Włoska Wioska Wojkowice
“Bardzo ciekawe miejsce z dobrą pizzą. Większy klimat w środku, ale można usiąść także na zewnątrz w ogródku, na leżakach czy przy długim biesiadnym stole. Obsluga miła i pomocna.”
Znaleziono 10 wyników
“Bardzo ciekawe miejsce z dobrą pizzą. Większy klimat w środku, ale można usiąść także na zewnątrz w ogródku, na leżakach czy przy długim biesiadnym stole. Obsluga miła i pomocna.”
“Nie trzeba było stać w kolejce, obsługa miła.”
“Bardzo dobry kebab, niesamowicie miła obsługa, składniki dobre i świeże, jednym słowem 5 gwiazdek :)”
“Jestem bardzo zadowolona. Zamówiliśmy catering na komunie dla 20 osób, jedzenie było pyszne, bardzo dużo wszystkiego. Dodatkowo mogłam wypożyczyć naczynia co było dla mnie bardzo wygodne. Wszystko przyjechalo gorące, pieknie zabezpieczone. Cena również mocno konkurencyjna. Polecam.”
“Bardzo fajny lokal, na plus duży wybór dań, kebab (różne rozmiary, 4 czy 5 sosów do wyboru), frytki, hot dogi, burgery i dużo innych :)”
“Dobry kebab, dużo mięsa, trochę mało sosu jak dla mnie ale to już zależy jak kto lubi. Lokal przerobiony po poprzednim kebabie, odświeżony, mięso widoczne dla klientów. Obsługa sprawna, wydawka szybka jak na ilość klientów na otwarciu. Polecam”
“Muszę podzielić się wrażeniami, bo pizza, którą ostatnio jadłem, była absolutnie fenomenalna! Już po otwarciu pudełka wiedziałem, że czeka mnie coś wyjątkowego a widok idealnie wypieczonych, złotych i puszystych brzegów zapowiadał prawdziwą ucztę. Ale to ciasto... to był prawdziwy majstersztyk i serce całego dania. Tutaj spód był idealnie chrupiący, a środek i brzegi – niewiarygodnie puszyste, lekkie i napowietrzone. Każdy kęs to była czysta przyjemność :-)) Na tak doskonałym fundamencie wszystko smakowało wybornie. Świeże, wysokiej jakości składniki, aromatyczny sos pomidorowy i idealnie ciągnący się ser tworzyły razem perfekcyjną harmonię smaków i tekstur. To nie był zwykły posiłek, to było prawdziwe kulinarne doświadczenie. Bardzo Mi smakowało :-) Dziękuje i pozdrawiam cały personel pizzerii :-)”
“Przytulna atmosfera, czysto i ciepło. Jedzonko smaczne, gorące, duży wybór. Toaleta czysta. Parking za lokalem. Zamówienie na miejscu oraz na wynos.”
“Przepyszna pizza za niską cenę w porównaniu do konkurencji. Jest naprawdę fenomenalna, w stylu włoskim, na cienkim cieście, jednak składników nie brakuje! Polecam najbardziej Polo (z kurczakiem). Pewnie zamówię jeszcze nieraz ❤️”