Przegląd katalogu
- 450 Łączna liczba firm
- 4.4 Średnia ocena
- 99% Z opiniami
- 94% Ze zdjęciami
Znaleziono 450 wyników
Przeglądaj pet friendly hotel w województwie Śląskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 450 wyników w województwie Śląskim. Średnia ocena 4.4/5 na podstawie 211,144 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera pet friendly hotel z miast takich jak Szczyrk, Ustroń, Częstochowa, Katowice, Gliwice i innych.
“SPA w Zamku to absolutny HIT! Fantastyczna obsługa Pani i Pan Czułyśmy się z Psiapsi zaopiekowane wręcz dopieszczone. Masaż rewelacja relaks i wypoczynek w cudownym klimatycznym miejscu Zabiegi na 10 skóra wygładzona i pachnąca a już kąpiel w kozim mleku z lampką wina po prostu wow! Świece i muzyka dopelniały atmosferę luksusu Najlepsze SPA w jakim byłyśmy. Polecamy z całego serca. Dwie Anki”
“Bardzo przyjazny, czysty, wygodny hotel. Powitanie należy do bardzo uprzejmych i profesjonalnych recepcjonistów. Przy śniadaniu pomagała Pani Ewa. Uwijała się jak mrówka i obdarzała wszystkich szczerym uśmiechem. Panie dbające o pokoje, o czystość są niewidoczne, ale "odwalają" kawał dobrej roboty. Polecam serdecznie.”
“Nasz pobyt w hotelu dobiega końca ,spędziliśmy bardzo miło wspólnie czas ,korzystając z pięknych i bardzo ciepłych saun a przede wszystkim z dużej uprzejmości p.Iwonki (ratownik z basenu - kobieta o wielkim sercu i wspaniałym podejściu do dzieci;) ) jedzenie pyszne i świeże;) polecam ;) my napewno tu wrócimy ;)”
“Ciekawe miejsce by odpocząć i zjeść dobry posiłek. Pokoje czyste i bardzo przestronne. W budynku jest dla bankietowa oraz bar w piwnicy. Pałac znajduje się blisko stacji Myszków.”
“Hotel najświetniejsze lata ma już za sobą ale jest bardzo czysty. Pokoje sprzątane codziennie choć tylko zgrubsza. Przemiła i pomocna obsługa. Posiłki w restauracji bardzo smaczne, świeże i czuć że z dobrych produktów. Sauny ok. Jak na swoje 3 gwiazdki to bardzo ok.”
“Świetny hotel z wieloma opcjami i w ciekawym rejonie. Sam hotel zadbany z restauracją. Pokoje różne do wyboru, nasz apartament z salonem i sypialnia idealny dla rodziny z dwójką dzieci. Dla dzieci do 4 lat bezpłatnie pobyt i łóżeczko i śniadania. Dostawka dla starszego dziecka wygodna. Telewizor tylko w salonie jakby co. Duże czyste pokoje i dwie łazienki, więc na dłuższy pobyt bardzo wygodnie. W ofercie szlafroki i bezpłatny basen. Basen duży, dwie części głębokości 40cm i 160cm dość duży jak na basen hotelowy. Na miejscu do korzystania makarony i deski i okularki. Jest też możliwość płatnych dodatkowych lekcji nauki pływania, tylko trudno o termin. Warto pytać w międzyczasie bo co chwila ktoś jednak rezygnuje. Miły Pan umie wspolpracowac z dziećmi, polecam. Jest też sala zabaw na ogólnym hallu na drugim piętrze. Na pierwszym za to 3 krzesła brazylijskie. Na dworze niewielki plac zabaw i dwa krzesła do huśtania. Jest też ogromny teren. Na parterze stół do tenisa, bilarda i piłkarzyki. Jest co robić nawet jak deszcz pada. Dzieci zachwycone. Jedynie śniadanie dzieciom mniej pasowały. Jak nie było parówek, a się zdarzało to nie bardzo chciały jeszcze coś innego na ciepło. Może warto wzbogacić opcje menu o placki, naleśniki lub coś podobnego jeśli nie ma akurat parówek Ogólnie jesteśmy bardzo zadowoleni z całego pobytu, również z restauracji. Gorąco polecam”
“Bardzo klimatyczne miejsce. Fakt ,że hotel jest usytuowany przy zamku jest ogromnym plusem i atrakcją. W cenie pobytu jest zwiedzanie obu zamków Bobolice i Mirów.. Jestem zadowolona ,wypoczęta i wrócę znów. Polecam!”
“Byliśmy z żoną i naszą wnuczką w Leśnej Radości. Rano, około godziny 9:00, wyszedłem z pieskiem na spacer i podszedł do mnie pracownik – opiekun zieleni – pytając, czy nasza wnuczka już wstała, bo chciałby zacząć kosić trawę, ale nie chciał jej obudzić. W dzisiejszych czasach taka troska i kultura to rzadkość. Wielki szacunek dla tego Pana!”
