Przegląd katalogu
- 617 Łączna liczba firm
- 4.1 Średnia ocena
- 98% Z opiniami
- 93% Ze zdjęciami
Znaleziono 617 wyników
Przeglądaj pizzeria w województwie Śląskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 617 wyników w województwie Śląskim. Średnia ocena 4.1/5 na podstawie 401,506 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera pizzeria z miast takich jak Katowice, Częstochowa, Bielsko-Biała, Sosnowiec, Rybnik i innych.
“Pizza pyszna z możliwością wielu wyborów różnych konfiguracji. Pizza duża - naprawdę jest duża a jej cena jest adekwatna do wielkości I jakości.”
“Bardzo fajne miejsce. Jedzenie smaczne i naprawdę w bardzo przystępnych cenach. Napoje również. Obsługa bardzo miła i uprzejma. Ogólnie czysto i przyjemnie. Czas oczekiwania normalny. Polecam to miejsce.”
“Szybka obsługa, bardzo smaczna pizza. Polecam odwiedzić to miejsce.”
“Powiem tak: gdyby lokal miał konkurencję w bezpośredniej okolicy, dyskutowałbym nad oceną, ale że nie ma, daję pięć gwiazdek, chociażby z tego powodu, że utrzymał się, gdy inni wokół rezygnowali. Choć jadałem lepsze, to jednak pizza jest smaczna i dobrze wypieczona. Z innych dań próbowałem kapslon i też był w porządku. Obsługa bardzo sympatyczna: zarówno z Robertem, jak i panią przyjemnie się rozmawia. Dowóz jest na czas i zawsze przed przyjazdem jest kontakt z lokalu. Przy odbiorze własnym wszystko jest gotowe na umówioną wcześniej godzinę. W lokalu kameralna i przyjemna atmosfera. Jestem stałym klientem i zamierzam nadal korzystać z usług Tabu.”
“Świetna Pizzeria, którą zazwyczaj odwiedzam, kiedy jestem w Bielsku. Pizza "Gosposia" jest jedną z najlepszych pizz, jakie jadłem w życiu :)”
“Bardzo dobra pizza! Po zwiedzaniu Cieszyna jest to bardzo smaczne miejsce w którym można się najeść. Posiadają różnorodne dania obiadowe oraz pizze (24cm i 28cm). Osobiście miałem okazję spróbować pizzy 'Po Cieszyńsku'. Jest to na pewno niestepotykana i warta polecenia pizza, ponieważ ma na sobie oscypek. Lokal posiada bezpłatne toalety dla klientów oraz atrakcyjne miejsca siedzące zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz, co zapewnia komfort w różnych warunkach pogodowych. Obsługa jest profesjonalna i przyjazna, co dodatkowo podkreśla przyjemną atmosferę w Pizzerii Wenecja. Ceny w restauracji bardzo przystępne, a menu dostępne jest na ich stronie internetowej. Zdecydowanie warto odwiedzić to miejsce jako jedną z lepszych restauracji w Cieszynie.”
“Bardzo smaczna pizza i miła obsługa. Krotki czas oczekiwania, ceny porównywalne z innymi miejscami tego typu. Mały minusik za to, że piwo nie było dobrze schłodzone mimo że było wyciągnięte z lodówki. Ogólnie polecam, warto tu zjeść.”
“Zaskakująco dobre jedzenie. W ofercie od pizzy, poprzez kebab, aż do obiadów domowych. My wybraliśmy to ostatnie. Pierś z kurczaka bardzo dobra, porcje duże. Placek po węgiersku bardzo smaczny, porcja przyzwoita. Na deser gofry w bardzo dobrej cenie. Jak na lokal przy samym rynku, całkiem niezłe ceny. Niestety na wszystkie dania trzeba długo czekać, chociaż z drugiej strony może to świadczyć o tym, że wszystko przygotowane jest na bieżąco...”
“Bardzo dobra pizza i fajny lokal. Menu dość rozwinięte. Wszystko szmaczne i świeże. Ceny też dosyć przystępne. Bardzo dużo miejsca na parkingu. Duży wybór napojów. Obsługa szybka i na poziomie. Ogólnie oby tak dalej. POLECAM W 100%”
“Cudowna sałatka grecka i placek po węgiersku wszystko świeże i smaczne gorąco polecam”
“Pizza pierwsza klasa. Pani na słuchawce pomogła wybrać pozycję, dostawa mega szybko (co w sumie mnie zdziwiło, bo piątek wieczór), a dostawca przemiły. Sama picka fantastyczna, jedna z lepszych sieciowych, no i ceny też git w porównaniu z tym jak konkurencja potrafi być czasami odklejona pod tym względem.”
“Bardzo dobre, świeże i gorące jedzenie. Czekaliśmy prawie 2 godzinki na dostawę ale to chyba dobry znak, jedzonko przyjechało bardzo gorące, porcje były bardzo duże i wszystko było smaczne.”
