Przegląd katalogu
- 7,893 Łączna liczba firm
- 4.1 Średnia ocena
- 97% Z opiniami
- 88% Ze zdjęciami
Znaleziono 7893 wyników
Przeglądaj restaurant w województwie Śląskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 7,893 wyników w województwie Śląskim. Średnia ocena 4.1/5 na podstawie 4,050,808 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera restaurant z miast takich jak Katowice, Częstochowa, Bielsko-Biała, Gliwice, Sosnowiec i innych.
“Bardzo smaczne jedzenie. Bardzo miła obsługa. Polecam placki ziemniaczane, lepsze niż w topowej restauracji w Krakowie. Chyba najlepsze jakie jadłam od dawna.”
“Pyszne jedzonko podane bardzo szybko. Miła obsługa, wszystko świeżutkie, kuchnia na wysokim poziomie. Ceny niskie jak na tak dobre żarełko”
“Restauracja Legendary w Żywcu to prawdziwa perełka na kulinarnej mapie miasta! Od pierwszego kroku czuć tu wyjątkową atmosferę – eleganckie, ale przytulne wnętrze, starannie dobrana muzyka i zapachy, które od razu pobudzają apetyt. Jednak tym, co naprawdę wyróżnia to miejsce, jest obsługa na najwyższym poziomie. Szczególne wyrazy uznania należą się pani Karolinie – kelnerce, której uśmiech potrafi rozjaśnić nawet najbardziej pochmurny dzień. Pani Karolina jest nie tylko niezwykle sympatyczna i życzliwa, ale także profesjonalna i zaangażowana. Z ogromną cierpliwością doradzała przy wyborze dań, wykazała się świetną znajomością menu i zadbała, by każdy szczegół wizyty był dopracowany. Jedzenie? Absolutna poezja! Każde danie dopracowane w najmniejszym szczególe, pełne smaku i świeżych składników. Widać i czuć pasję kucharzy. Z całego serca polecam restaurację Legendary każdemu, kto ceni sobie nie tylko doskonałą kuchnię, ale także ciepłą, rodzinną atmosferę i obsługę z prawdziwego zdarzenia. A pani Karolina to prawdziwy skarb tego miejsca!”
“Kebab poezja, mięso wołowe pyszne, ciasto również, sos mieszany mega. Mały jest większy od prawie wszystkich dużych w Lublińcu. Jeśli komuś odpowiadał kebab na rynku u tak zwanego "Turasa" to wystarczy poprosić o kebab w starym rynkowym wydaniu i na pewno się nie zawiedziecie.”
“Bardzo miła obsługa^^ Pani nas obsłużyła mimo, że weszliśmy chwilę przed zamknięciem (nieświadomie, przepraszamy jeszcze raz za to (-.-) ). Jedzenie pyszne. Pierwszy raz kosztowałam koreańskiej kuchni i się nie zraziłam^^”
“Restauracja jest super. Na prawdę dobre sushi, kuchnia nawet na koniec dnia nam zrobiła bardzo smaczne jedzenie. Mało kiedy spotykam po prostu dobrą obsługę i Patrycja akurat stara się bardzo,rozmawia po angielsku, co nie wszędzie można spotkać. Z doświadczeniem mogę stwierdzić że warto tu przyjść. Dziękuję bardzo!”
“Miejsce doskonałe do spędzenia wolnego czasu. Czysto i przyjemnie. Obsługa na najwyższym poziomie. Szef Kuchni Jan Sojka poprostu jest magikiem. Tak cudownie przygotowanej golonki nigdy nie jadłem. Pani Magda Gessler mogła by przyjechać na nauki.”
“WOW! Mega zaskoczenie w Gliwicach. Piękne miejsce, pyszne jedzenie podane w idealny sposób. Świetny dobór win. Szeroka gama koktajli alkoholowych i bezalkoholowych! Pyszne przystawki (tost z kaszanką i kurkami), steki wołowe i kaczka na lavie - pyszności. Naprawdę polecam to miejsce. Kompetentna obsługa potrafiąca opowiadać o tym co serwuje… gratuluję załogi, miejsca i pysznych dań. (Jedynie osuszacz / polerka do szklanek, umieszczona na barze trochę hałasuje i nie pasuje…).”
“Jeden z najlepszych kebabów jakie jadłem ostatnimi czasy! Miła obsługa, tortilla przypieczona a nie podgrzewana, świeże składniki i naprawdę dobry dobór składników smakowych! Zdecydowanie polecam!”
“Jest ok, fajnie, pustawo, tylko pomylili pizze i jedliśmy nie tę co zamówiliśmy. Ale była smaczna.”
“Kebab pyszny mięso bardzo smaczne dobór surówek idealny polecam kebab na cienkim cieście z serem. Jeden z tańszych kebabów średni za 22 zł. Polecam !!”
“Wczorajsza zimowa wizyta to jak w eleganckim górskim schronisku, czy to w Bawarii, czy w Polsce. Dzięki palącemu się kominkowi świetny nastrój i zapach lasu. Po paru miesiacach nieobecności kuchnia nieustająco na bardzo wysokim poziomie. Zarówno rolada, kluski, jak i "modra" kapusta dają bliską doskonałości i nieosiągalną dla innych restauracji kompozycję smakową. Jako byly górnik i swoisty ekspert od rolady śląskiej w moim rankingu daję jej nr1 w Regionie. Tak trzymać Panie Reini! PS. Nie wspomniałem o piwie - jak zawsze smakowite.”