“Bardzo fajne miejsce, duży Dworek z fajnym zapleczem sportowym i pięknie zieloną okolicą. Bardzo miła obsługa hotelowa, pyszne jedzenie i fajna sala bankietowa. Pokoje są spore, czyste i pachnące, łazienka przyjemna, pakiet startowy pod prysznic, ładnie pachnące mydełko do rąk. Serdecznie polecam na wyjazdy firmowe czy organizacje imprez :)”
“Mieliśmy przyjemność zorganizować w Restauracji i Hotelu Constancja w Częstochowie chrzciny oraz roczek naszego dziecka. Jesteśmy zachwyceni zarówno samym obiektem, jak i obsługą oraz jakością jedzenia. Sala zrobiła na nas ogromne wrażenie – elegancka, przestronna i bardzo dobrze przygotowana na naszą uroczystość. Zdecydowaliśmy się na największy pakiet menu i muszę przyznać, że każde danie było przepyszne, świeże i w dużych porcjach. Goście byli zachwyceni smakiem oraz różnorodnością potraw. Obsługa była na najwyższym poziomie – cały czas dyskretna, uprzejma i bardzo zaangażowana. Na bieżąco donoszono jedzenie, sprzątano stoły i dbano o każdy detal. Na duży plus zasługuje również to, że po imprezie wszystkie potrawy zostały starannie zapakowane i wydane do domu. Właściciele obiektu są bardzo elastyczni, otwarci na potrzeby klienta i niezwykle pomocni na każdym etapie organizacji wydarzenia. Dzięki nim cała impreza przebiegła bez najmniejszych problemów. Z całego serca polecam Restaurację i Hotel Constancja jako miejsce idealne do organizacji różnego rodzaju uroczystości, a także jako świetny wybór na pyszny obiad w Częstochowie!”
“Pokoje czyste, łóżka wygodne, śniadania smaczne, parking na miejscu. Polecam.”
“Świetnie zorganizowane przyjęcie z okazji 80 urodzin! Wszystko przebiegło bez zarzutu – jedzenie było smaczne, obsługa bardzo w porządku, a goście wyszli zadowoleni. Miła atmosfera, dobra organizacja i pełne dopracowanie szczegółów sprawiły, że niczego nam nie brakowało. Zdecydowanie polecam!”
“Gorąco Polecam, Obsługa, jedzenie oraz sala weselna na najwyższym poziomie. Wszyscy goście zachwalali jedzenie, słodki bufet zrobił na wszystkich ogromne wrażenie, pycha. Mała rzecz a podobał się gościa że każdy sam przy wiejskim stole mógł ukrócić sobie kromkę i posmarować domowym smalcem. Kontakt z Panią menadżer od samego początku do końca znakomita, odpowiedziała na każde pytanie i doradziła w razie wątpliwości.”
“Odremontowany, pięknie wygląda...i nieczynny. Ledwie kilka pokoi. Może nowy właściciel tchnie życie w te zabytkowe mury.....poprzedni popłynąl z długami...szkoda by taki potencjał w centrum miasta się zmarnował...”
“Wracając z wakacji zajechaliśmy do tej restauracji i to był Super wybór. Przepysznie ,szybko,profesjonalna obsługa i nie drogo.POLEC”
“Bardzo dobre jedzenie i miła obsługa. Pokoje czyste i obalając mity "JEST" Wifi! Na jedzenie w weekendy trzeba trochę poczekać w tygodniu nie ma obleżenia i jest ok ale to normalne. Jak ktos nie chce czekac na na dobry posiłek to niech jedzie na obrzydliwego fast-fooda !!!”
“Spędziliśmy 3 dni i 2 noce w Hotelu Gliwice Malinowski Business. Był to nasz punkt wypadowy – blisko do centrum miasta, głównych ulic oraz przepięknego parku. Głównym celem naszego pobytu był jednak udział w wydarzeniu Prime Time Wrestling – prawdziwa atrakcja zarówno Gliwic, jak i naszego wyjazdu! Podróżowaliśmy w trójkę: dwie osoby dorosłe i 16-latek. Otrzymaliśmy pokój numer 3, znajdujący się na parterze, tuż przy wejściu. Od początku panowała bardzo miła atmosfera – obsługa recepcji była uprzejma i sprawnie załatwiła wszystkie formalności. Pokój był bardzo czysty i – ku naszemu zaskoczeniu – większy niż na zdjęciach. Idealny dla trzech osób. Klimatyzacja działała bez zarzutu, łóżka były wygodne, a wanna z hydromasażem dla dwóch osób okazała się świetnym gadżetem! Woda była bardzo ciepła – kąpiel naprawdę relaksowała. W cenie pokoju zawarte było również przepyszne śniadanie, nad którym przez cały czas czuwała sympatyczna i elegancka pani. Regularnie uzupełniała wszystko, niezależnie od godziny. Pobyt w tym hotelu uważamy za bardzo udany – wszystko na piątkę z plusem! Polecamy każdemu!”
“Szczerze mówiąc nie mam do rego chotelu żadnych zastrzeżeń w pokojach bardzo czysto obfite śniadanie w cenie pobytu i cudowna obsługa. Byliśmy tylko na jedną noc i naprawdę miło to wspominamy. Czytałam kilka negatywnych opinii ale myślę że być może przyjeżdżając do hotelu takie osoby miały zbyt duże wymagania to prawda na maksymalnie nowoczesno-luksusową wille proszę nie liczyć bo jest to raczej spokojne miejsce z domową atmosferą ale i ceną nie jest porównywalny do takich apartamentów. Pod każdym względem osobiście bardzo polecam ❤️”
“Piękne miejsce, idealne na zorganizowanie wesela zwłaszcza w plenerze. Bardzo miła obsługa, chętna do pomocy, jak i dzieląca się swoim doświadczeniem. Z całego serca mogę polecić to miejsce.”
“Podróżowałem służbowo i spędziłem w tym hotelu 2 noce. Jestem bardzo zadowolony z pobytu. Hotel jest czysty i zadbany, a obsługa wyjątkowo uprzejma i pomocna. Pokoje są przestronne i stylowo umeblowane, co sprzyja relaksowi po intensywnym dniu pracy. Śniadania były pyszne i różnorodne — szczególnie doceniłem możliwość zabrania ze sobą gotowych kanapek i kawy na wynos. Ogromnym plusem była także sauna, która pozwalała się odprężyć po całym dniu. Zdecydowanie polecam ten hotel zarówno osobom podróżującym służbowo, jak i prywatnie. Na pewno jeszcze tu wrócę!”
“Usytuowanie powiedzmy, że zaskakujące, ale blisko wszędzie. Kilka kroków pociąg i autobus, blisko rynek i atrakcje. Miła obsługa, czyste pokoje. Mieliśmy opcje ze śniadaniem i nawet dla śpiocha zawsze świeże i spory wybór. Polecam też restauracje, naprawdę przepyszne jedzenie a pizza wspaniała (koniecznie spróbować) Można przyjechać z psem. Ja jestem zadowolona i polecam.”
“Wspaniały hotel z niesamowitą obsługą, cudowną atmosferą oraz idealną lokalizacją. Pokoje piękne i czyste, a posiłki przepyszne. Miejsce do którego z pewnością wrócimy. Bardzo dziękujemy za wspaniały pobyt.”
“Bardzo miła obsługa. Pokoje są czyste, zadbane i ciche. Nie słychać innych gości przez ścianę jak w innych hotelach, ani żadnych odgłosów z baru czy kręgielni. Wspaniałe śniadania, smaczne obiady, i rozrywka dla dzieci, mój syn świetnie się bawił na kręgielni i bilardzie. Byliśmy w Kukubarze przez ponad 2 tygodnie i mamy same dobre wspomnienia. Bardzo polecam. I stayed at this hotel for over 2 weeks and have only good things to say about it. Our room was very clean, comfortable and quiet. (No AC , but keep in mind this is small town Poland, they have a pretty powerful fan though). Breakfasts are included and amazing. Restaurant downstairs has a big variety of very tasty food. Bowling alley and pool tables are always available. Staff is very friendly, polite and helpful. I highly recommend this hotel.”
“Naturalnie! Jesteśmy w tym hotelu pierwszy raz i szczeerze polecam. Bufet na śniadanie jest smaczny i różnorodny, każdy znajdzie dla siebie coś odpowiedniego. Service jest bez zarzutu, bardzo miła i pomocna obsługa.”
“Idealny hotel w pobliżu lotniska. W sam raz kiedy masz późny lub wczesny lot. Pokoje nieduże ale mają wszystko co potrzebne. Czajnik, herbatę. Łóżka wygodne, pościel przyjemna. Cisza i spokój. Śniadania zasługują na wyjątkowe wyróżnienie. Świetny wybór naprawdę dobrych produktów a dodatkowe uznanie za piękną prezentację.”
“Spędziłam z dziećmi wspaniałe 6 dni miła obsługa , ładny domek zadbany czysty blisko plaża . Wakacje udane przyjedziemy za Rok . Dziękujemy .”
“Lokalizacja wbrew pozorom jest bardzo dobra. Ok pół godziny spacerem na Dworzec kolejowy, do Spodka i do Silesi”
“Czysto, schludnie, miła obsługa i smaczne śniadanie. Parking płatny dodatkowo.”
“Bardzo sympatyczna obsługa w recepcji (Pani Dominika i Pani Kasandra). Pokoje dobrze wyposażone, schludnie i czyste. Przestronna łazienka i wygodne łóżka. Hotel godny polecenia!”
“Pokoje czyste, śniadania bardzo dobre, obsługa bardzo miła, byłem w podróży służbowej i skorzystam ponownie.”