Przegląd katalogu
- 7,893 Łączna liczba firm
- 4.1 Średnia ocena
- 97% Z opiniami
- 88% Ze zdjęciami
Znaleziono 7893 wyników
Przeglądaj restauracja w województwie Śląskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 7,893 wyników w województwie Śląskim. Średnia ocena 4.1/5 na podstawie 4,050,808 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera restauracja z miast takich jak Katowice, Częstochowa, Bielsko-Biała, Gliwice, Sosnowiec i innych.
“Szybka obsługa zamówienia. Cena dań obiadowych adekwatna do ilości produktów na talerzu. Dania były smaczne. Duże odstępy między stolikami wewnątrz lokalu. Toaleta czysta chociaż troszkę już podniszczona. Ogólnie lokal lepiej prezentuje z wewnątrz niż z zewnątrz.”
“Sympatyczne miejsce, pyszne jedzenie, miła obsługa. Skorzystaliśmy przez dwa dni z bardzo dobrego , niedrogiego jedzenia. Kupiliśmy również bardzo dobry chleb ( codziennie świeży) i drożdżówki, które również codziennie pieczone i z różnymi dodatkami. Polecamy to miejsce . Do zobaczenia następnym razem:)”
“Bardzo polecam. Smaczne obiady, duże porcje. Ceny adekwatne do jakości, bardzo miła obsługa. Najlepsze pierogi w mieście!”
“Hotel Dąbrówka to absolutnie wyjątkowe miejsce, które z czystym sumieniem mogę polecić. Już sama lokalizacja jest ogromnym atutem – obok znajdują się dwa piękne parki, w tym jeden z inhalatorium, co daje możliwość spacerów i relaksu w otoczeniu zieleni. Sam park hotelowy jest świetnie utrzymany, zadbany i bardzo klimatyczny, co dodatkowo podkreśla elegancję tego miejsca. Miałem przyjemność gościć tutaj przy okazji wesela i muszę przyznać, że cała organizacja była na najwyższym poziomie. Sala przygotowana perfekcyjnie, obsługa niezwykle sympatyczna i profesjonalna – kelnerki cały czas dbały, aby niczego nie brakowało, a potrawy były na bieżąco uzupełniane. Jedzenie było po prostu przepyszne, różnorodne i pięknie podane. Na ogromny plus zasługuje także barman hotelowy, który serwował rewelacyjne drinki – z pewnością umilił wieczór wszystkim gościom. Pokoje hotelowe spełniły wszystkie oczekiwania – czyste, zadbane i komfortowe. Dużym udogodnieniem jest dostępność żelazka i deski do prasowania na każdym piętrze, co zdecydowanie ułatwia pobyt. Rano serwowane jest śniadanie w formie szwedzkiego stołu – bardzo bogaty wybór dań sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie, niezależnie od preferencji.”
“6,5 złotych za duże late macchiato. Jak to jest możliwe w dzisiejszych czasach? Chlebek nigdy nie zawodzi. Pączki pyszne i nieprzepłacone. Kozielski > Kłos.”
“Bezapelacyjnie najlepsze burgery w mieście i okolicy. Pyszne kombinacje smakowe i orginalne burgery sezonowe. Lokal czysty i zadbany, miła obsługa. Jeszcze nigdy nie wyszedłem niezadowolony. Polecam w 100%.”
“Bardzo fajne miejsce . Skromne . Czuć taki klimat z przed lat no i muszę przyznać że gyros w bułce bardzo smaczny , mięso własnej roboty. Bułka chrupiąca a w środku miękka. Polecam”
“Polecam serdecznie burger był naprawdę super. Mięso zrobione samemu bardzo dobrze, nie jest kupionym kotletem. Dużo dodatków, a boczek do tego wszystkiego nadaje wyśmienity smak. Bardzo miła obsługa.”
“Fajne miejsce, dużo zieleni dookoła. Bardzo dobre jedzenie. Miły właściciel.”
“Mieliśmy przyjemność gościć w hotelu na długi weekend listopadowy. Pobyt w hotelu Klimczok oceniam jako absolutnie wyjątkowy! Jesteśmy bardzo zadowoleni z każdego aspektu pobytu, ale na szczególne wyróżnienie zasługuje kuchnia – po prostu rewelacja! Byliśmy w wielu topowych hotelach w Polsce, ale tak pysznego jedzenia nie spotkaliśmy nigdzie indziej. Kaczka, łosoś, rosół z kaczki, pierogi z mięsem, zupa grzybowa, pielmieni, desery – wszystko jest absolutnie top! Smaki dopracowane w każdym szczególe, świeże składniki i perfekcyjna prezentacja. Nie wiem, ile zarabia szef kuchni, ale jedno jest pewne - zdecydowanie za mało. To prawdziwy talent, który zasługuje na ogromne uznanie (i podwyżkę!). Obsługa kelnerska również zasługuje na pochwałę – sympatyczni, uprzejmi, zawsze obecni wtedy, kiedy trzeba, ale nienarzucający się. Idealne wyczucie gościa. Panie z recepcji bardzo miłe, pomocne i uśmiechnięte – od pierwszego kontaktu czuliśmy się mile widziani. Z całego serca polecam ten hotel – za atmosferę, komfort i wyjątkowe jedzenie, które naprawdę wyróżnia to miejsce na tle innych. ❤️Na pewno tu wrócimy!”