“Bardzo polecam Victory kebab w Sosnowcu na zagórzu centrum mają bardzo dobre jedzenie do tego jeszcze miła atmosfera można usiąść zamówić zjeść w spokoju jeszcze bardzo dobre mają mięso sosy naprawdę polecam Victory kebab nigdy nie jadłam takiego pysznego kebaba”
“Najlepszy kebab w Sosnowcu w stosunku cena/jakość, może i niektórzy robią własne lawasze, mają mięso w płatach, ale Victory to po prostu smaczny, uczciwy, za****sty kebab polecam z całego serca :)”
“Rewelacja prawdziwa kuchnia koreanska przemila obsluga i prawdziwe kinczi. Bardzo polecam chociaż nie tanio.”
“Jedzenie bardzo dobre, dobrze podane i nie trzeba sprzedać auta aby to zjeść”
“Bardzo dobra restauracja. Moim zdaniem najlepsza w Bytomiu. Trochę mało miejsca, ale najważniejsze jest, że w zasadzie każda potrawa jest smaczna. Od pół roku byłem tam wiele razy i nigdy nie zawiodłem się ani jedzeniem, ani obsługą. Najczęściej wybieram zupy, w tym kurczak pho, tagliatelle i gnocchi oraz danie w plackami ziemniaczanymi.”
“Bardzo dobre jedzenie. Świetna obsługa która doradzi i poświęci czas na prawdziwą obsługę. Pani właścicielka prze miła dba o klientów aby czuli się jak u siebie i chcieli wracać. Jedna uwaga szkoda że miejsce nie jest w stylu koreańskim ale to nowe miejsce i może to się z czasem zmieni. Trzymam kciuki i oby tak dalej pycha!”
“Jedzenie na wysokim poziomie, wszystko było przepyszne.”
“Jako konsumentka fit kubka serdecznie polecam, ten catering. Wszystko smaczne i pyszne. Ostatnio pojawiające się negatywne opinie to z pewnością nie opinie klientów tylko pseudokonkurencji.”
“Serdecznie polecam ! Niesamowite miejsce, przepyszne jedzenie!!!! Koniecznie !!!”
“Polecam gdy szłam na piwo nie miałam zamiaru nic jeść ale po tych zapachach z kuchni się skusiłam bardzo pyszne jedzenie świeże i przyprawione bardzo miła obsługa polecam wszystkim”
“Zamek Bogumiński w Chałupkach. Dla turysty, czy to udającego się do Czech, czy też właśnie z tamtąd wracającego, idealny przystanek. Ładny park. Dobra restauracja. No, i miejsce jak najbardziej historyczne. Przez paręset lat noszące nazwę Schloss Preußisch Oderberg. Wcześniej nieco podobnie. A pamiętający jeszcze czasy Piastów Śląskich. Otoczony fosą i wałem zamek w Chałupkach powstał przed 1373 rokiem. Jako jego pierwszy właściciel został odnotowany rycerz Pasko, o którym wspomina dokument wystawiony przez księcia opolskiego Jana. O losach zamku i jego właścicielach w kolejnych wiekach niewiele wiadomo. W 1623 roku cesarz Ferdynand II przekazał wieś wraz z ziemiami bogumińską i bytomską rodzinie Donnersmarcków. Ci zaś na ruinach dawnej warowni wznieśli w 1682 roku barokową rezydencję otoczoną bastejowymi fortyfikacjami. Do jej bramy prowadził kamienny most przerzucony nad fosą. Pałac pozostawał własnością Donnersmarcków do 1802 roku. Itd,itd. Obecnie ładnie odrestaurowany służy min. jako hotel.”
“Skuszony spontanem na śniadanie śmiem stwierdzić, że to była dobra decyzja. Lokal bardzo ładnie wykończony, klimatyczny. Obsługa miła. Śniadanie świetne, na tapet wpadło włoskie. Porcja, którą idzie naprawdę pojeść. Zimowa herbata, muszę przyznać była pyszna, ale nie wiem, czy jednak cena nie jest tu wysoka. Ogólnie dam 5, bo smaki się zgadzały.”
“Zamówiłem na wynos. Duża porcja. Nie ma do czego się przyczepić. Idealnie doprawione. Polecam”
“Włoska pizza z włoskich składników. Ciasto dobrze wypieczone, skladniki dobre, oliwa na stole lecz trochę za mało słona. W ofercie również włoska oranżada. W środku dużo miejsca, choć brakuje jakiegoś lepszego wystroju oraz ogródka z prawdziwego zdarzenia. Podsumowując pizza dobra, godna polecenia, jednak lepsza w Nar.. w Jastrzebiu”
“Bardzo smaczne pizze, polecam to miejsce! Miły klimat w restauracji, obsługa bardzo miła i sympatyczna, miałam okazje poznać również szefową która jest bardzo serdeczna i wkłada całe serce w ten lokal.”
“Po jadłem jak zły, smacznie, dużo i miło, schabowy w zestawie z pomidorową i kompot 37zł REWELACJA i szczerze POLECAM!!! PS. Pierogi z truskawkami 10/10”