Przegląd katalogu
- 205 Łączna liczba firm
- 4.0 Średnia ocena
- 93% Z opiniami
- 80% Ze zdjęciami
Znaleziono 205 wyników
Przeglądaj pet pharmacy w województwie Śląskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 205 wyników w województwie Śląskim. Średnia ocena 4.0/5 na podstawie 130,298 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera pet pharmacy z miast takich jak Częstochowa, Katowice, Tychy, Bielsko-Biała, Sosnowiec i innych.
“Profesjonalna obsługa, miły uśmiechnięty personel, oraz możliwość zamówienia leków.”
“Miła obsługa Świetne zaopatrzenie w leki”
“Chciałabym wyrazić swoją pozytywną opinię o obsłudze w sklepie Kaufland na Brynowie. Jestem naprawdę zadowolona z tego jak pomocny i uprzejmy jest personel. Każda wizyta jest przyjemna i widać, że dbają o klientów, szczególnie pozdrawiam Panią Natalię ;) do zobaczenia! Monika”
“Cudowna atmosfera ,klimat, pyszne piwko ,naleweczki Polecam”
“Chciałabym podzielić się swoją niezwykle pozytywną opinią na temat kliniki weterynaryjnej, która w moim odczuciu zasługuje na najwyższe uznanie. W szczególności chciałabym podziękować Pani dr. Ilonie za ogromną pomoc, wyrozumiałość, niezwykłą empatię i ciepłe serce, jakie okazuje zwierzętom oraz ich właścicielom. Trafiliśmy do tej kliniki z naszą ukochaną myszką Dexterem w bardzo trudnym momencie. W innej klinice postawiono diagnozę, która była dla nas wyrokiem i propozycją jedynego rozwiązania, jakim miało być uśpienie. Na szczęście nie poddaliśmy się i znaleźliśmy miejsce, gdzie spotkaliśmy ludzi, którzy traktują każdego pacjenta z należytą troską i szacunkiem, niezależnie od jego wielkości czy gatunku. Pani dr Ilona wykazała się nie tylko ogromną wiedzą na temat gryzoni, ale także wyjątkową cierpliwością i zaangażowaniem, czego brakuje w wielu innych miejscach. Dzięki niej Dexter dostał szansę na życie, a my na nowo uwierzyliśmy, że istnieją lekarze, którzy kierują się prawdziwą pasją i miłością do zwierząt. Muszę również podkreślić, że ceny usług w tej klinice są naprawdę umiarkowane, co było dla mnie ogromnym zaskoczeniem. W dzisiejszych czasach wiele klinik stawia przede wszystkim na zysk, często zapominając o rzeczywistym dobru zwierząt. Tutaj było zupełnie inaczej – czuć, że priorytetem jest pomoc i niesienie ulgi cierpiącym stworzeniom, a nie wyłącznie kwestia finansowa. Pani dr. Ilono, z całego serca dziękuję za to, co Pani zrobiła dla Dextera. Dzięki Pani mamy nadzieję i wiarę, że istnieją ludzie, którzy wkładają całe swoje serce w to, co robią. Zawsze będę polecać tę klinikę wszystkim, którzy szukają fachowej opieki weterynaryjnej połączonej z empatią i prawdziwą troską o zwierzęta. Dziękujemy raz jeszcze!”
“Zawsze kiedy jestem na zakupach w Kaufland , przy stoisku lady jestem pełna podziwu dla dziewczyn tam pracujących ,z pełnym profesjonalizmem podchodzą do klienta doradzając , pytając o to czego oczekują . Miła obsługa która w tej ciężkiej pracy jest nie doceniana ,Pani Kasia wysoka blondynka w okularach przemiła osoba która potrafi się poświęcić , wysłuchać starszych ludzi , którzy nie odnajdują się w takiej ilości towaru , ale cierpliwość tej Pani oraz kultura osobista jest u nas na wielki plus . Dziękujemy bardzo”
“Bardzo miła obsluga- pomocna. Polecam”
“Miła obsługa. Uporządkowany towar. Można wchodzić ze zwierzakiem”
“Mila obsługa, dużo miejsc parkingowych, pierwsze półtora godziny parking za darmo”
“Bardzo Miła i fachowa obsługa. Można dostać każdy produkt na recepty i nie tylko i to wszystko w Bardzo miłej atmosferze”
“Apteka super zaopatrzona, również w leki niedostępne w żadnej innej w okolicy. Obsługa miła i pomocna, nawet w najbardziej kryzysowych sytuacjach ❣️”
“Bardzo grzeczne i pomocne panie zawsze wracam do nich aż miło”
“Świetna i cierpliwa obsługa, która odpowiada na pytania i rozwiewa wątpliwości. Bardzo duży wybór karmy różnego rodzaju, idealne miejsce dla opiekunów takich wybrednych stworów, jak mój. W dodatku świetna lokalizacja i dogodne godziny otwarcia. Można pójść, jak coś jest potrzebne natychmiast.”