“POLECAM! Obiekt ma swoje lata ale ma klimat a przede wszystkim ludzi którzy są wizytówka tego miejsca. Obsługa bardzo przyjemna. Kuchnia rewelacyjna! Śniadania z dużym wyborem a i menu na obiad czy kolację jest dlwustarczajce. Wędzone ryby pierwsza klasa. Wystrój klimatyczny górski. Mimo kilku niedociągnięć śmieli mogę polecić te miejsce i mam nadzieję, że do niego wrócę.”
“Bardzo fajne miejsce. Spędziłam w Czantorii & Spa ponad tydzień. Bardzo dobrze wspominam ten pobyt z kilku przyczyn, ale po kolei. Pokój był przestronny i czysty. Funkcjonalnie urządzony. Podobało mi się to, że często go sprzątano; bez problemu mogłam liczyć na świeże ręczniki i całą resztę. Korzystałam z oferty śniadaniowej - bardzo bogaty szwedzki stół. Restauracja ładnie urządzona. Stefa spa odpłatna - 60 zł za godzinę. Szkoda, że dla gości hotelowych nie ma na przykład jednej godziny spa w cenie pobytu. W każdym razie bardzo fajna atrakcja. Obsługa hotelu profesjonalna i bardzo miła. Dogodna lokalizacja i przystępne ceny. Ogólnie rzecz ujmując, obiekt bardzo ładny, czysty i atrakcyjny z uwagi na strefę spa. Bardzo smaczne jedzenie w kontekście śniadań.”
“Polecam ;). Miejsce klimatyczne,widać dużo serca włożonego zarówno w posiłki jak i wystrój .Obsługa pierwsza klasa,klientów traktują z uśmiechem i entuzjazmem.Dobre miejsce na kawke deser i pogaduszki.Jesli będą trzymać ten poziom to będę tam stałym gościem.”
“Pozytywne zaskoczenie, zapiekanka, piwko/kofola, smakowity deserek, wszystko w bardzo uczciwych cenach i z miła obsługą. Chętnie wrócimy!”
“Jalapeño smash burger i frytki z parmezanem były przepyszne. Miła obsługa i ładny wystrój”
“SKLEP na pokaz dla INNYCH. WŁAŚCICIELKA ZASŁUGUJE NA STANOWISKO MENADŻERKI! Kobieta ZŁOTO WART! Wiedza, diszyplina, pozytywne i zrozumiałe podejście do człowieka.”
“Zdecydowanie polecamy byliśmy tam 2 raz ,i to za każdym razem gdy byliśmy w Bielsku Białej. Jedzenie w cenie przystępnej i zawsze świeże .Nie mieliśmy żadnych zastrzeżeń . Zdziwieni byliśmy negatywnymi komentarzami . Na pewno polecamy . Następnym razem również w Bielsku też tam przyjedziemy .”
“Dawno nie jadłem lepszego jedzenia z tak domowym smakiem. Wszystkie ciepłe i smaczne. Żałuję, że nie spróbowałem wcześniej. Konkurencja ha long nie ma podejścia. Restauracja polska.. wybór prosty.”
“Hotel jest super pokoje czyste zadbane Obsługa miła pomocna i zawsze uśmiechnięta Śniadania pyszne i różnorodne każdy znajdzie coś dla siebie. Stok zaraz przy hotelu Zdecydowanie polecam i chętnie wrócę”
“Wybraliśmy dworek na nasz urlop z rodzinką, byliśmy tu pierwszy raz, ale na pewno nie ostatni! Piękne tereny, przyjazny personel, pyszne jedzenie-zarówno w restauracji jak i w kawiarni. W pokojach wszystko, co potrzebne. A wystrój pokoi może przenieść nas w czasie. Dla dzieci dostępne są place zabaw i w okresie letnim brodzik, więc były zadowolone, a my mogliśmy spokojnie wypić kawę i się relaksować. Basen jest spory, więc pływało się bardzo przyjemnie. A kawa na tarasie z widokiem na góry, to coś cudownego. Nie mówiąc już o relaksie w strefie spa, szczególnie w jacuzzi i saunie. Jeśli szukacie miejsca, w którym można się zatrzymać i odpocząć, to bardzo polecam. ☺️”
“Pyszne śniadania, dostępne także jeśli nie jesteś gościem hotelu. Gabi z recepcji zawsze uśmiechnięta ♡”
“Fajne miejsce nad samym jeziorem i jak się uda z widokiem z pokoju. Kameralne śniadania serwowane z karty trzeba mieć na uwadze jeżeli rano się spieszymy. Cicho i spokojnie.”
“To miejsce które spełnia najwyższe oczekiwania dotyczące pobytu i wypoczynki.Kuchnia absolutnie bezkonkurencyjna i wyśmienita. Górski teren wokół świetnie zagospodarowany. W pokojach i łazienkach czystość na 10/10. Obsługa przemiła tworzy rodzinną atmosferę. Ośrodek wart polecenia!!”
“Świetne miejsce na wypad na quady. Idealna lokalizacja z wieloma trasami po górach. Frajda maksymalna dzięki super przewodnikowi, który dostosował trasę do warunków pogodowych i umiejętności uczestników. Gorąco polecam :)”
“Świetne miejsce,bardzo klimatyczne,przytulne. Bardzo miła obsługa,pyszne jedzenie. Czyściutko,basen,sauny wszystko na wysokim poziomie. Idealny dla rodzin z dziećmi. Polecamy.”