Opinie

  1. Magda ★★★★★

    Pyszna picka, idealne miejsce na spotkanie ze znajomymi. Widok z tarasu na jeziorko robi robotę. Polecam!

  2. Ines Wiśniewska ★☆☆☆☆

    Jako stały bywalec od lat jestem rozczarowana i zawiedziona. Jakość pizzy z 5* spadła na 0. Od początku maja na pytania o datę otwarcia otrzymywałam nieprawdziwe informacje, więc kilkukrotnie zastaliśmy lokal zamknięty. Kiedy już wreszcie udało się usiąść i zamówić wytęsknioną pizzę, podano zimną suchą tekturę z sosem, niczym nie przypominającą puszystej pachnącej pizzy z zeszłych sezonów. Frytki ze skórą, część zepsutych, zepsuta również solniczka. Świetny początek sezonu. Gratuluję właścicielom nowych pracowników a potencjalnym klientom serdecznie nie polecam!

  3. eN Wu (NaćpanaWspomnieniami) ★★★★★

    Cóż czego więcej trzeba w wakacje, jak nie słodkiego lenistwa, niespiesznego spędzania czasu, pizzy i drinków i oczywiście widoku "w tak pięknych okolicznościach przyrody* i wody w Dolinie Trzech Stawów. A wszystko to w niezobowiązującym klimacie, drewno, odpowiednio zaaranżowana przestrzeń, przemiły team, pizza pycholo. Nie wierzycie? Tak, tak, a jednak to Katowice. Zazdrościcie? Jest czego! * kultowy cytat z polskiego filmu "Rejs" Prośba do właścicieli o nieodpowiadanie z podziękowaniami. Moje opinie są dokładnie takie jak je piszę, niczym nie moderowane. Nawet ta opinia poniżej o problemach jest wiarygodna i nie hejterska. I chciałabym żeby tak pozostało również u mnie. Dziękuję!

  1. Maciej Wolski ★☆☆☆☆

    Niestety, mimo jak najlepszej opinii z ubiegłego roku i tego że pizza nam generalnie smakowała, to będąc tam z kolegą 02.05, zatruliśmy się w tym samym czasie. Piszę to z pełną świadomością, bo rano obudziliśmy się z problemami żołądkowymi i o ile ja sam pozbierałem się po 2 godzinach i paru wizytach w toalecie, to kolega przeleżał cały dzień z gorączką do 39 stopni i silnymi bólami brzucha. Klimat miejsca niesamowity, obsługa fantastyczna, ale coś w którymś momencie poszło nie tak. Może jakiś składnik był nieświeży? Nie wiem. Nie chcę, aby mój komentarz dyskwalifikował to miejsce w jakikolwiek sposób, być może to był ten jeden przypadek na sto tysięcy. Niestety trafiło na nas.

  2. Melworius ★★★★★

    Przepyszna pizza i super klimat na tarasie. Polecam wybrać się osobiście i sprawdzić na miejscu ;)

  3. Marcin Bek ★★★★★

    Pyszna, cieniutka pizza jak we włoskiej tawernie. Wygodne sofy na tarasie wśród drzew z widokiem na staw. Do tego muzyka i drinki. Przy słonecznej pogodzie relaks jak na wakacjach.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Hawai Bar Pizza & Koktajl?

Hawai Bar Pizza & Koktajl znajduje się przy Trzech Stawów 20, 40-289 Katowice, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Hawai Bar Pizza & Koktajl?

Można skontaktować się z Hawai Bar Pizza & Koktajl pod numerem +48 786 974 215

Jak można dotrzeć do Hawai Bar Pizza & Koktajl?

Do Hawai Bar Pizza & Koktajl można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements