Zamówiłem kebaba w Cieście . Sałatki : czerwona kapustę i sałatę lodową wyłożył dopiero po zamówieniu . Na pytanie czy dołożył mi tą świeżą sałatę o kapustę powiedział że tak . Typowo nie było tego w kebabie a sama pekińską wyschnięte na mięsie . Sam sos , mięso typowa mielonka , ogólnie to nie poleca na 100 % . Obsługa z łaski , problemowe tłumaczenie i smak jedzenia żenujący . Omijajcie to miejsce !!!
Zdjęcia
Opinie
-
Konrad Różowicz ★☆☆☆☆
-
Adam G ★★★★☆
Sporo się zmieniło odkąd właściciel już to nie zagląda. Lokal i jego obejście nie posprzątane.ten niedojedzony kebab leżał na stole podczas całego mojego pobytu, jakieś 20 min. Mam wrażenie że jakośc jedzenia też nie ta sama co kiedyś. Wydaje mi się że to nie tylko moja opinia bo z 4,9 robi się 4 a niedługo może być jeszcze gorzej. Szefie,zajrzyj tu od czasu do czasu. Lokal na wolności się obroni ale ten na Rakowie potrzebuje pomocy. Ps. Ostatnie zdjęcie, nigdy tak nie kapało z rollo...
-
anna olszewska ★★★★☆
Niewielki lokal, 3 "stoły" w środku i jeden przy ścianie. Miła obsługa. Kebeb bardzo dobry, tradycyjny, ale bez szału. Kebaby serwowane w wielu wariantach. Ceny przystępne.
-
Bartłomiej Maciejewski ★★★★☆
Kebab smaczny aczkolwiek podczas jedzenia był suchy nie wiem czy wyjątkowo mi się tak trafiło tak mało sosu czy jest tak tam normalnie ,kapusta świeża mięso miałem skrojone i podane a nie wyciągnięte z pojemników
-
Damian Milka ★★★★★
Mają bardzo dobre kebaby i bardzo dobre sosy a szczególnie polecam bardzo ostry sos jest naprawdę mega
-
Maroken ★★★★★
Ładują dużo mięcha, surówek nie jem bo nie lubię trawy w kebabie ale mówią że dobre. Cały kebab bardzo dobry i duży w stosunku do ceny
-
Kamilla Bartniczak ★★★★★
Bardzo pyszne jedzenia, miła atmosfera, porcje bardzo duże . Polecam serdecznie
-
Michał Knysak ★★☆☆☆
Amerykański Rollo wege to nic innego jak mieszanka marchewki z pekińską i frytkami owinięte plackiem. Dałoby sie zjeść, gdyby ktoś to wymieszał i dał wiecej sosu. A tak niestety poszło dużo w kosz
-
Piotr Świącik ★★★★★
Opinia na gorąco. Rollo średnie jest naprawdę naprawdę duże. Ja ,dosyć duży chłop gdzie zazwyczaj za te pieniądze u konkurencji się nie najadam ( pozdrawiam lokal obok Jagiellonów ) to ledwo to zjadłem. Bardzo dużo mięsa co jest ogromnym plusem. Świetny ostry sos który nie pali gęby ale ma smak. Generalnie bardzo polecam. Ale żeby nie było aż tak miło to popracujcie jedynie nad "soczystością " mięsa bo w niektórych momentach było trochę suche. Ale to nie zmieni mojej oceny , bo to był jeden z lepszych kebsow jedzonych ostatnio w tej zapyziałej dziurze zwanej Częstochowa
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Ismail Kebab?
Ismail Kebab znajduje się przy aleja Wojska Polskiego 122, 42-200 Częstochowa, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Ismail Kebab?
Można skontaktować się z Ismail Kebab pod numerem +48 510 811 013
Jak można dotrzeć do Ismail Kebab?
Do Ismail Kebab można dotrzeć, korzystając z poniższego linku