Przegląd katalogu
- 1,064 Łączna liczba firm
- 3.6 Średnia ocena
- 84% Z opiniami
- 49% Ze zdjęciami
Znaleziono 1064 wyników
Przeglądaj minimarket w województwie Śląskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 1,064 wyników w województwie Śląskim. Średnia ocena 3.6/5 na podstawie 52,391 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera minimarket z miast takich jak Bielsko-Biała, Gliwice, Rybnik, Katowice, Częstochowa i innych.
“Ukryty skarb :) Bardzo miła obsługa. Jedna z pań w sklepie poleciła kilka bardzo fajnych, zdrowych i smacznych produktów. Zakupy były bardzo udane. Duży asortyment i dobre ceny. Polecam :)”
“Bardzo dobre zaopatrzenie. Przesympatyczna obsługa.”
“Bardzo dobre zaopatrzenie. Przesympatyczna obsługa.”
“Mały wiejski sklepik. Towar świeży. Zawsze miła obsługa. Polecam!”
“Polecam. Bardzo miła obsługa i spory asortyment.”
“bardzo przyjemne miejsce, miła lokalizacja i ciekawy wybór produktów, raczej nie ma wiele wad, a jeżeli jakaś się znajdzie to nie będzie ona przeszkadzać :)”
“Dobrze zaopatrzony, Miła obsługa”
“Polecam duży wybór towarów w dobrych cenach”
“Mały sklepik spożywczy na wsi. Zawsze znajdziesz tam to czego potrzebujesz "bo zapomniałeś kupić na zakupach" jakiegoś batonika przed wycieczką rowerową zawsze się kupi. A rówież takie dodatkowe mini-zakupy zawsze się zrobi jak wraca się do domu i potrzeba coś dokupić.”
“Świetnie wyposażony sklep. Codziennie robię tam zakupy. Obsługa jest cudowna, zwłaszcza panie na stoisku mięsnym- cudowne kobietki ♥ jedynym minusem jest mało miejsc parkingowych, ale niestety sklep znajduje się w rynku i w żaden sposób nie ma możliwości zwiększenia tam liczby miejsc parkingowych. Mimo to, jak najbardziej polecam ten sklep na codzienne zakupy. :)”
“Świetny sklep dzieki któremu nue trzeba jeźdizć po najpotrzebniejsze rzeczy do sąsiednich gmin. Zaletą jest również paczkomat przed samym sklepem, dzięki umiejscowieniu kolejek nie ma a gdy tylko są to nieczeka się dłuzej nuz 5 minut. Polecam serdecznie”
“Sklep pozwala zaopatrzyć się w bieżące i niezbędne artykuły spożywcze.”
“Najlepiej zaopatrzony sklep alkoholowy w okolicy. Trunki również dla wymagających klientów. Obsługa fantastyczna!!!”
“Randomowe znalezisko z mapy. Jestem w totalnym szoku. Pan przed przygotowaniem pokazał mi świeżutkie mięso mielone z dodatkiem pietruszki, czosnku i soli. Potem na moich oczach zaczął formować i grillować kofty! Smak rewelacja. Trzeba pamiętać, że to nie restauracja tylko szybki kebs. Serio, jeszcze nigdy nie spotkałam się z taką jakością. Świeże warzywa, a nie jakaś zwiędła kapusta, bardzo wyraziste sosy, chrupiąca bułka. Falafel też doprawiony i nie taki za 2 złote z mikrofalówki. Naprawdę przyjemne ceny i można się dobrze najeść. Obsługa przemiła. Pan się mega starał. To było moje najlepsze kebabowe doświadczenie. Wrócę na sto pro spróbować „zwykłego” mięsa typu kręcona kula, bo w sumie na pierwszy rzut oka nie wyglądało jak plastelina. Jeśli jakiś głodny, niezdecydowany osobnik czyta moją opinię —- jedź czy idź tam! Nie pożałujesz. Wiem co piszę :) Aha, warto dodać, że na miejscu jest też baklava i trochę tureckich dobroci, ale nie miałam już niestety miejsca w brzuchu…”
“Bardzo miła obsługa, fajny wybór produktów, ceny w porządku, produkty świeże. Jedyny minus to kolejka, w której często i dość długo stoimy w towarzystwie osób całkowicie pijanych.”
“Super jakościowy sklep. Świerze jedzenie, duży wybór mega fajna obsługa:)”
“Zapatrzenie ogromne, wszytsko można dostać POLECAM”
“Nieźle zaopatrzony, jest chemia, wędliny, mięso, nabiał, owoce, pieczywo, alkohole, napoje tak więc spoko miejsce na zakupy. Fajny pomysł na własne wyroby, wędzone jak być powinno, dym itd. a nie jakaś chemia.”
“Bardzo przyjemne miejsce dobre wyroby Dziękuję że w tym sklepie jest”
“Bardzo miło obsługa.Bardzo dobrze wyposażony asortyment.Każdemu polecam zajrzeć tu przynajmniej w czwartki kiedy to na salony wjeżdża wyśmienite stoisko że świeżymi wędlinami. Ps.Pytajcie o żymlok!”
“Wszystko co potrzebne w osiedlowym sklepie.”
“Miła, pomocna obsługa, duży wybór.”
“Świetny sklep, jest tam wszystko + miła obsługa. Polecam”
“Bardzo lubię w tym sklepie robić zakupy. To prawda że jest wąsko dla mnie z wózkiem dziecięcym to nie raz tor przeszkód żeby przejechać. Panie miłe.”
“SKLEP BARDZO DOBRZE ZAOPATRZONY, CENY OK.PERSONEL MIŁY I POMOCNY”
“Na szybkie zakupy, blisko. Jest ok.”
“Przyjazny sklepik po sąsiedzku w ktorym dostaniesz prawie wszystko. Dobra jakos oferowanych produktow.”
“Całkiem fajny sklepik z ciekawą ofertą i umiarkowanymi cenami”