Opinie

  1. Adrian Pilarz ★★★★★

    Zamówiłem dwa burgery, cheesek z dodatkowym smażonym serem i krewetka. Obydwa były bardzo smaczne, jednak mięso mimo wyboru opcji „mocno wysmażone" wyszło bardzo mocno czerwone. Warto zwrócić na to uwagę w przyszłości. Duży plus za możliwość składania zamówień na stronie, ale przydałaby się opcja usuwania pojedynczych składników (np. pikli czy sałaty), bo bez tego ciężko złożyć zamówienie online. Fajnym pomysłem byłoby też wprowadzenie wersji smash. Na pewno jeszcze wrócę i trzymam kciuki, że następnym razem mięso będzie lepiej wysmażone.

  2. GuGuS ★★★★★

    Co tu pisać? No trafi się czasem jakieś nie znane miejsce, które jest dobre. Jak dla mnie pizza na bardzo cienkim cieście jak podplomyk, chrupiącym. Nie przypomina to pizzy rzymskiej czy neapolitanskiej, chodź składnikom bliżej do neapolitanskiej. Dobre, nie zapycha, czuć dobre składniki i ciasto nie przeszkadza. No więc jest to zaskakujące połączenie dla purystów, ale dla mnie jest dobre więc polecam. Trochę dziwią papierowe talerze, ale dzięki nim nie trzeba mieć zmywarki więc to tak dziwi i nie dziwi.

  3. Igor Januszewski ★★★★★

    Polecam serdecznie, czuć świeżość składników oraz ich jakość, na duży plus bardzo miła obsługa oraz to jak wkładają dużą pracę aby klient był zadowolony, z czystym sumieniem mogę polecić ten lokal każdemu

  1. Oliwia Pogodzińska ★★★★★

    Drugi raz skusilismy się na zamówienie burgerów, tym razem na wynos. Jakość nadal bardzo dobra. Ilość sosów oraz świeżość składników zadowalająca. Miłym akcentem są odręczne napisy wewnątrz opakowań burgerów. Fajna opcja z dobrym jedzeniem, polecam.

  2. Natalia Xoxo ★★★★★

    Miejsce którego szukałam od dawna, idealana pizza, jestem zakochana od pierwszego gryza i nie mogę się doczekać kolejnego razu, mega mila obsługa żadna extra prośba nie jest dla nich problemem! Mega polecam!!! ❤️❤️

  3. edig -_- ★★★★★

    Przejeżdżaliśmy przez miejscowość i weszliśmy skuszeni opiniami. Nie zawiedliśmy się. Pizze były przepyszne, na cienutkim cieście. Zamówiliśmy Perę słodycz gruszki w połączeniu z resztą składników po prostu mega. Druga była Prosciutto fungi składniki świeżuteńkie po prostu super. Na pewno jeżeli będziemy w pobliżu wejdziemy raz jeszcze i polecam lokal każdemu na pewno się nie zawiedzie.

  1. Kamil Musiał ★★★★★

    Zdecydowanie polecam. Zamówiliśmy parmę oraz diavolę. Świeże składniki dobrej jakości, pyszny sos pomidorowy, mocno czuć bazylię. Prawdziwa, pyszna włoska pizza. Dostawa przed czasem zakładanym w restaumatic, Pan dostawca nawet nie chciał napiwku :o. Zamawialiśmy pierwszy raz, ale jeżeli utrzymacie jakość to macie nowych stałych klientów :)

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Adoro La Pizza?

Adoro La Pizza znajduje się przy Częstochowska 1, 42-130 Wręczyca Wielka, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Adoro La Pizza?

Można skontaktować się z Adoro La Pizza pod numerem +48 669 413 133

Jak można dotrzeć do Adoro La Pizza?

Do Adoro La Pizza można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements