Pierwszy raz spotkałem się z sytuacją, żeby przez telefon odmówiono mi podania ceny leku (który kosztuje około 2tyś zł). Pani powiedziała że muszę sobie przyjechać i wtedy mi poda. Nie fair i pierwszy raz spotykam się z taką praktyką.
Zdjęcia
Opinie
-
MK Kal ★☆☆☆☆
-
Marysia Froń ★★★☆☆
Trochę średnio, że nie ma możliwości podania ceny leku telefonicznie. Szukam leku drogiego, mało dostępnego, zadzwoniłam już do 18 aptek i nigdzie nie mieli z tym problemu tylko tutaj. Moim zdaniem nie potrzebne utrudnianie życia klientom.
-
Viola ★☆☆☆☆
Nie polecam rezerwowania leków w tej aptece. Bardzo nieprofesjonalne i nieuczciwe zachowanie ze strony apteki - lek zarezerwowany przez portal KtoMaLek, otrzymałam mailowo potwierdzenie akceptacji rezerwacji przez farmaceutę i zaproszenie po odbiór leków, a w momencie zgłoszenia się po odbiór zarezerwowanego leku nagle rezerwacja została anulowana - dziwnym trafem dokładnie w momencie zgłoszenia się w sprawie odbioru i podania danych został wysłany mail z informacją o anulowaniu rezerwacji. Pani tłumaczyła, że taką rezerwację należy potwierdzić jeszcze telefonicznie...Korzystam z portalu KtoMaLek bardzo często, bardzo często robię rezerwację leków i nigdy jeszcze nie spotkało mnie coś takiego. Po pierwsze po to robi się rezerwację przez portal i otrzymuje maila z potwierdzeniem, żeby nie trzeba było tego robić telefonicznie. Po drugie nigdzie takiej informacji nie było podanej jakoby rezerwacja internetowa, przez podkreślę sprawdzony portal, w tej konkretnej aptece wymagała dodatkowego potwierdzenia telefoniczniego dokonanej rezerwacji. Po trzecie jeśli ktoś zaakceptował moją rezerwację i zweryfikował, że lek jest dostępny to nie widzę uzasadnienia anulowania takiego zamówienia, a już tym bardziej w tak bezczelny sposób czyli w momencie zgłoszenia się w aptece po odbiór. Tym bardziej jest to sytuacja nie do przyjęcia, iż chodzi o lek, którego w tym momencie brakuje w aptekach w całej Polsce i jeśli komuś uda się go znaleźć ok. powiedzmy 30km od miejsca zamieszkania i go rezerwuje, następnie specjalnie jedzie po niego a potem słyszy, że jednak nie jest dostępny, bo rezerwację anulowano w tym momencie to jest to brak szacunku względem drugiego człowieka.
-
Maksymilian “Vanezko” Sternal ★★★★★
Super apteka, zawsze mogę na nią liczyć, świetnie zaopatrzona . Z racji że się odczułam a szczepionki nie są zawsze wszędzie dostępne ale ta apteka nigdy nie zawiodła. Profesjonalna obsługa ❤️
-
ROBERT STERNAL ★★★★★
Apteka super zaopatrzona, obsługa bardzo miła i profesjonalna. W całym powiecie bielskim nie było szczepionek na alergię a tu były dostępne od ręki. Gorąco polecam zakupy w tej aptece.
-
Grzgorz Sowa ★★★★★
Polecam aptekę, a najbardziej personel. Z taką obsługą ja się jeszcze nie spotkałem. Panie pomocne zwłaszcza w takiej sytuacji w jakiej się znalazłem. Wraca wiara w dobrych ludzi. Polecam i dziękuję.
-
Martyna Sowa ★★★★★
Apteka super zaopatrzona, również w leki niedostępne w żadnej innej w okolicy. Obsługa miła i pomocna, nawet w najbardziej kryzysowych sytuacjach ❣️
-
Foxy Proxy ★☆☆☆☆
Zupełny brak profesjonalizmu. Sprzedali mój zamówiony lek innej osobie. Łaskawie zamówią dla mnie raz jeszcze, ale muszę kolejny raz po niego przyjechać. To przecież dla nich żaden problem. Impertynenckie "przepraszam" i "musi pani przyjść trzeci raz". Apteka dla pieszych. Nie ma gdzie zaparkować, mimo płatnych parkingów.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Apteka Bądź Zdrów?
Apteka Bądź Zdrów znajduje się przy Cyniarska 30, 43-300 Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Apteka Bądź Zdrów?
Można skontaktować się z Apteka Bądź Zdrów pod numerem +48 539 921 134
Jak można dotrzeć do Apteka Bądź Zdrów?
Do Apteka Bądź Zdrów można dotrzeć, korzystając z poniższego linku