Jeśli macie ochotę na tacos, to miejscówka idealna. Dobrze usytuowana, łaczy w sobie klimat dostojnego miasta i nowoczesnego ducha. Jest przyjemnie. Jedzenie smaczne, dobrze skomponowane i miłe dla oka. Minus? Pomimo że w restauracji było dość pustawo czekaliśmy dość długo na podanie jedzenie.
Zdjęcia
Opinie
-
Mateusz Kulik ★★★★★
-
Wiktoria Leś ★★★★★
Bardzo klimatyczne miejsce, obsługa przemiła , nienachalna ale interesowała się gośćmi. Jedzenie ładnie podane i przede wszystkim smakowało nam wszystkim. Już wiemy że wrócimy! Pozdrowienia dla kelnerki Magdy, dziękujemy.
-
Daniel Mrotek ★★★★★
Skuszony spontanem na śniadanie śmiem stwierdzić, że to była dobra decyzja. Lokal bardzo ładnie wykończony, klimatyczny. Obsługa miła. Śniadanie świetne, na tapet wpadło włoskie. Porcja, którą idzie naprawdę pojeść. Zimowa herbata, muszę przyznać była pyszna, ale nie wiem, czy jednak cena nie jest tu wysoka. Ogólnie dam 5, bo smaki się zgadzały.
-
M. H ★★★★★
Super miejscówka. Wszysko mega pyszne ,pięknie i szybko podane . Można naprawdę nacieszyć zmysły i podniebienie, a wychodzi się z uczuciem spełnionej sytości. Obsługa bardzo miła i pomocna. Napewno jeszcze tam wrócimy. Polecam
-
Dubi ★★★★★
Restauracja bardzo ładna, nowoczesna, klimatyczna i czysta. Odwiedziłem przypadkiem, ponieważ miałem dłuższą chwilę oczekiwania na lekarza do placówki LUX MED, która znajduje się obok. Zjadłem bardzo smaczne Polskie śniadanie oraz wypiłem ciepłą herbatę. Obsługa profesjonalna i sympatyczna - nie mam żadnych zastrzeżeń. Polecam jak najbardziej. Pozdrawiam
-
Daria Brezmen ★★★★★
Bardzo dobre jedzenie, prze miła obsługa. Można się porządnie najeść. Polecam serdecznie ;)
-
Magdalena Meller ★★★★★
Jeśli poszukujecie pysznego i konkretnego śniadania, to zdecydowanie warto odwiedzić to miejsce. Zamówiłam sobie pozycje włoską (a pozycji jest sporo do wyboru), która była dla mnie idealna. Pyszna, ciepła bułka, wypełniona po brzegi świeżymi warzywami, dojrzewającą szynką i sosem, do tego dwa sadzone jajka i zielenina z pysznym musztardowym sosem. Porcja była naprawdę spora, sama nie dałam rady jej zjeść, a jeść bardzo lubię. ;) czas oczekiwania to chyba z 5 minut, więc ekspresowo! Warto zaznaczyć, że byliśmy w czwartek, nie wiem jak to wygląda w weekendy. :) Podsumowując - jedno z lepszych śniadań jakie miałam okazję jadać na wyjazdach. ❤️
-
Janusz Sienkiewicz ★★★★★
Weszliśmy pod wpływem impulsu (tj bez rezerwacji w przeddzień walentynek), bo lubimy odkrywać nowe smaki w Gliwicach. Mam wrażenie, że wizualnie lokal nie zmienił się znacząco względem poprzedniego bistro mieszczącego się w tym miejscu (choć nie się mylić, bo byłem tam chyba ze 2 razy), choć nie uważam tego za minus. Jest tu bardzo wygodnie, przytulnie, a obsługa również wpisuje się w najwyższe standardy. Z kolei to, co najważniejsze, czyli smaki, również trzymają fason i mogę je z czystym sumieniem polecić. My zdecydowaliśmy się na świetną lemoniadę grejpfrutową, pyszną quesadillę z chorizo i klasyczne taco, które o dziwo nie było podane w chrupiącej tortilli, ale w smaku było super.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres CROCO restaurant?
CROCO restaurant znajduje się przy Dworcowa 25, 41-100 Gliwice, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do CROCO restaurant?
Można skontaktować się z CROCO restaurant pod numerem +48 886 766 733
Jak można dotrzeć do CROCO restaurant?
Do CROCO restaurant można dotrzeć, korzystając z poniższego linku