“Jestem stałą klientką Waszego sklepu przy ul. Jagiellońskiej w Częstochowie. Na duże wyróżnienie z obsługi Waszego sklepu zasługuje Pan Michał. Jest to osoba życzliwa, pomocna, uczynna. Kilkakrotnie zwracałam się z pomocą o ułatwienie zdjęcia artykułów z górnej półki, gdyż jestem osobą niską. W sklepie Pan Michał chętnie pomoże i nie tylko mnie. Czasami pytam o artykuły, które są poprzestawiane, to Pan Michał zawsze służy pomocą. Jestem dumna, że w tym sklepie pracuje taka osoba, która potrafi zaspokoi potrzeby klienta. Taka osoba jak Pan Michał zasługuje na wyróżnienie, posiada tak dużo empatii. Wielki szacunek dla Pana Michała. Klientka”
“Super sklep miła i fachowa obsługa dostępny asortyment świeże produkty warte polecenia”
“Myślę, że market można wyróżnić jakością zaopatrzenia. Naprawdę nie brakuje tutaj asortymentu. Jest również apteka, dobre stoisko mięsne i dla koneserów e- fajki. Poza tym bardzo dobra lokalizacja, w pobliżu wyjazd na NS- kę oraz DTŚ. Bardzo polecam.”
“Lubię ten sklep że względu na szeo Roki wybór na ladzie, Panie są mile i pomocne niejednokrotnie z małym dzieckiem zapraszały mnie poza kolejka kiedy syn był jeszcze malutki. Szeroki wybór wołowiny, jagnięciny i wędlin sprawia że zawsze znajduje nowe inspiracje na obiad. Można tutaj kupić też całkiem inne smaki chipsow znanych marek oraz inne linie dobrze znanych kosmetyków ale niedostępnych w innych sklepach. Ja polecam z czystym sumieniem ten sklep na większe i mniejsze zakupy”
“Duży wybór asortymentu, lada z mięsem, serami, surówkami czy przekąskami idealnymi na imprezę (papryczki nadziewane serem, oliwki). Dobre ceny, trochę produktów lokalnych, kilka stref z jedzeniem wegańskim, wegetariańskim i bio. Na wejściu znajduje się automat do oddawania butelek. Na pasażu znajdują się także apteka, sklep zoologiczny, kiosk i piekarnia, także za jednym zamachem można załatwić kilka spraw i zaopatrzyć się we wszystko, co potrzebne.”
“Zakupy tu to sama przyjemność. Wprowadzenie samoobsługowych kas i mobilnych skanerów do samodzielnego skanowania zakupów, dzięki czemu nie trzeba wyciągać ich z koszyka przy kasie, bardzo przyspiesza cały proces zakupu i, co tu dużo mówić, to strzał w dziesiątkę. Polecam zakupy w tym miejscu.”
“Jakość owoców i warzyw dużo lepsza od konkurencji, ceny konkurencyjne oraz możliwość skanowania produktów przemawia za sukcesem sieci Kaufland.”
“Często korzystam z Kaufland Żory (minimum raz w tygodniu), a dzisiaj skorzystałem z pomocy obsługi klienta. Pani która mnie obsługiwała okazała się bardzo miłą osobą i udzieliła mi w sposób bardzo profesjonalny pomocy w rozwiązaniu mojego problemu. Polecam.”
“Żadko bywam w polskich sklepach, marketach i ku zaskoczeniu są o wiele lepiej zaopatrzone i urządzone jak markety tych samych sieci co w niemczech. Kierownictwo Kauflandu w Siegen powinno pojechać do Zawiercia aby zobaczyć jak powinien wyglądać market tej samej sieci. BRAWO!”
“Często robię zakupy, bardzo dobre wędliny i mięso na stoisku z ladą. Czasem kolejki do kas na pół sklepu ale dosyć sprawnie to idzie. Polecam.”
“Parking spory. W sklepie czysto. Ceny w normie. Pierwszy raz robiłem zakupy za pomocą skanera. POLECAM! miło spokojnie i bez kolejki. Tylko trzeba się przestawić na skanowanie wszystkiego co wkładamy do koszyka.”
“Miły, pomocny personel, podchodzący do ludzi z życzliwością! Szczególnie na obsłudze nabiału!”
“Polecam zakupy w tym sklepie. Miło czysto i przyjemnie, świeże owoce i warzywa. Szeroki asortyment, pracownicy zawsze uśmiechnięci i pomocni. Zawsze wychodzę zadowolona.”
“Robię tu zakupy codziennie od powstania sklepu w Jastrzębiu. Obsługa przemiła, zawsze pomocna i uśmiechnięta. Oczywiście jak każdemu mogą się zdarzyć gorsze dni ale mimo to nie mam zastrzeżeń. Sklep ma szeroki asortyment. Praktycznie wszystko można kupić w jednym miejscu. Nie zmieniają umiejscowienia towarów zbyt często więc wiem gdzie czego szukać.”
“Często robię zakupy. Mają wszystko czego potrzebuje.”
“Bardzo miła obsługa. Apteka godna polecenia.”
“Polecam jednak do sieci Paulinek sporo brakuje.”