiek ma lepszy humor no i Pani "mamy " córki również bardzo sympatyczne :) polecam taka obsługa na piątkę”
“Miła i pomocna obsługa, dokonuje zakupów w różnych porach i panie zawsze skore do pomocy i bardzo życzliwe.”
“Goraco polecam ten sklep byeam tu przejazdem ostatnio dosc czest wszystko świeże ,często, osbsuga przmila jak pani Renata oraz pani Justyna na wysokim poziome zeby wszystkie zabki mialy taki sklep z taka przesympatyczna obsuga oraz tak dbaly o wizerunek sklepu .Goraco polecam”
“Otwarte przed czasem, super obsługa, dzięki temu kawa będzie zabielona.”
“Miła obsługa a w Żabce A.K Ordona 31odwrotność omijam szerokim łukiem...”
“Zostałem nieziemsko obsłużony przez Wikusię, która pracuje tu pod okiem Moniaxa. Full serwis z pakowaniem zakupów w cenie. Wrócę tu jak tylko będę w okolicy. Pozdrowienia”
“Robię zakupy w różnych żabkach, ale ta polecam szczególnie”
“Korzystałem z usług wiele razy i nigdy nie byłem rozczarowany. Obsluga miła i pomocna , paliwo też okej , jedzonko przygotowane szybko i sprawnie. Czego chcieć więcej.”