Przegląd katalogu
- 2,930 Łączna liczba firm
- 4.0 Średnia ocena
- 96% Z opiniami
- 85% Ze zdjęciami
Znaleziono 2930 wyników
Przeglądaj kafejka internetowa w województwie Śląskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 2,930 wyników w województwie Śląskim. Średnia ocena 4.0/5 na podstawie 602,064 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera kafejka internetowa z miast takich jak Katowice, Bielsko-Biała, Częstochowa, Gliwice, Sosnowiec i innych.
“Śniadaniowa propozycja - CROQUE MADAME zachwyca lekkością i oryginalnym smakiem, najpewniej dzięki sosikowi remulada domowej produkcji. Słodko-niesłodkie BROWNIE czaruje kremem o nieokreślonym lecz niebiańskim smaku. Cudowności dopełnia gustowne wnętrze z idealnie z nim korespondującą, delikatnie sączącą się z głośnika muzyczką. Brawo dla właściciela i Jego ekipy! ⭐️”
“Bardzo polecam! Miejsce ma niesamowicie przytulną atmosferę – wygodne kanapy, nastrojowe światło i klimatyczna muzyka. Shisha została przygotowana szybko, smak był intensywny, a dym gęsty i aromatyczny, bez żadnej goryczki. Obsługa jest przesympatyczna i zawsze chętnie doradza, a także dba o to, żeby wszystko było w porządku. To idealne miejsce, żeby spędzić wieczór z przyjaciółmi albo po prostu zrelaksować. Na pewno tu wrócę!”
“Moja pierwsza wizyta była na jagodziance. Co to był za smak! Wypełniona po brzegi owocami, spora porcja, do tego wyszna kruszonka i góry. To must have w okresie letnim. Druga wizyta była na deserach. Tort Zicher jest bardzo słodki, ale też dobry. Ekler z porzeczką bardzo ciekawy w smaku podobnie jak orzechowe. Na plus reklamowanie picia wody z kranu i dostępność wody z filtra. Super akcja. Poza tym mimo, że lokal jest niewielki, ma swój klimat. Jest przytulnie i pro zwierzęco, za co kolejny plus. Obsługa jest miła i uśmiechnięta. To miejsce do którego warto wracać i warto polecać.”
“Dziękujemy za najświeższe kwiaty, zebrane w najpiękniejsze kompozycje, które cieszą oko już ponad tydzień! Serdecznie dziękujemy za niesamowicie piękną fotostrefę z okazji pierwszego roku życia dziecka! Wszystko zostało wykonane z gustem i super szybko. Pani Julia to profesjonalistka w swojej dziedzinie.”
“Kawiarnia Strzykawka to miejsce, które trzeba odwiedzić, będąc w Częstochowie. Pyszne americano, klimatyczny, mały lokal, w którym jest kilka stolików. Do tego dochodzi bardzo miła i profesjonalna obsługa. Zawsze jak jestem w Częstochowie, to chętnie tu wracam i zabieram kawę w ziarnach do domu :) Bardzo polecam!”
“Kupowałam w tym miejscu kosze prezentowe na obronę doktoratu i jestem pod ogromnym wrażeniem ich wykonania oraz miłej i fachowej obsługi. Wszyscy znajomi byli zachwyceni koszami i dopytywali skąd je mam. Ponadto, produkty oferowane w sklepie odznaczają się najwyższą jakością. Polecam gorąco!”
“Zamówiliśmy: . 2 x espresso na soku pomarańczowym. Pycha! . Lodowy trikolor: 3 gałki lodów (truskawka, wiśnia, śmietanka) podane z bitą śmietaną, polewą truskawkową, posypką, 2 szt. rurek waflowych i wafelkiem. Również pyszne! . Obsługa miła, szybka realizacja zamówienia. Przytulne wnętrze lokalu :)”
“Chyba jedyna palarnia w mieście i poziom jest znacznie wyższy niż ten, do którego można być przyzwyczajonym w miejscach istniejących tak długo. Szczególnie polecam kawkę Maragogype z Meksyku oraz odmiany z Kenii i Peru! Obsługa też jest bardzo przyjazna i chętnie opowie więcej o swoich wypałach. Można od razu na miejscu zdegustować firmowej mieszanki w formie espresso lub innych kaw w formie "zalewajki". Naprawdę unikatowe miejsce na południu kraju!”
“Nareszcie! Szukałem takiego miejsca baaardzo długo. W końcu znalazłem. Jest wszystko czego szukałem. - czynne od rana i można zjeść śniadanie. - jest szakszuka - szakszuka jest zaje&€s@ - jest klimat - jest dobra obsługa - jest parking Cóż więcej potrzeba?”
“Najlepsze lody w moim życiu. A już trochę żyje :) serio, wspaniałe ❤️”
“Miłe, przytulne miejsce, szkoda tylko, że nie ma tam zbyt wiele miejsca żeby usiąść. Kawka i gofry bardzo ładnie podane, pyszne :)”
“Miejsce z przemiłą i wspaniałą obsługą, która od pierwszej chwili sprawia, że człowiek czuje się tu wyjątkowo. Ciasto było absolutnie pyszne – świeże, idealnie słodkie i rozpływające się w ustach. Kawa Pumpkin Spice Latte zachwyciła swoim aromatem i świetnie wyważonym smakiem, a herbata gryczana okazała się niesamowita – delikatna, a jednocześnie wyjątkowa w swoim charakterze. Do tego wszystkiego ceny są bardzo przystępne, co sprawia, że aż chce się wracać. Zdecydowanie polecam to miejsce każdemu, kto szuka chwili relaksu przy naprawdę świetnych smakach!”
“Doskonale miejsce o kazdej porze roku. Idealna kawa cappuccino, super klimat czy to w srodku, czy to na zewnatrz.”
“Najlepsza lodziarnia w Gliwicach bez dwóch zdań i na pewno czołówka w Polsce. Lody robione z pasją a za każdym razem smakują identycznie. Kawa również doskonała włącznie z szejkami. Konkurencja w około może tylko się uczyć albo zazdrościć…Dyplomy i nagrody mówią wszystko za siebie. W dodatku bardzo miła obsługa.”
“Jest to przez nas odwiedzony już 4 lokal w stylu Harry'ego Pottera w Polsce. Wystrojem i klimatem naszym zdaniem najlepszy. Super klimat, obsługa miła i pomocna, używająca magicznego języka ♥️ Kawa piernikowa pyszna. Plus za mnóstwo atrakcji jak tiary i szaty na przebranie zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Kącik dla mniejszych czarodziejów. Hitem jest toaleta z Jęcząca Martą - podobna opcja była w Gdańsku. Jedyny minus to ceny biletów - można wybrać różne warianty, ale mogłaby być opcja wyboru między napojem/ jedzeniem. Wybraliśmy opcję podstawową za dwoje dorosłych i 5 latek zapłaciliśmy 150 zł - z czego wypiliśmy dwie kawy, a dla syna alergika jedyną opcją była woda. Karta dosyć uboga. Na zamówienie nie mogliśmy doczekać się jak ktoś podejdzie więc trzeba się było wybrać samemu do baru - mimo, że w lokalu było tylko kilka osób. Mimo to polecam dla fanów Harrego w 100%”
“W sumie czas najwyższy napisać należytą opinię :) pozdrawiam serdecznie P.Marcina,były stały bywalec Bytomia z Pawtransu :) jedzonko pyszne,szybko podane i miło pogadane.”
“Bardzo klimatyczne miejsce. Pyszne ciasta i oczywiście kawy. Affogato di Magia Café z lodami kokosowymi to istna poezja”
“Po raz pierwszy w tym roku u Państwa zamawiałam serniczek keto. Jestem bardzo zadowolona jakością produktu i był bardzo dobry. Chociaż miałam obawy przed takimi nowościami ale jednak sernik keto w smaku bardzo pyszny wyszedł Panstwu. Kontakt z Panstwem rowniez bardzo sobie chwalę ponieważ mogłam bez problemu telefonicznie zamówić i odebrać w wyznaczonym dniu. Podczas rozmowy telefonicznej osoba również rzeczowo odpowiadała mi na moje pytania dotyczącego składu produktu . Jestem bardzo zadowolona i myślę że będę wracać do Państwa bo za dobrą jakość produktu trzeba chwalić i docenić Państwa. A serniczek keto wpisuje na moją ulubioną listę produktów ;) Dziękuję Państwu serdecznie ;)”
“Bez dwóch zdań najlepsza kawa w Polsce ❤️”
“Wystawiam opinie w imieniu mamy która nie posiada konta. „Jestem mile zaskoczona podejściem do klienta. Ekspres odmówił posłuszeństwa. Po rozmowie z szefem okazało się, że to drobnostka. Szef poinstruował mnie telefonicznie jak samej naprawić ekspres. Po raz pierwszy spotkałam się z bezinteresowną pomocą- która w dzisiejszych czasach jest rzadkością! Jestem mile zaskoczona. Następnym razem od razu pakuję zepsuty ekspres w samochód i jadę do najlepszego serwisu w okolicy!””
“Kapitalne miejsce gdzie można napić się pysznej kawy, zjeść lody i ręcznie robione słodkości oraz skorzystać z warsztatów artystycznych. Miejsce prowadzone z pasją, ogromną cierpliwością dla początkujących i sercem do rękodzieła!”
“Super miejsce. Miło spędziliśmy czas z naszym 10 miesięcznym synkiem! Pyszna kawa i ciacho, atmosfera bez zbędnego zgiełku. Miła obsługa :)”
“OMG jaka pyszna kawa... Nie wiem jakich czarów używają ale wychodzi im to świetnie! Po prostu zawsze jak jestem w parku to muszę napić się tej kawy. Taka kawa to wspaniała sprawa!”
“Polecam wszystkim tym, którzy szukają alternatywnej opcji na zorganizowanie imprezy. Bardzo dobry kontrakt z właścicielami, wszystko ustalone szybko, sprawnie. Bardzo dobrze wyposazona kuchnia, tylko trochę mało w niej blatu. Stół przygotowany wedle ustaleń. ciche, ustronne miejsce, wszyscy zachwyceni :)”
“Pyszne lody, duże porcje, miejsce idealne do odpoczynku. Dla dzieciaków możliwość zabawienia się w piasku i oglądanie zwierzaków”
“Świetna obsługa mocno relacyjna co buduje zaufanie i zachęca, aby tutaj wracać. Kawa, herbata, dodatki najwyższej jakości! Polecam z czystym sumieniem ❤️❤️❤️”
“Najlepsze miejsce na herbaciane i nie tylko! Zakupy! W Aromacie jest klimat miejsca i obsługi. Ogromny wybór smaków i rodzajów a także akcesoriów. Zawsze chętnie dzielą sie wiedzą i „trikami” na najlepiej zaparzona herbatę czy tez icetea! :) Zdecydowanie warto!”
“Bardzo fajny lokal. Rewelacyjne miejsce na spotkania. Kawa bardzo dobra - czarna jest mocna ;)”
“Niesamowicie klimatyczna herbaciarnia. Zaułek na zewnątrz niczym we Włoszech lub w Hiszpanii. Bardzo smaczne herbaty mrozowe i te na gorąco. Żałuję ze mieszkam tak daleko!”
“Bardzo fajna kawiarenka z przepysznym latte. Ciasto Bounty- bez cukru, rewelacja. Można tutaj zjeść również ciasta wegańskie☺️”