Opinie

  1. Adam Wawrzacz ★☆☆☆☆

    Dlaczego tak drogo ? 1kg kawy ziarnistej 139 zł , a w innym sklepie o 32 zł taniej . Michaszki 46 zł za 1 kg ,a innym sklepie o 16 złoty tanie. A te promocje w aplikacji , to takie jak w innych sklepach cena normalna bez promocji . Jest to wykorzystywanie klienta dlatego ,że mamy tu tylko jeden sklep na osiedlu, a przede wszystkim starszych ludzi którzy niemogą dojechać gdzieś dalej.

  2. Татьяна Султан ★☆☆☆☆

    bardzo źle. wszystko drogie, droższe niż w Lidlu, Bedrence. Produkty się psują, zgniłe warzywa leżą na półkach i nikt ich nie zmienia.

  3. Albercik 65 ★★☆☆☆

    Można się rozpisywać na temat obsługi, bo nawet na jednej zmianie jedna Pani jest opryskliwa i mało uprzejma, a inne uśmiechnięte i pomocne, ale dzisiejsza (21.02) sytuacja wszystko przerosła, gdyż o godzinie 19 lada z mięsem była puściutka a na pytanie o powód odpowiedź brzmiała "bo jeszcze trzeba pojemniki umyć". Czegoś nie rozumiem ale sklep jest czynny do 21.30 a klientów było mniej niż obsługi!

  1. Chillyear2 ★★★★☆

    Dosyć duży sklep jedyny minus to wyjazd w stronę Brennej trzeba uważać niskimi autami bo można przydrzeć autem to by się bardzo przydało zmienić za to gwiazdka mniej i za kolejki ale to w sumie wszędzie

  2. Wojciech Rosegnal ★★★★★

    Bardzo profesjonalna i sympatyczna obsługa, pomimo późnych godzin przed zamknięciem. Zarówno pani na stoisku mięsnym, jak i przy kasie uśmiechnięte, pomocne i bezproblemowe. Bardzo dobry jakościowo asortyment.

  3. Krzysztof D ★★★★☆

    Bardzo fajny sklep, tylko kurczak z różna smakuje inaczej.

  1. Tomasz Gren ★★★★★

    Łatwo, szybko i wygodnie można zrobić zakupy

  2. M H ★★☆☆☆

    Obsługa sklepu pamięta jeszcze stare czasy gdy nie trzeba było dbać o klienta. Totalna porażka. Jedyny plus dobre zaopatrzenie.

  3. Anna Szostok ★★★★★

    Super obsługa a Panie na mięsnym bardzo miłe, nie ma problemu z zamówieniem miesa itd. Naprawdę fajny sklep! chociaż mamy inne sklepy bliżej to i tak wracamy tu. Polecam

  1. Crasamet ★★★★☆

    Jest ok, na miejscu, raczej świeże wszystko, dobre pieczywo. Ale na ceny trzeba uważać, niektóre produkty z dobrą przebitką w porównaniu do innych sklepów

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Delikatesy Centrum?

Delikatesy Centrum znajduje się przy KOSSAK 47, 43-436 Górki Wielkie, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Delikatesy Centrum?

Można skontaktować się z Delikatesy Centrum pod numerem +48 338 577 546

Jak można dotrzeć do Delikatesy Centrum?

Do Delikatesy Centrum można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements