Opinie

  1. Krzysztof Krzyzaniak ★★★★☆

    Holel jest sympatyczny. Pokoje i łazienka czyste i przyjemne. Obsługa serwis pokoi codziennie sprzątanie podczas nieobecności, ręczniki codziennie świeże. Kuchnia smaczna i aromatyczna, wszystko świeże robione na miejscu przez Szefa. Jedyna wada to jak ktoś nie zna j.angielskiego to problem z komunikacją, ale jest pani w kuchni co zawsze pomoże w tłumaczeniu lub google translator :)

  2. robert marchwicki ★★★★★

    Trafiłem na lunch i spróbowałem Super przyprawione jeśli ktoś lubi pikantne i z charakterem Obsługa miła Polecam spróbować

  3. Marek Sauć ★★★★★

    Wiem, że to jest hotel, ale chcę ocenić restauracje. Wpadam tam jak mam ochotę zjeść coś Azjatyckiego. Bardzo dobre dania z wieprzowiny i kurczaka. Bardzo przyjemna atmosfera.

  1. Elżbieta Pragłowska ★★★★☆

    To było moje pierwsze spotkanie z, kuchnią koreańską. Bulgogi znakomite! Cena 45 zł, nie dałam rady zjeść wszystkiego, reszta do pudełka...Ciekawe miejsce na mapie Żor!

  2. Alice ★★★★★

    Tutaj zdanie mieliśmy podzielone.Mi osobiście dania smakowały.Były odpowiednio ostre (ackolwiek kimchi raczej bardziej kwaśne jak ostre) Mój chłopak ocenił dania jako 'przeciętne jakie dostaje się na lunch w jego koreańskiej firmie) Obsługa miła, wystrój taki troszeczkę zbyt surowy.

  3. Basia Feiklowicz ★★★★★

    Rewelacja prawdziwa kuchnia koreanska przemila obsluga i prawdziwe kinczi. Bardzo polecam chociaż nie tanio.

  1. Eligiusz S ★☆☆☆☆

    Restauracja ta służy prawdopodobnie jako stołówka dla pracowników koreańskich z okolicznych firm. Jedzenie jest takie jak w licznych na terenie Polski barach azjatyckich, tylko dwa razy droższe. Ogólnie lepiej poszukać sobie czegoś innego.

  2. maciek crow ★☆☆☆☆

    Zdjęcia przedstawiają bogate dania kuchni koreańskiej, tymczasem w miejsce zamówionego gulaszu na bazie kiełbasy i makaronu dostałem mocno pikantną zupę z pływającymi parówkami i kawałkami boczku. Danie podane w aluminiowym rondlu mimo że zgodnie z opisem miał być na kamiennym półmisku. Koszt tej wątpliwej przyjemności razem z colą był znacznie wyższy niż dużo lepsze dania w innych znanych mi azjatyckich restauracjach. Nie polecam, restaurację znalazłem przypadkiem przez Google wracając z podróży.

  3. D Dowiat ★☆☆☆☆

    Trafienie na tę restaurację, zresztą na podstawie dobrych opinii z Google, okazało się totalną porażką. W karcie zwróciły uwagę wysokie ceny, ale dania wyglądały apetycznie. Zamówiliśmy więc, choć pustka w porze obiadowej była niepokojąca. No i zaczęło się... Zamiast "gulaszu na bazie kiełbasy i makaronu podanego w kamiennej misce" otrzymałem... rzadką, za to koszmarnie ostrą zupę, w której pływało trochę makaronu, kawałki boczku i parówki (!) Całość w metalowej misce. Jakikolwiek smak był zabity nadmiernie pikantną przyprawą. Nie polecam restauracji, podane danie nie miało nic wspólnego z pokazanym na zdjęciu, ceny nieadekwatne do jakości, obsługa mówi łamaną angielszczyzną.

  1. Katarzyna Ossowska ★★☆☆☆

    Średnie, zamowilismy 2 potrawy oparte na owocach morza ,zupa głównie makaron ,1 krewetka ,1 osmiorniczka ,1ostryga , drugie danie dużo jarzyn surowych kilka mini krewetek w sumie ubogo na talerzu za dosc wygòrowaną kwotę

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres KOI Korean Restaurant hotel?

KOI Korean Restaurant hotel znajduje się przy Chemiczna 11, 44-240 Żory, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do KOI Korean Restaurant hotel?

Można skontaktować się z KOI Korean Restaurant hotel pod numerem +48 884 699 488

Jak można dotrzeć do KOI Korean Restaurant hotel?

Do KOI Korean Restaurant hotel można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements