U Henii
“Super zaopatrzenie i obsluga :) serdecznie polecam na zakupy !”
Znaleziono 12 wyników
“Super zaopatrzenie i obsluga :) serdecznie polecam na zakupy !”
“Dobre miejsce na zakupy bardzo miła obsługa, polecam podróżnym ten sklep”
“Wspaniała obsługa cudowne Kobiety to przyjemność robić zakupy”
“Jak zwykle wszystko czego potrzebuję mogę tutaj dostać w bardzo dobrych cenach. Napoje bardzo dobrze schłodzone.”
“Pyszne jajka. Najlepsze na Śląsku.”
“Łukasz "Vkie" Liszka mówi że spoko sklep”
“Miła obsługa bardzo dobre granity a palma kosztuje 6zł a granita też 6zł wybór towaru bardzo duży lubię ten sklep mam do niego blisko”
“Polecam miejsce, można zapłacić kartą, nie to co 7 lat temu, ceny trochę wysokie, lecz mnie to nie przeszkadza, polecam zawsze patrzeć na datę przydatności produktu”
“Kupiłam od pani z warzywniaka bdb ziemniaki -worek 15 kg za 1.99 zl za kg , cena super obsługująca pani przemiła a ziemniaki przepyszne ,na pewno kupię nieraz.”