Przegląd katalogu
- 94 Łączna liczba firm
- 4.3 Średnia ocena
- 98% Z opiniami
- 90% Ze zdjęciami
Znaleziono 94 wyników
Przeglądaj pub z klimatem w województwie Śląskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 94 wyników w województwie Śląskim. Średnia ocena 4.3/5 na podstawie 50,280 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera pub z klimatem z miast takich jak Bielsko-Biała, Częstochowa, Katowice, Gliwice, Tychy i innych.
“Super miejsce aby napić się pysznego rumu. A mają go dużo z całego świata. Pan Bartek dokładnie wytłumaczył czym różnią się rumy. Są od bardzo słodkich aż podchodzących pod ciężkie whisky. Jak będziecie w Bielsku to koniecznie wpadnijcie tam.”
“To była nasza druga impreza obsługiwana przez dom przyjęć Maleńka . Jedzenie bardzo dobre, obsługa super. Pozdrowienia dla pani Ewy.”
“Ciekawe miejsce w "prawie" centrum Katowic. Warto zajrzeć będąc w okolicy. Co prawda przy okazji wieczornego spaceru wstąpiłem tylko na kawę i to tuż przed zamknięciem, ale kawa była naprawdę dobra, a ja spędziłem przy niej czas na tyle miło, że zasiedziałem się ponad godziny otwarcia. Obsługa miła i uśmiechnięta. Z pewnością podejdę raz jeszcze, tym razem cos zjesc.”
“Wspaniałe gościnne miejsce! Piwo w dobrej cenie; regionalna wodka i napoje; bardzo pomocny i przyjacielski właściciel. Czuc klimat tego miejsca”
“Bardzo dobre proste jedzenie dodatkowy atut kurczak z różna nie oczekujcie jakieś restauracji lub wrażeń kulinarnych jest to prosty i tani bar.”
“Piwo dobre Obsługa fajna miła pani w chustce Klimat 10/10 bardzo fajna atmosfera mili i energiczni ludzie”
“Przytulne miejsce, miła obsługa, smaczne jedzonko.”
“Pyszne, jak za zestaw za 40zl z opakowaniem to petarda. Zupa krem z pomidorami, i chrupiące placki z pysznym gulaszem. Będę wracał często tym bardziej że mam pod nosem.”
“Super miejscówka. Duży wybór lanych piw.”
“Super klimat dobre zimne piwo i przyjemna profesjonalna obsługa polecam każdemu kto będzie gościł w Pszczynie”
“Bardzo smaczne jedzenie, miła obsługa, fajny klimat i dobrze położony lokal. Wołowina z górnej półki, ciekawy sposób podania, słuszne porcje i stosunkowo krótki czas oczekiwania na dania. Polecam!”
“Ale powinno być 4,5 za brak płatności kartą. Klimat, muzyka, jedzenie i obsługa na 5!”
“Super lokal smacze jedzonko oraz miłą obsługa.Szef kuchni stara sie każdego zadowolenia smacznym posiłkiem.Polecam Ania.”
“Miejscowa żulernia z dobrym czeskim piwem w dobrej cenie. Mało miejsca, ale zawsze jest gdzie usiąść. Dla rowerzystów i spacerowiczów knajpka idealna na uzupełnienie promili. Polecam”
“Jedzenie bardzo smaczne, przygotowane na świeżo. Obsługa bardzo miła. Bardzo polecam każdemu. Przydrożny bar, w którym warto się zatrzymać!”
“Cudowne miejsce! Idealny przystanek na zjedzenie posiłku i odpoczynek po długim spacerze w górach. Szef kuchni, rewelacja! Zrobi najlepszy posiłek w ciągu kilku chwil. Serdecznie polecam”
“Pensjonat Hawana to miejsce, które od razu otula ciepłem i spokojem. Panuje tu niezwykle rodzinna, serdeczna atmosfera, a właściciele są naprawdę wspaniali – życzliwi, pomocni i szczerze zaangażowani w to, aby każdy gość czuł się wyjątkowo. Personel jest przemiły i zawsze gotowy pomóc z uśmiechem. Jedzenie jest domowe, świeże i przygotowywane z ogromnym sercem, a do tego doskonale dostosowywane do potrzeb osób z alergiami czy specjalnymi dietami. Całe miejsce jest po prostu piękne, idealne na odpoczynek i złapanie oddechu. To taki pensjonat, do którego chce się wracać z przyjemnością. Polecam z całego serca.❤️”
“No cóż, zapiekanka miękka i zarazem chrupiąca. Dla mnie na 10.”
