Przegląd katalogu
- 1,064 Łączna liczba firm
- 3.6 Średnia ocena
- 84% Z opiniami
- 49% Ze zdjęciami
Znaleziono 1064 wyników
Przeglądaj minimarket w województwie Śląskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 1,064 wyników w województwie Śląskim. Średnia ocena 3.6/5 na podstawie 52,391 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera minimarket z miast takich jak Bielsko-Biała, Gliwice, Rybnik, Katowice, Częstochowa i innych.
“Zawsze świeże owoce, warzywa, pyszne pieczywo. Mimo małego rozmiaru sklep zaopatrzony w bardzo szeroki asortyment, również produktów ekologicznych. Bardzo miłe i pomocne Panie.”
“Dobre miejsce na zakupy bardzo miła obsługa, polecam podróżnym ten sklep”
“Niewielki sklep,bardzo dobrze zaoptrzony, świetna obsługa, super”
“Super! Wszystko czego potrzeba tam jest, plus obsługa jest bardzo miła i pomocna”
“Mój stary sklep, szybkie zakupy drobne, w sklepie lada masarnicza, właściwie wszystko co potrzeba. Obsługa miła, na miejscu parking.”
“Bardzo miła obsługa.bardzo dobre pieczywo pamięta czasy moich dziadków najlepsza piekarnia. Ja tam ja polecam”
“Dobrze zaopatrzy sklep z przystępnymi cenami a co najważniejsze bardzo miła obsługa.”
“Super atmosfera , typowy wiejski sklepik ale zaopatrzony że aż miło super obsługa”
“dobry sklep polecam miła obsługa”
“Klasyczny Lewiatan, miła obsługa i wspomnienia z dzieciństwa”
“Bardzo miła obsługa dobrze dbająca o zaopatrzenie towarów w sklepie”
“Sklep przy trasie :) Serce rośnie jak człowiek sobie uświadomi, że nie pogieło ich z cenami. Jest wszystko co potrzeba plus parking.”
“Czysty sklep, miła obsługa, duży asortyment”
“Fajny sklep miła obsługa - nie ma czegoś na sklepie - np krzynka lecha - zaraz będzie polecam”
“Ładny nowy market. Zatrzymałem się przejazdem. Zrobiłem dobre zakupy.”
“Dobrze zaopatrzony super market.”
“Bardzo dobrze zatowarowany sklep. Można trafić na bardzo fajnie promocje”
“Mały sklepik ale bardzo dobrze zaopatrzony.”
“Świetny sklep i bardzo profesjonalną obsługą. Pracują tam te same Panie od bardzo wielu lat, to bardzo dobrze świadczy o pracodawcy. Serdecznie pozdrawiam Panią Ilonę, która wnosi ogrom pozytywnej energii do tego sklepu.”
“Chociaż mam do sklepu kilka kilometrów, to często tam jeżdżę”
“W sklepie znajduje się wszystko co potrzebne obsługa miła i pomocna”
“Bardzo profesjonalna i sympatyczna obsługa, pomimo późnych godzin przed zamknięciem. Zarówno pani na stoisku mięsnym, jak i przy kasie uśmiechnięte, pomocne i bezproblemowe. Bardzo dobry jakościowo asortyment.”
“Miła obsługa. Duży asortyment produktów. Polecam”
“Pyszne wędliny, jajka i ciasta!”
“Choć bywam tu sporadycznie, całkowicie zgadzam się z opiniami innych. Mały lokalny, dobrze zaopatrzony sklep spożywczy. Skrojony pod potrzeby pracowników tutejszej strefy ekonomicznej. Polecam!”
“To mój najbliższy sklep i fajna obsługa. Asortyment też”
“Bardzo fajny sklep, zawsze dobrze zaopatrzony a na dodatek ceny bardzo dobre.”
“Takiej Żabki to jeszcze nie widziałam. Mięso, wędliny, sery na wagę, ryby,warzywa jak w markecie,nabiał wybór jak w Biedronce.Ceny dobre.Obsluga na wysokim poziomie.Super jestem pod wrażeniem będę tu zaglądać bardzo często.”
“W sklepie panuje bardzo przyjemna atmosfera co oczywiście jest zasługą obsługi . Serdecznie pozdrawiam miłą młodą dziewczynę z kolorowym ubarwieniem fryzury”