Opinie

  1. Kaja Grubman ★★★★☆

    Moja opinia o sklepie Netto jest raczej mieszana. Mięso, które tam kupowałam jest nie dobre. Podobnie z pieczywem – bułki zazwyczaj są tylko średnio świeże. Sam sklep jest czysty, ale panuje w nim dość ciemne oświetlenie, przez co całość sprawia mniej schludne wrażenie, niż mogłaby przy lepszym doświetleniu.

  2. Izabela Tuton ★★★★★

    Bardzo fajny sklep,duży wybór asortymentu,obsługa mila

  3. Bogdan Rusinek ★★★★★

    Fajny sklep zdużym wyborem towarów zdecydowanie częściej niż w biedronkach bez ścisku i kolejek

  1. Marta Melellen ★★★★★

    Bardzo dobry sklep z dużym wyborem. Kupisz wszystko czego potrzebujesz,polecam.

  2. Zuza Majewska ★☆☆☆☆

    2 tygodnie temu kupiłam produkt w złej cenie (zostałam wprowadzona w błąd przez złą cenówkę), dzisiaj wzięłam produkt ponownie z rzekomo tą samą ceną, przy kasie znowu drożej. Zrobiłam zdjęcie i pokazałam kasjerce, Pani kierownik nie chciała sprzedać mi produktu z wystawioną przez pracowników cenówką tlumacząc, że nie zgadza się gramatura. Dlaczego klient ma płacić za złe wystawienie towaru i cen przez personel. Sprawa będzie zgłoszona do rzecznika, nie polecam. Poniżej zdjęcie produktu ze “złą ceną”.

  3. Małgorzata Wojtyniak ★★☆☆☆

    Moje doświadczenie z netto raz ale niestety nie będę robić tam zakupów, płatność pobrana z karty dwa razy,po odbiór chodziłam trzy razy za każdym razem umówiona telefonicznie po odbiór pieniędzy,za każdym razem nie było kierowniczki i nikt inny nie mógł mi wypłacić pieniędzy,gdyby nie dzwonili z netto do mnie i się nie umawiali to może bym odpuściła ale zwalniam się ze swojej pracy bo kierowniczka pracowała do 15 czy 16,więc moje rozczarowanie było ogromne.

  1. Rafal Kwiecinski ★☆☆☆☆

    Obsługa dramat, kasa wiecznie pusta i trzeba szukać kasjerki po sklepie albo w kolejce 3 osoby i 10 minut czekania, ponadto niektóre (bo nie wszystkie) kasjerki opryskliwe, niemiłe i niegrzeczne w szczególności dla osób starszych. Warzywa podgnite i permanentny brak woreczków na warzywach i owocach. Chociaż mam do sklepu 2 minuty pieszo wolę iść do biedronki kilkaset metrów dalej, korzystam tylko w razie awarii i zawsze mam jakieś uwagi do sklepu.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Netto?

Netto znajduje się przy Królowej Jadwigi 50, 41-300 Dąbrowa Górnicza, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Netto?

Można skontaktować się z Netto pod numerem +48 531 994 994

Jak można dotrzeć do Netto?

Do Netto można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements