8a.pl - sklep turystyczny Gliwice
“Bardzo polecam! Sklep mimo że mniejszy niż w Katowicach to zdecydowanie większy wybór! Obsługa również na wiele lepszym poziomie , potrafiła dobrze doradzić oraz wymienić się doświadczeniem. Pozdrawiam!”
Znaleziono 13 wyników
“Bardzo polecam! Sklep mimo że mniejszy niż w Katowicach to zdecydowanie większy wybór! Obsługa również na wiele lepszym poziomie , potrafiła dobrze doradzić oraz wymienić się doświadczeniem. Pozdrawiam!”
“Moja dzisiejsza wizyta w Ryłko Forum Gliwice zrobił na mnie kolekny raz bardzo pozytywne wrażenie. Asortyment jest szeroki, a ekspozycja towaru przejrzysta i zachęcająca do zakupów. Obsługa klienta zasługuje na wielkie uznanie – szczególnie jedna z młodszych pracownic, która nie tylko fachowo doradza, ale także wykazuje ogromne zaangażowanie, aby pomóc znaleźć dokładnie to, czego klient szuka. Dzięki temu zakupy są naprawdę przyjemne i komfortowe. Z pewnością będę tu często zaglądać i na pewno namówię mamę, by odwiedzała ze mną właśnie ten sklep Ryłko.”
“Najlepsze skple w tej galerii, można tu wychładzać markowe produkty w mega dobrych cenach, ubrania się zwykle układane kolorami co pomaga w szukaniu odpowiednich dla siebie stylizacji. Można ru znaleść porządne zniżki na czapki, spodnie, koszulę, bluzy, buty, itp i to wszytsko markowe w nie wygórowanej cenie”
“Wysoka jakość obuwia. Fachowa obsługa która faktycznie doradza a nie tylko sprzedaje towar. Jeśli potrzebujesz faktycznie sensownej jakości butów, które są ładne i wygodne jednocześnie, to dobry adres.”
“Kompletnie nie rozumiem ostatnich opinii.. od samego powitania jak i wstępnej rozmowy - pani w mocno ściętych włosach doradziła na poziomie wyboru typu obuwia , później przy finalizacji zakupów zostałam mile i swobodnie zachęcona do skorzystania z obecnej promocji.. także wszystko na 5 z plusem :)”
“Bardzo miła obsługa w sklepie Sizeer w Forum! Pomogli dobrać idealne buty – jestem mega zadowolona z zakupu. Polecam!”
“Dawno w żadnym sklepie nie spotkałem się z taką obsługą... Wielkie gratulacje. Zakupy w Państwa sklepie to była naprawdę przyjemność.bedziemy wracali.”
“Wysokiej jakości obuwie, którego nie ma w sieciówkach. Panie dobrze mi doradziły, jestem zadowolona, to były moje drugie zakupy w tym sklepie.”
“Wszystko w jak najlepszym porządku. Personel miły i pomocny.”