Przegląd katalogu
- 1,454 Łączna liczba firm
- 4.2 Średnia ocena
- 98% Z opiniami
- 94% Ze zdjęciami
Znaleziono 1454 wyników
Przeglądaj pizza w województwie Śląskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 1,454 wyników w województwie Śląskim. Średnia ocena 4.2/5 na podstawie 1,116,770 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera pizza z miast takich jak Częstochowa, Katowice, Bielsko-Biała, Gliwice, Rybnik i innych.
“Od niedawna znam tą restaurację ale jestem zachwycony klimatem jaki tam panuje, obsługa bardzo miła i krótki czas oczekiwania również w przypadku dostawy do domu. Pizze bardzo smaczne jedne z lepszych jakie jadłem. Na pewno jeszcze nie raz ją odwiedzę. Pozdrawiam serdecznie”
“wpadłem tu przy okazji że byłem w pobliżu ceny bardzo dobre do jakości, zamówiłem małą margarite (32cm) I naprawdę jest dobre jedyne do czego mogę się przyczepić to lekko nie wyrośnięte brzegi ale to nie był dla mnie ogromny błąd zawsze się może zdarzyć na samej pizzy dużo sera równomiernie rozłożonego sama pizza jest jedną z lepszych które jadłem w tzw. "osiedlowych pizzeriach" do wyboru oliwa lub sos, fajnie by było jak by oliwy były podpisane :) szefowa na miejscu bardzo miła kobieta pozdrawiam i wrócę na pewno!”
“Bardzo dobra pizza, smaczna przystawka i świetny napój liczi z cytryną - wysoki poziom jeśli chodzi o pizzę w stylu neapolitańskim.”
“Zupełnie niepozorna z zewnątrz knajpka i duże pozytywne zaskoczenie po pierwszych kęsach pizzy. Chrupiące, smaczne cienkie ciasto, optymalna ilość dobrej jakości składników i rozmiar w pełni wystarczający na solidny posiłek. Ja może oczekiwałbym trochę grubszych rantów, ale to kwestia gustu. Fajnie, ze pizza sama ma mnóstwo smaku i zdecydowanie niepotrzebne są dodatkowe sosy. Jest za to smakowa oliwa, która dopełnia całości. W menu oprócz kilkunastu rodzajów pizzy jest też kilka dań kuchni polskiej. Nie oceniam, bo tego nie kosztowaliśmy. Odwiedziliśmy ten lokal przypadkiem, ale myślę, że jeszcze wrócimy, bo warto.”
“NAJLEPSZA PIZZA W RYBNIKU! Czekałem prawie 20 lat na porządną pizze w tym mieście. Santana, Sękata, Da Grasso już się dawno zepsuły, a ceny tylko podnoszą, do tego zero jakichkolwiek promocji poza pizzą dnia. Tutaj otrzymujemy wszystko świeże, wysokiej jakości, pizza już 6 raz dotarła do mnie aż za gorąca, do tego miła i profesjonalna obsługa. Obyście przetrwali jak najdłużej ;-) - pozdrawiam całą ekipę. Na zdjęciu pizza została przyprawiona przeze mnie przyprawą od Prymatu, kurczak ziołowy (idealna przyprawa do pizzy), ale niestety została już nadgryziona zanim zdążyłem zrobić zdjęcie ^_^”
“Hallo wujek Google dlaczego nie ma więcej gwiazdek chętnie bym przyznał temu miejscu coś więcej aniżeli tylko 5 Zawsze braliśmy pizze na dowóz teraz wpadliśmy po drodze żeby zjeść pizze na miejscu. W środku czysto od razu mile powitanie obsługa na duży plus. Zamowilismy trzy pizze każdą inna czas oczekiwania około 20 minut wiec całkiem dobrze i oczywiście kazda pizza była bardzooooo dobra po zapłaceniu jeszcze wyszedł Pan z zaplecza chyba szef i zapytał czy wszystko było ok i czy smakowało kolejny duzy plus. Wiadomo każdy ma swoje smaki i może mieć swoją opinię nam bardzo smakowało i napewno wrócimy Pozdrawiamy serdecznie”
“Przepyszna, świeża, idealnie wypieczona pizza! Zwłaszcza Avocado skradła me serce. Wybór piw duży i wszystkie bardzo dobre. Obsługa również na 6! Na pewno wrócimy!”
