Wspaniała ekipa na sklepie, sklep dobrze zaopatrzony , duzo miejsca do parkowania, polecam !!!
Zdjęcia
Opinie
-
Hiszpanka ★★★★★
-
Katarzyna Zbruk ★★★★★
Super sklep i miła obsługa. Dobre przysmaki na mięsnym. Polecam :)
-
Sławomir “Tracker” Sławomir ★★★★★
W sklepie znajduje się wszystko co potrzebne obsługa miła i pomocna
-
Ksk ★★★★★
Burgery dobre choć bardzo drogie. Duży minus za brak płatności kartą. Wystrój również nie powala. Długi czas oczekiwania mimo, że klientów mało.Miałem przyjemność skorzystać z masażu relaksacyjnego u pani Aleksandry i było to absolutnie fantastyczne doświadczenie! Profesjonalizm, ciepła atmosfera i doskonała technika sprawiły, że wyszedłem w pełni zrelaksowany i odprężony. Pani Aleksandra dba o każdy detal, co sprawia, że masaż jest nie tylko skuteczny, ale także niezwykle przyjemny. Zdecydowanie polecam i na pewno wrócę
-
Konrad Fejdych ★☆☆☆☆
Ceny na półce inne niż w kasie. Przy zwróceniu pani uwagi ze cena na półce jest inna, niestety zbytnio sie tym nie przejrzał (bierzesz pan albo nie bierzesz) Nie polecam
-
Lidia Koska ★★★★★
Fajny sklep,świeży towar,miła obsługa. Lubię robić w nim zakupy.
-
Tivek 13 ★★★★★
Staram się zawsze wspierać sklepy i tak też dzisiaj będzie :) Ceny na bok, dlatego, że nie o to tutaj się rozchodzi :) Panie bardzo miłe, sklep pachnący, czyściutki, wszystko na miejscu. Jedyny mankament to oznaczenia gdzie wjazd a gdzie wyjazd, znaki tak postawione, że kolizje gwarantowane :) Pozdrawiam serdecznie :)
-
Dante Veiil ★★★★★
Bardzo miła obsługa oraz małe kolejki. Odwiedzam zawsze, gdy przejeżdżam obok a muszę zrobić zakupy.
-
BOCIANRAFAL ★★★★★
Polecam bardzo czysto . Miła obsługa
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Delikatesy Centrum?
Delikatesy Centrum znajduje się przy Oświęcimska 2, 43-331 Dankowice, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Delikatesy Centrum?
Można skontaktować się z Delikatesy Centrum pod numerem +48 338 457 470
Jak można dotrzeć do Delikatesy Centrum?
Do Delikatesy Centrum można dotrzeć, korzystając z poniższego linku