“Dania wykonane z należytą starannością, porcje duże smaczne oraz sycące. Polecam”
“Filet na parze (na zdjęciu) smaczny. Przystępne ceny. Miła obsługa. Parking. Polecam”
“Zajebista obsługa, DJ spoko, średnia wieku raczej 30+ ale pizza ZAJEBISTA”
“Mile klimatyczne miejsce z pięknym widokiem wieczorową porą ☺️ ceny piw i drinków jak na ulicę Mariacką bardzo przystępne ☺️”
“Bardzo miła wizyta! Obsługa na najwyższym poziomie – pan Karol był niezwykle uprzejmy, uśmiechnięty i pomocny. Doradził nam świetne dania – burgery i makaron były przepyszne, a wszystko zostało podane szybko i z dużą dbałością. Widać, że pan Karol zna się na swojej pracy i dba o komfort gości. Zdecydowanie wrócimy!”
“Bardzo ciekawa restauracja. Już od wejścia da się wyczuć "klimat" zgodnie z nazwą. Dosyć rozbudowane menu, także chwilę schodzi na wybór. A propos czasu.....jeśli ktoś chce tylko szybko coś zjeść, to niech szuka gdzie indziej. Czas oczekiwania na zamówienie dość długi...ale warto czekać. Dania są przygotowane na bieżąco przez szefa i to jego autorskie pomysły. Dlatego przychodząc tu na obiad należy zarezerwować sobie minimum dwie godziny. Zrobiliśmy przegląd zup: - zalewajka, barszcz, rosół, krem z czerwonej kapusty - wszystko na najwyższym poziomie - krem z kalafiora wypadł nieco słabiej w naszej ocenie. Z dań głównych na pierwszym miejscu zdecydowanie sandacz oraz surówki we wszystkich potrawach (nie pamiętam czy kiedykolwiek w Polsce jadłem lepsze) Już na wstępie wspomniałem o klimacie tego lokalu. Wpływ ma na niego ciekawy, oryginalny wystrój i doskonała obsługa: profesjonalna, ale na odpowiednim luzie (takie połączenie lubię najbardziej) Podsumowując. Restauracja Klimaty to miejsce z którego wychodząc mile wspominam się spędzone tam chwile i już planuje następną wizytę.”
“Szybka i miła obsługa. Dobra jakość mięsa i craftowe piwo. Bardzo dobry stosunek ceny do jakości.”
“Świetne miejsce z klimatem piwnym, jedzenie bardzo dobrze wyporcjowane z przepysznym smakiem który pozostaje na długi czas. Przyzwoite ceny dobra lokalizacja + za hotel i SPA tuż obok. Napewno wrócę”
“Bardzo dobre jedzenie, piekna świąteczna choinka, dodająca uroku. Mimo wcześniejszej pomyłki przy składaniu zamówienia restauracja nie miała problemu ze zmianą jednego ze składników dania. Bardzo dziękuję i polecam :)”
“Jedzenie dosyć dobre. Panie nie żałują przy nakładaniu. Duży wybór. Ceny już takie sobie ale moim zdaniem warto.”
“Bardzo przyjemny lokal z przepysznym jedzeniem i bardzo dobrym piwem! Byłem w sobotę i zamówiłem zestaw dnia w atrakcyjnej cenie 27zł: zupa kartoflanka, na drugie kotlet z serem i pieczarkami, pieczone ziemniaczki i surówka z czerwonej kapusty. Dawno nie jadłem tak pysznego i chrupiącego kotleta. Obsługa bardzo miła, profesjonalna. Pan podający piwo może pomóc przy wyborze a jest on bardzo spory. Lane Pinty, na prawdę dobre, ceny różne od 14zł wzwyż. Serdecznie polecam!”