“Przede wszystkim pizza 10/10, przemiła obsługa i dobra atmosfera. Krótki czas oczekiwania dokłada do mojej TOP opinii tej pizzerii! Polecam bardzo.”
“Najsmaczniejsze miejsce w Bielsku, niesamowity właściciel. Lokal czyściutki, sałatki świeże jedzenie pyszne, wspaniałe, odwiedziłem ponownie po 4 latach, pizza wyśmienita jednak POLECAM MAKARON Z OWOCAMI MORZA jak dla mnie 10/10 wrócę tu ponownie.”
“Eksplozja smaku Pizza pyszna cieniutka taka jaka być powinna ,zimowa herbata z dodatkiem rumu pyszna z goździkami cynamonem i cytrusami niepowtarzalnie pyszna Miła obsługa pyszne jedzonko zachęcam serdecznie bo warto Klasa lokal choć niepozorny z zewnątrz Kolejny dzień i wizyta w tym cudownym miejscu Lasagne ze szpinakiem obłędne i spaghetti bolonaise pyszne Dalej polecam”
“Pizza zamówiona na wynos z własnym odbiorę. Bardzo dobra pizza, właściciele bardzo sympatyczni i mili. Polecam”
“Nowe, bardzo udane miejsce na kulinarnej mapie Chorzowa. LaMargherita Ristorante i Pizza działa od kwietnia 2025 w Hotelu Gorczowskim na Batorym. Fajne patio z widokiem na park tworzy przyjemny klimat. Karta oparta głównie na włoskich klasykach, ale są też akcenty regionalne. My spróbowaliśmy m.in. krewetek tygrysich w aromatycznym sosie, klasycznego carpaccio, świetnej carbonary oraz pizzy Tartufo z wyraźnym smakiem trufli. Na deser tiramisu i ciasto dnia z lodami – oba udane. Miejsce idealne na spokojny obiad lub spotkanie z bliskimi. Polecamy.”
“Bardzo miła obsługa, parking blisko wejścia. Jedzenie było bardzo dobre i dość duże porcje Lokal klimatyzowany Polecam”
“Pyszna, prawdziwie włoska pizza podana szybko z miłą obsługą. Smaczne drinki. Klimatyczne miejsce”
“Pizza bardzo smaczna i ogromna co też jest kolejnym plusem, a sos czosnkowy pychotka. Wszystko świeżutkie i gorące a dostawca pierwsza klasa dawno nie spotkałam tak miłej obsługi. Także polecam Gaspacho z całego serca! A i zapomniała bym dodać że oprócz pizzy mają bardzo dobre placki ziemniaczane! Życzę wszystkim smacznego!”
“Wszystko na 5 gwiazdek. Pizza jedna z lepszych jakie jadłem, obsługa przemiła a lokal ma swój klimat i jest "psiolubny". Goraco polecamy razem z Lola.”
“Pizza z żurawiną, migdałami, serem wędzonym i boczkiem to ósmy cud świata. Składniki na najwyższym poziomie, świeże. Ciasto-cudowne bez jakiegokolwiek przypalenia. Prosimy, nic nie zmieniajcie!! Dziękujemy! ❤️”
“Mała restauracja - bar w zacisznym miejscu między kamienicami z niesamowicie sympatyczna obsługa. Jedzenie bardzo dobre, błyskawiczny serwis, ceny konkurencyjne. Super ogródek pełny zieleni do odpoczynku na zewnątrz lokalu. Polecam”
“Restauracja Il Mio w Gliwicach to miejsce zdecydowanie warte polecenia. Serwują doskonałą pizzę na świetnie wypieczonym cieście, a makarony przygotowane są z wyczuciem i w tradycyjnym stylu. Widać tu dbałość o jakość — używane produkty są świeże, starannie dobrane i naprawdę robią różnicę na talerzu. Na uwagę zasługuje także bardzo dobry grzaniec oraz profesjonalnie przygotowane drinki. Całość dopełnia przyjemna atmosfera i sprawna obsługa. Z pełnym przekonaniem polecam to miejsce każdemu, kto szuka smacznej, solidnej i jakościowej kuchni.”
“Il Camino to niepozorna restauracja w Zabrzu, która zdecydowanie pozytywnie zaskakuje. W menu włoska klasyka – od kremów, przez domowe makarony, aż po pizzę z puszystymi brzegami wypiekaną w piecu opalanym drewnem. Zupy (krem z cukinii i serowo-czosnkowy) były bardzo sycące i smaczne. Szczególnie zapadły nam w pamięć sakiewki makaronowe z gruszką, ricottą i sosem z gorgonzoli – świetnie zbalansowane danie. Pizza Carpaccio z bresaolą i słodkimi peperoncini była nietypowa i pyszna, a na deser obowiązkowe pistacjowe tiramisu i cannolo. Ceny rozsądne, obsługa sympatyczna, klimat bardzo przyjemny. Zdecydowanie miejsce warte odwiedzenia.”
“Smacznie (pizza bardzo dobra, deser też). Obsługa ok.”
“Zdecydowanie polecam to miejsce! Pizza na cieniutkim cieście, ze świeżymi dodatkami, dobrze doprawiona, bardzo smaczna. Panowie z obsługi bardzo mili. Nawet wynieśli nam na zewnątrz stolik, po informacji że jesteśmy z pieskiem, żebyśmy mogli zjeść na miejscu. ❤️”
“Jedliśmy Ventricine, Populares Uber ales, niesamowitą i buffalinę z prosciutto. Na pizzy jakościowe składniki i dobrze napowietrzone ciasto z chrupiącą skórką. Na każdym stole mamy oliwę z chilli i czosnkiem. Oprócz dobrego jedzenie lokal jest bardzo przytulny, spędziliśmy 3 godziny rozmawiając i czując się komfortowo.”
“Przepyszna pizza- składniki idealnie ze sobą współgrają! Deser wyśmienity, pięknie podany, krem pistacjowy to niebo w gębie. Obsługa profesjonalna i bardzo miła, niedługi czas oczekiwania. Przytulne, ładnie urządzone wnętrze.. Napewno jeszcze kiedyś tutaj wrócimy.”
“Pojechaliśmy na spontanie poszukując fajnego miejsca w okolicy po wycieczce ze znajomymi. Mieliśmy szczęście, pyszne jedzenie, wzięliśmy 4 różne pizze i każda smakowała wybornie. Obsługa bardzo miła oraz pomocna. Na pewno wrócimy, bo w karcie mają wiele niestandardowych propozycji (także sezonowych), więc wypadałoby ich wypróbować.”
“Bardzo fajna miejscówka. Pyszna pizza z pieca. Spędziłam tak przyjemnie czas ze znajomymi.”
“Byłam dziś w pizzerii i ponownie utwierdziłam się w przekonaniu, że to jedno z tych miejsc, do których wraca się nie tylko dla jedzenia, ale przede wszystkim dla ludzi. Lokal w centrum miasta, smaczna pizza i przyjemny klimat tworzą świetne warunki, ale prawdziwą wizytówką tego miejsca jest obsługa. To już któraś moja wizyta i za każdym razem dzieje się coś, co rzadko spotyka się w gastronomii — wchodzę w kiepskim nastroju, a wychodzę szczerze uśmiechnięta. I to nie przypadek. Dziś pracowały dwie panie: blondynka na barze oraz kelnerka o ciemnych włosach na sali. Obie wykazały się wyjątkową uprzejmością, życzliwością i zaangażowaniem, które wykraczają daleko poza standardową obsługę. Potrafią stworzyć atmosferę, dzięki której gość czuje się zaopiekowany, zauważony i po prostu dobrze traktowany. W ich pracy widać nie tylko profesjonalizm, ale też serce i naturalną zdolność do budowania relacji z ludźmi. Gdyby cała gastronomia w Bielsku miała takich pracowników, restauracje byłyby pełne przez cały dzień. Zdecydowanie wrócę — i to nie raz. Takie osoby naprawdę powinny być docenione, bo to dzięki nim zwykła wizyta na pizzę staje się czymś wyjątkowym.”
“Pizza bardzo dobra, obsługa stoi na wysokim poziomie, kuchnia obok stolików pozwala spoglądać na poczynania kucharza, polecam szczerze”
“Pizza w Bazylii była bardzo dobra. Duży wybór dodatków, wszystko świeże i dobrze doprawione. Najedliśmy się do syta. Bardzo miła atmosfera, miła obsługa i niezbyt długi czas oczekiwania na jedzonko. Małym minusem była dość głośna muzyka, ale po naszej prośbie, Pani z obsługi ją ściszyła. Polecam na wypad ze znajomymi oraz z rodziną”
“6,5 złotych za duże late macchiato. Jak to jest możliwe w dzisiejszych czasach? Chlebek nigdy nie zawodzi. Pączki pyszne i nieprzepłacone. Kozielski > Kłos.”