“Kilka miesięcy temu przeprowadziłam się w te rejony z Warszawy. Byliśmy tu pierwszy raz z dziećmi. Pani kelnerka-obsługa na najwyższym poziomie. Powinna dostać podwyżkę ;) ! Bawialnia jest świetna, aż ciężko wyciągnąć dziecko do zjedzenia pizzy na która chciało jechać :D pizza- ukłony dla kuchni - Przepyszna! Daje opinie na max, bo wszystko super, ale wystrój sprawia ze przenosi nas trochę w czasie. Proponuje poważnie zastanowić się nad zmianą wystroju- może nie jakieś radykalne zmiany, ale można by niewielkim kosztem podnieść standard Waszej restauracji, co bardzo szybko przełoży się na zyski. Jestem architektem wnętrz, pracowałam przy tego typu projektach i służę pomocą :)”
“Miejsce które udowadnia, że na kilku metrach kwadratowych można tworzyć wyborną pizzę. Składniki dobrej jakości, jest też kilka rodzaji oliw do wyboru. Menu dość krótkie, ale mi to pasuje bo łatwiej się zdecydować. Są oczywiste pizzowe klasyki i coś całkiem innego, czyli pizza z pistacjami. Smak inny, ale zupełnie ciekawy. Ceny normalne/rynkowe. Można płacić kartą. Przyczepa nowa czysto i schludnie. Właściciele sympatyczni i widać, że prowadzą ten biznes z pasją. Klienci na czas odbioru/konsumpcji mogą korzystać z płatnego parkingu za darmo. Nie daleko do parku, gdzie można spalić nadmiarowe kalorie, gdyby ktoś za bardzo podziałał z włoskimi smakami.”
“Przepyszna pizza. Niezbyt duża, ale jakość wynagradza to po wielokroć. Doskonałe ciasto i wysokiej jakości dodatki. Jedna z najlepszych pizz jakie w życiu jadłem.”
“Polecam serdecznie obsługa to mega cudowni ludzie naprawdę mili i pozytywnie od razu czujesz się mile widziany w pizzeri a jedzenie cudowne bardzo polecam zdecydowanie ulubione miejsce żeby coś dobrego zjeść ❤️”
“Najlepsza włoska restauracja w okolicy! Z pizzy zadowoleni są nawet ci, którzy w we Włoszech spędzili dużą część swojego życia. Oprócz wyśmienitych potraw do ponownego odwiedzenia restauracja zachęca serdeczna obsługa, a szczególnie właściciel, który wszystkich gości traktuje wyjątkowo.”
“Pizza pierwsza klasa — taka, że po pierwszym kęsie człowiek zaczyna się zastanawiać, czy nie powinien tu zamieszkać. Ale prawdziwą gwiazdą tego miejsca jest Pani Wiktoria. Obsługa? Profesjonalna. Podejście do klienta? Lepsze niż w niejednej pięciogwiazdkowej restauracji. Uśmiech? Taki, że nawet piec do pizzy robi się cieplejszy. Pani Wiktoria to osoba, która sprawia, że człowiek wraca nie tylko dla pizzy, ale też dla atmosfery. Ogarnia wszystko szybciej niż Google, a przy tym jest tak sympatyczna, że aż trudno uwierzyć, że to prawdziwa osoba, a nie tajny projekt NASA do poprawiania ludziom humoru. Pizza świetna, obsługa jeszcze lepsza. Polecam każdemu!”
“Bardzo fajne miejsce do wypadu ze znajomymi. Na plus szeroki wybór piw z wielu lejków.”
“Pizza nr 10 ostrość 2 papryczki, dawno nie jadłem tak dobrej, było czuć odpowiednią ostrość, ciasto pyszne zjadłem razem z brzegami, te włoskie nazwy... Ale w menu jest słowniczek, BRAWO, NA PEWNO tu wrócę”
“Pizza smaczna polecam. Obsługa miła.”
“Pizza bardzo smaczna. Ciasto cienkie. Odpowiednia ilość składników. Obsługa bardzo miła.”
“Zawsze pyszna pizza z bardzo dobrej jakości składnikami. Polecam serdecznie:)”
“Miejsce godne polecenia. Pinsa przepyszna - chrupiąca , pełna smaku , składniki bardzo dobrej jakości . Polecam również zupę krem z borowików. Lokal przytulny i czysty.”
“Bardzo dobra pizza. Zaskoczyło mnie to na tyle ze wrócę następnym razem do lokalu. Dzieci wsunęły zanim sie obejrzałem:) Widać ze jest to włoska robota i właściciel dba o szczegóły. Polecam.”
“Na 6 pizz dostarczanych każda była pyszna. Widać, że pizzeria zna się na pizzy. Ciasto perfect, dodatki świetnej jakości. Uwaga dla zamawiających: chcesz GORACA pizze? Przyjedź do lokalu :) Gratuluję, wreszcie w Orzeszu mamy świetną pizzerię!”
“Byliśmy przejazdem i weszliśmy z drogi. Zdziwiły nas puste stoliki ale postanowiliśmy zaryzykować i okazało, że był to strzał w 10! Właściciel chyba Włoch ale pizza polska. Bardzo smaczna, mnóstwo składników, pyszny sos. Czekaliśmy na zamówione pizze całe 10min. Właściciel pytal czy wszystko smakuje, cY vos potrzeba. Zrobił na nas bardzo dobre wrażenie. Dzieci stwierdziły, że chcą tam przyjechać raz jeszcze na makarony, więc wybieramy się ponownie. Polecam.”
“Pizza taka dobra że jadłam zanim zdążyłam zrobić zdjęcie. Cienkie ciasto, chrupiące brzegi, pizza robiona w opalanym drewnem piecu”