Przegląd katalogu
- 20 Łączna liczba firm
- 4.1 Średnia ocena
- 100% Z opiniami
- 90% Ze zdjęciami
Znaleziono 20 wyników
Przeglądaj pizza w Siemianowice Śląskiu, Śląskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 20 wyników w Siemianowice Śląskiu, Śląskie. Średnia ocena 4.1/5 na podstawie 12,667 opinii i ocen.
“Pyszne grzanki czosnkowe, polecam. Pizza też bardzo dobra. Na początku zamówiłam sałatkę, która niestety nie była zbyt apetyczna, ale pracownicy bez problemu zamienili to na inne danie - duży plus dla sympatycznej, bezproblemowej obsługi. Lokal ze względu na swój rozmiar nieco ciasny, ale czysty i zadbany. Polecam!”
“Świetna pizzeria w Siemianowicach. Lekkie grube ciasto, wypieczone jak trzeba. Składniki świeże, dobrej jakości. Polecam pizzę cztery sery. Smak na prawdę na poziomie. Obsługa miła. Z koleżankami zamawialiśmy pizzę na wynos z odbiorem osobistym – wszystko było gotowe na czas. Zdecydowanie tu wrócimy!☺️”
“Pizza pierwsza klasa. Pani na słuchawce pomogła wybrać pozycję, dostawa mega szybko (co w sumie mnie zdziwiło, bo piątek wieczór), a dostawca przemiły. Sama picka fantastyczna, jedna z lepszych sieciowych, no i ceny też git w porównaniu z tym jak konkurencja potrafi być czasami odklejona pod tym względem.”
“Nie pierwszy i nie ostatni raz tutaj :) pierwszy raz pojawiliśmy się na naszej rocznicy ślubu, w grudniu 2022 i.. przepadliśmy :) od tamtej pory pojawiamy się co jakiś czas i za każdym razem zakochujemy się w tym jedzeniu na nowo. Czy to pizza na wynos, czy kawa i deser, czy danie główne, przystawka.. tam każde danie jest dopieszczone do najmniejszego szczegółu. Wspaniała obsługa, jedzenie które pieści zmysły i klimat nie do podrobienia. Serdecznie pozdrawiamy całą obsługę i pana Marka, który i dziś i w zeszłym tygodniu i miesiąc temu z uśmiechem nas obsłużył :) (Zdjęcia z kilku wizyt)”
“Najlepsze sushi ever! Edamame Sushi to absolutny sztos! Składniki ultra świeże, najwyższej jakości, smaki perfekcyjnie zbalansowane, a każda rolka wyglądała jak małe dzieło sztuki. Najbardziej ujęło mnie to, że zaproponowałam własną wersję rolki z krewetkami, całość w panko – mimo że nie było jej w menu, kucharz (dla mnie Sushi Master) bez wahania podjął wyzwanie i stworzył coś absolutnie genialnego. To było tak dobre, że dosłownie rozpływało się w ustach! Obsługa przemiła, klimat super, a podejście do klienta na najwyższym poziomie. Dowóz z lokalu w Piotrowicach do Zarzecza ekspresowy. Zresztą musiałam przejeżdżając obok do chłopaków wejść i jeszcze raz podziękować za całość! Majstersztyk po prostu! Z całego serca polecam Edamame każdemu, kto kocha sushi – lepszego sushi i miejsca nie znajdziecie!”
“Zawsze wstępuję jak jestem w pobliżu. Największą wartością tego PUBu jest stała klientela.”
“Zacznijmy od tego, że są stoliki i to czyste. Mają też specjalne pozycje jak na przykład kebab z porem ... Wróciłem tu 2 raz aby potwierdzić że zasługuje na 5 gwiazdk. To trochę na zachętę bo mięso można dorzucić jeszcze kratowe i na 100% można dać 5 gwiazdek. Dużo mięsa,dużo dobrej jakości warzyw, cena 26 zł za dużego kebaba wiosennego z porem.”
“Świetna miejscówka. Smaczna pizza, szeroki wybór piw, pyszne herbaty i kawa. Schludne i przyjemne wnętrze, świetna muzyka i sympatyczna obsługa. Neon skradł moje serduszko ;) Gorąco polecam!”
“Świetna obsługa, fajne i klimatyczne miejsce. Hamburgery takie, jakich już nigdzie nie robią... Mega pyszne! Wrócimy na pewno! Polecam, bo warto!”
“Miejsce z kuchnią orientalną, nie podobne do innych ładny wystrój i dobrze pracujące odciągi. Co do jedzenia polecam zupełnie wonton , kurczaka po wietnamsku , ryż smażony z wołowiną i makaron z kurczakiem. Nie mogło zabraknąć surówek orientalnych Polecam.”
“Bardzo fajna restauracja. Zamówiliśmy krem pomidorowy i dwie pizze. Zupa była przepyszna, podana z grzankami z serem, w bardzo ładnej zastawie. Pizze również bardzo smaczne i odpowiednio wypieczone. Zaskoczeniem był fakt, że w porze obiadowej w niedzielę można było wejść bez rezerwacji, duży plus. Na pewno wrócimy. Polecam.”
“Bardzo smaczna pizza i dobre sosy. Miła obsługa. Ceny dobre. Ładny wystrój, przyjemna i nie za głośna muzyka. Duży wybór pizzy i dodatków.”
“Pizzeria Monte Carlo to miejsce z naprawdę świetnym klimatem, szczególnie nocą, kiedy oświetlenie i atmosfera robią swoje – idealne na wieczorne spotkanie ze znajomymi lub romantyczną kolację. Pizza bardzo dobra – ciasto cienkie i dobrze wypieczone, a składniki świeże i wysokiej jakości. Smak całości zdecydowanie na plus, wszystko dobrze skomponowane i apetyczne. Jedyny drobny minus to sos czosnkowy, który był co prawda kremowy i dobrze podany, ale zabrakło w nim wyraźnego smaku czosnku – był dość neutralny, a szkoda, bo mógłby fajnie podbić smak pizzy. Podsumowując: Monte Carlo to bardzo solidna pizzeria z przyjemnym klimatem, pyszną pizzą i dobrym miejscem na wieczór. Warto zajrzeć – szczególnie po zmroku.”
“Witam wszystkich serdecznie. Szukałem dobrego domowego jedzenia za niewielkie pieniądze, i znalazłem. Bylem tam pierwszy raz i jestem mile zaskoczony. Lokal mały, ale schludny i czysty. Obsługa miła a obiadek palce lizać. Szczerze polecam. Na pewno wrócę. To co na zdjęciach kosztowało 13,00 złotych.”
“Bagietka dość spora i bardzo dobra. Dużo sosu, składników mogłoby być ciut więcej ale nie ma najgorzej. Pizza od lat niezmienny smak, jedyny minus za pikantne salami dla dziecka tak średnio.”
“Pyszna pizza ,bardzo miła obsługa.Wzielismy 60cm na 5 osób i nie mogliśmy dojeść.Byliśmy przejazdem co prawda ale jeśli znów odwiedzimy Siemianowice zdecydowanie wpadniemy ponownie.”
“Zawsze stamtąd zamawiam i była niefajna pizza ser wyglądał i smakował jakby z Biedronki w plastrach a dzisiaj po: 2 latach zamówiłam I całkiem inna pizza i bardzo dobra polecam”
“Ja od dawna kupuję chleb w Biedronce i jeszcze nie spotkałam spleśniałego i przeterminowanego. Moim zdaniem i 10 letniej córki to jeden z najlepszych chlebów na rynku. Przypomina smak naturalnego chleba. Można go jeść nawet samego.”
“Pomimo zamówienia 30 minut przed zamknięciem w niedziele wieczorem, Pan uśmiechnięty dostarczył pyszna i gorąca pizzę. Dziekuje! Polecam.”