Opinie

  1. Kam Str ★★★★☆

    Zamówiłem placek po węgiersku, niestety mięso było bardzo twarde nie do zjedzenia, sam placek i sos ok. Miła obsługa przez młodą dziewczynę.

  2. Mariusz Łukaszek ★★★★★

    Mała restauracja przy 44 duzy plus tak jak dla nas zajazd do dużych ciężarówek. Bardzo miła i śliczna obsługa jedzonko pyszne świeże i dużo bez problemowa zmiana sałatek oraz wyborna swojska domowa roladka mega duża jedyny minus czas oczekiwania ale wart grzechu tego czekania. Kolejna restauracja na mojej mapie gdzie napewno odwiedzę i szczerze polecę. Dziś postanowiliśmy odwiedzić ponownie z menu wybraliśmy placek po węgiersku i gulaszową mega pysznie smacznie i dużo a dowodem było to że wyszliśmy pełni jak małe prosiaczki. Ceny adekwatna do dań.

  3. Michal Bar ★★★★★

    Jedzenie bardzo smaczne, przygotowane na świeżo. Obsługa bardzo miła. Bardzo polecam każdemu. Przydrożny bar, w którym warto się zatrzymać!

  1. K S ★★★★☆

    Uwaga - jeśli nie chcesz przesiąknac zapachem frytury to lepiej usiądź na zewnątrz! Jedzenie domowe, smaczne. Placek mega tłusty. pieczeń krucha, chuda, w sosie własnym - przesmaczna. Kotlet smażony na kiepskim oleju, niestety. Domowe jedzenie w przystępnych cenach, w nie tak oczywistym miejscu (bynajmniej nie zachęcającym, aby się zatrzymać i coś jeść) - nic więcej nie sklecę.

  2. szymonblacha ★★★★★

    Pysznie, klimatycznie i bardzo miła obsługa :) polecam!!!!

  3. Artur Wypiór ★★★★★

    Bardzo pysznie, porcja duża, klimatycznie :) polecam!

  1. Barvdkel _ ★★★★★

    Przemiła obsługa i pyszne jedzonko :) W środku schludnie, porcje duze, a na posiłek nie trzeba było długo czekać. Restauracje odwiedziłam 3 raz i za każdym razem tak samo smacznie:) Polecam każdemu kto chce dobrze:)

  2. Robert L ★☆☆☆☆

    Dramat! Skuszeni opinią trzecią najlepszą restauracją w okolicy wybraliśmy się na obiad. Jeszcze przed wejściem już smierdziało starym tluszczem lub fryturą. Po wejściu nie zastaliśmy nikogo z obsługi więc sami wzięliśmy obskurne poklejone taśmą karte dań, znaleźliśmy stolik i nie dało sie przy nim usiąść! Włosy na stole nas pokonały..... To nie jest opinia która chce kogokolwiek hejtować ale na Boga!! Uważam sie za lokalnego patriotę i staram sie wydawać pieniądze u lokalsów ale nie dało sie! Ja nie wiem kto zrobił z tej budy lokal w którym można znaleźć cokolwiek pozytywnego a co dopiero trzecie miejsce! Nastawienie było pozytywne ale ja odradzam i NIE POLECAM!!!!!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Bar Max Krystyna Gierlotka?

Bar Max Krystyna Gierlotka znajduje się przy Gliwicka 135, 43-190 Mikołów, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Bar Max Krystyna Gierlotka?

Można skontaktować się z Bar Max Krystyna Gierlotka pod numerem +48 506 120 310

Jak można dotrzeć do Bar Max Krystyna Gierlotka?

Do Bar Max Krystyna Gierlotka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements