Opinie

  1. Anna Bursy ★★★★☆

    Szału nie ma, akceptowalnie, do pizzy nie ma żadnych sosów ani oliwa, ta na stole słaba i gorzka. Sałatka duża ale słaby dressing.

  2. Wiktor Preisler ★★★★★

    Bardzo dobra pizza! Po zwiedzaniu Cieszyna jest to bardzo smaczne miejsce w którym można się najeść. Posiadają różnorodne dania obiadowe oraz pizze (24cm i 28cm). Osobiście miałem okazję spróbować pizzy 'Po Cieszyńsku'. Jest to na pewno niestepotykana i warta polecenia pizza, ponieważ ma na sobie oscypek. Lokal posiada bezpłatne toalety dla klientów oraz atrakcyjne miejsca siedzące zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz, co zapewnia komfort w różnych warunkach pogodowych. Obsługa jest profesjonalna i przyjazna, co dodatkowo podkreśla przyjemną atmosferę w Pizzerii Wenecja. Ceny w restauracji bardzo przystępne, a menu dostępne jest na ich stronie internetowej. Zdecydowanie warto odwiedzić to miejsce jako jedną z lepszych restauracji w Cieszynie.

  3. Ziba997 ★★★★☆

    Zamówiliśmy w sumie 3 pizze, jednak wydaje mi się że one nie trzymają 28 cm. Były małe wg mnie. Dodatki świeże, ciasto chrupiące, Co do ceny to trochę drogo jak za "28 cm". W innych miejscach w podobnej cenie kupimy za to 40-45 cm. Obsługa miła, pomocna.

  1. Henryk Parcheniak ★★★★☆

    Klimatyczne miejsce na zjedzenie posiłku z dala od tłoku w ciekawym miejscu. Można zjeść w środku, jak i w fajnym ogródku. Zjadłem pizzę,żona pierogi z mięsemi i obydwa posiłki były naprawdę godne polecenia. Do tego sympatyczna kelnerka która była bardzo pomocna . Na dania czekaliśmy kilkanaście minut. Polecam to miejsce z czystym sumieniem.

  2. Klementyna Sipko ★★★☆☆

    Na plus oceniam wszystko poza pizzą, bardzo miła obsługa. Pani kelnerka naprawdę super, uśmiechnięta, pomocna dziewczyna. Wystrój w środku całkiem ok, przyjemna włoska muzyczka w tle na naprawdę ogromnym tarasie przed pizzerią. Wystrój i jakość mebli lata świetności ma już chyba jednak za sobą. Co do samej pizzy: ładnie pachniała i w sumie tyle, ciasto cienkie bardzo mocno wypieczone, miejscami aż twardawe i zdecdowanie za suche, składniki czyli szynka i ser naprawdę słabej jakości, nawet nie wiem czy to była mozarella czy inny rodzaj sera, w każdym razie na pewno jak mozarella nie smakował. Szynka miała dziwny posmak... Zawsze zamawiam ten rodzaj pizzy więc mam duże porównanie z innymi lokalami w różnych miastach, ta wypada póki co zdecydowanie na samym dole stawki.

  3. Hanka De ★★★★★

    Super miejsce, z chęcią bym tam wróciła. Jedzenie smaczne. Ceny dostępne. Obsługa miła i pomocna. Czuje się tam dobry klimat.

  1. Monika Monika ★★★★★

    Pizza rewelacja. Bardzo smaczna. Ciasto chrupiące. W opcji pizza nawet 24cm dla jednej osoby na duży plus. Mam nadzieję, że jeszcze będę miała okazję do odwiedzenia Cieszyna a wtedy na pewno tutaj wrócę. Pizza szybko podana. Stoliki w środku i na zewnątrz. Bardzo miła obsługa. Polecam! :) Totalnie nie rozumiem komentarzy z długim oczekiwaniem na podanie karty. Ja skierowałam się prosto do środka po kartę i wróciłam wybrać stolik na zewnątrz. Już nie róbmy z siebie szlachty ;)

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Pizzeria Wenecja?

Pizzeria Wenecja znajduje się przy Przykopa 6, 43-400 Cieszyn, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Pizzeria Wenecja?

Można skontaktować się z Pizzeria Wenecja pod numerem +48 338 521 771

Jak można dotrzeć do Pizzeria Wenecja?

Do Pizzeria Wenecja można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements