Opinie

  1. Szymon Kielar ★★★★★

    Ładny hotel. Pobyt był ogólnie bardzo przyjemny. Pokój był bardzo czysty i wygodny. Śniadanie w formie bufetu oferowało wystarczający wybór potraw – również wegetariańskich. Jednak w niektóre dni wybór był większy niż w inne. Chciałbym jeszcze, aby recepcja udzieliła mi nieco więcej informacji na temat mojego pobytu (jak dotrzeć do hotelu w nocy; informacje o Wi-Fi; gdzie znajdują się ważne punkty orientacyjne itp.). Poza tym personel był bardzo przyjazny i starał się zapewnić mi przyjemny pobyt, szczególnie pracownik Martino. Byłem w hotelu również podczas prywatnej imprezy i wszystko było w porządku: jedzenie, atmosfera i personel.

  2. Małgorzata Szeląg ★★★★★

    Coś pieknego lokal na najwyższym poziomie imprezy niesamowite jedzenie mega bomba Będziemy tutaj za każdym razem kiedy będą imprezy tego typu jak Andrzejki, Karnawał,Sylwester,i inne tego typu Obsługa świetna bardzo interesują sie klientem zawsze pytają czy wszystko ok czy smakuje tak jak powinno być. Bardzo gorąco polecam ten hotel naprawdę warto przyjść u mnie i u męża macie nas jako stałych klientów którzy sa bardzo zadowoleni Innevlkale mogą brać przykład i uczyć sie od Kołodzieja tego co oni mają Bardzo dziękujemy i oby tak dalej do zobaczenia na ponownej imprezie DJ Kriss który tam gra jest świetny bawi sie cala sala nie ma kiedy usiąść przy jego muzyce Bomba i petarda!!!!!!!!!

  3. Marcin Kondracki ★★★★★

    Świetnie zorganizowane przyjęcie z okazji 80 urodzin! Wszystko przebiegło bez zarzutu – jedzenie było smaczne, obsługa bardzo w porządku, a goście wyszli zadowoleni. Miła atmosfera, dobra organizacja i pełne dopracowanie szczegółów sprawiły, że niczego nam nie brakowało. Zdecydowanie polecam!

  1. Sabina Pie ★☆☆☆☆

    Nie polecam!!!! Totalny brak organizacji oraz obsługa na niskim poziomie. 3 kelnerki do obsługi aż 3 imprez.Podając kawę, cukier i mleko dotarło po 10 minutach oczywiście po zwróceniu uwagi. O napoje czy piwo trzeba było się co chwilę upominać.Co do jedzenia to totalny dramat porcje mini, myślę że to co miało być na jednej sali zostało rozdzielone na 3 imprezy. Płyta - wędliny dosłownie po 5 plasterków, śledzie a raczej cebula z jednym płatem podzielonym na mini kawałeczki.Obiad kolejny dramat,rolady wielkości połowy damskiej pięści a rosół koloru i smaku magi. Kolacja podana zamiast o 21 na stole była o 23 bez wymienionej zastawy,talerze brudne,brak sztućcy. Bogracz podany w mini dosłownie bograczówkach w ilości 1.5 cm, mięsa dosłownie jeden kawałek.Byłam na nie jednym przyjęciu ale takiej beznadziejnej obsługi i takich małych ilości potraw nigdzie nie widziałam . Dużo można by jeszcze wymianiac a Szef nie potrafił przyjąć krytyki, wszędzie go pełno,non stop chodzi po sali i ciągle mu coś nie pasuje.Bezczelnie zwraca uwagę gościom że jedzą nie na tych talerzach tylko szkoda że na słodkim stole który był rozłożony od godziny 13 nie było wgl talerzyków. Wchodzi na sale kiedy mu się podoba,robi zdjęcia i nagrywa filmiki nawet nie pytając o zgodę. Totalny dramat!!!!

  2. Kris ★★★★★

    Świetna obsługa ,dogodna lokalizacja,jedzenie mega przepyszne. Naprawdę dawno nie jadłem tak dobrych dań. Nawet zupy,których na codzień nie jadam tutaj były podane w taki sposób,że nie dało się tego nie zjeść. Kremowe,pełne smaku,szef kuchni robi tu mega robotę. Obsługa wręcz biegała przy nas zabierając brudne talerzyki i podstawiają nowe. Czuliśmy się jak w domu. Pokoje wygodne i bardzo ciepłe. Woda po prysznicem gorąca,nie było się do czego przyczepić. Polecam z całego serca ,na pewno wrócimy szczególnie dla tego pysznego jedzenia

  3. Mario ★★☆☆☆

    Hotel znajduje się w odnowionej wewnątrz kamienicy. W pokoju czysto, ręczniki, żel do mycia. Miła obsługa. Przy 30 stopniach w cieniu na zewnątrz, w pokoju trzeba się liczyć z tym, że nie ma czym oddychać, ponieważ nie ma klimatyzacji. Hotel jest przy ulicy i placówce? wojskowej, więc hałas, głośno jest do późnych godzin nocnych. Nie ma szans na wypoczynek i sen, jeśli są otwarte okna, żeby wpadło choć trochę powietrza. Śniadanie bez rewelacji. Nieśmiertelne:jajecznica i kiełbaski letnie. Niedomyte naczyniam. Niektóre kubki, talerze trzeba doczyścić z osadu np.po herbacie ręcznie, zmywarka tego ( jak widać) nie załatwia, ale tutaj nikt na to nie zwraca uwagi. Niemiłe wrażenie. Zdjęcia zachęcające, ale tylko zdjęcia. Jedna noc tak, ale nie dłużej.

  1. Paulina Nowaczyk ★☆☆☆☆

    Nie mam zamiaru z Państwem wchodzić w żadne słowne potyczki. Prawda w oczy kole- stąd też „niezwykle krzywdząca dla Państwa opinia”. Krzywdzące to były niestosowne pytania Państwa pracownika. Pani „menadżer” też nie krzywdziła profesjonalnym podejściem do sprawy. Szczerze? Co tydzień jestem w innym mieście w Polsce- takiej tragicznej i nieprofesjonalnej obsługi jeszcze nie spotkałam. A proszę mi uwierzyć- sytuacje były różne. I żeby była jasność- nie mam żadnych pretensji do całego obiektu, bo tak jak wspomniałam- pokoje hotelowe są bardzo ładne, czyste i zadbane, jeśli chodzi o śniadania, to też nie ma się do czego przyczepić, ponieważ są smaczne i wybór jest też dość duży. Największym mankamentem tego obiektu jesteście Wy- obsługa hotelu. Psujecie jego cały urok. Więc nie wiem tak na prawdę kogo za to winić… Właścicieli- że nie dobierają wykwalifikowanego personelu, czy sam personel poza plecami szefostwa jest tak perfidny i bezczelny, że zadaje pytania tak bardzo nie na miejscu. „Czy firma, w której Pani pracuje jest bogata?”. To jest pytanie pracownika, który pracuje w eleganckim, renomowanym, trzy gwiazdkowym hotelu?! Nie mam nic więcej do dodania. Ten komentarz sam się broni. Więc niestety- powtórzę się, ale- NIE POLECAM.

  2. Piotr Blachowski ★★★★★

    Duży przestronny pokój (nie ma ciasnoty jak zwykle w pokojach hotelowych wielkości klitki). Wszystko co potrzeba jest, nawet mała lodówka. Ogromna łazienka z wielkim prysznicem (jestem dużym facetem i bardzo doceniam że w końcu nie tłukłem łokciem w bok kabiny). Śniadanie w formie bufetu z zajebista jajecznicą. Duży wybór nawet dla wegetarianina był, wszystko świeże - dorabiane i dokładane na bieżąco.

  3. kropkA kropkA ★★★☆☆

    W starej kamienicy nowoczesny hotelik. Parking w podwórzu. Pokoje urządzone bardzo prosto, ale ładnie. Podobnie jadalnia. Genialne przejście pomiędzy dwiema częściami kamienicy. Restauracja wymagałaby chociaż prowizorycznego oddzielenia od recepcji, aby dać klientowi troszkę prywatności i komfortu. Ładny, prosty wystrój gubi się, gdy siadając na przeciwko stołu recepcyjnego słyszymy co słychać w prywatnym życiu pracowników. I niestety, ale warcząca lodówka w pokoju nie pozwoli zasnąć..

  1. N. S. ★★★★★

    Pozytywnie zaskoczyła mnie jakość hotelu, ponieważ dorównuje 4 gwiazdkom. Hotel znajduje się w zabytkowej kamienicy, wnętrza hotelu to również atut tego obiektu. Jeśli przyjechaliście samochodem, będziecie zadowoleni z parkingu. Miłośnikom złotego trunku, polecam udać się do hotelowej restauracji na degustację kraftowych piw. Jeśli lubicie dobrze zjeść, również będziecie zachwyceni. Jeżeli macie dzieci, to miejsce również będzie odpowiednie dla Was. Serwują tu smaczne śniadania. Podoba mi się kameralna atmosfera, która tu panuje.To jeden z moich ulubionych hoteli.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Hotel Kołodziej?

Hotel Kołodziej znajduje się przy Powstańców 16, 41-100 Siemianowice Śląskie, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Hotel Kołodziej?

Można skontaktować się z Hotel Kołodziej pod numerem +48 326 666 180

Jak można dotrzeć do Hotel Kołodziej?

Do Hotel Kołodziej można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements