Przegląd katalogu
- 42 Łączna liczba firm
- 4.1 Średnia ocena
- 98% Z opiniami
- 86% Ze zdjęciami
Znaleziono 42 wyników
Przeglądaj kafejka internetowa w Żywiecie, Śląskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 42 wyników w Żywiecie, Śląskie. Średnia ocena 4.1/5 na podstawie 6,108 opinii i ocen.
“Bardzo przytulne miejsce, można napić się dobrej kawy czy herbaty. Fajnie, że można zjeść tu dobrego gofra. To chyba jedno z nielicznych miejsc, w których można zjeść gofra poza Lodomanią i Figlorajem. Możemy jeszcze spróbować gorącą czekoladę i sernik nowojorski! Miejsce jak najbardziej potrzebne w Żywcu, zwłaszcza na dużym osiedlu. Polecam wszystkim, którzy chcą w spokoju napić się dobrej kawy”
“Byliśmy na pizzy oraz bubble tea. Fajne miejsce, blisko rynku, lokal bardzo przyjemny i czysty. Na zewnątrz przy stołach huśtawki. Ceny ok, zapłaciliśmy 57 PLN za dwie osoby. Co do samej pizzy to było na niej odrobinę zbyt dużo mozzarelli przez co wydawała się ciężka.”
“Dobra Kawa. Super widoki. Przydało by się coś do kawy.”
“Najlepsza matcha w Żywcu :) Czuć, że jest to bardzo jakościowa kawiarnia, kawa jak i matcha przepyszne! Bardzo polecam zajrzeć, lokalizacja też na plus- samo centrum. Już sama atmosfera w kawiarni robi swoje, obsługa ON TOPP”
“Smaczna kawa, dobre ciacho :D Bardzo miła obsługa :)”
“Bardzo sympatyczna miejscówka. Słodkości premier league! Kawusia bajka. Fajny klimacik wewnątrz i na zewnątrz. Na szczególne uznanie zasługuje Pani, która nas dziś obsługiwała. Życzliwa, cierpliwie tłumacząca co jest z czego i w jakich ilościach. Następny mój pobyt w Żywcu = wizyta w MIĘTÓWCE”
“świetna obsługa, pan z wąsem i pan w koku profesjonalne podejście do klienta, jedzenie wyborne konkretnie pizza pera z gruszką, kontrowersyjne ale kupuje to, jedyne co mnie zdziwiło to biegające myszki po lokalu ale nie były agresywne, nawet dały się pogłaskać, wszystko jak najbardziej na plus:)”
“Bardzo miła obsługa. Żabka duża i przestronna. Rano przeważnie kolejki dzieciaków pędzących do szkoły, ale wszystko sprawnie.”
“Normalna stacja ale wydaje mi się że ceny są trochę niższe aniżeli w innym miejscu w Żywcu na pewno tam wrócę.”
“Świetne gofry, pyszna kawa. Bardzo miła obsługa.”
“Bardzo nam smakowały kruche ciasteczka w różnych odmianach, czuć że świeże i widać że ruch jest spory. Kawka również dobra. Lokal z klimatem i miła obsługą :)”
“Najlepsze hot dogi pani justyna robi bardzo pozdrawiam przeważnie przed konciem zmiany.”
“Super sklep! Panie i panowie z obsługi zawsze pomocni i uśmiechnięci. Półki pełne, świeże produkty, a atmosfera bardzo przyjazna. Zdecydowanie moja ulubiona Żabka w okolicy.”
“Klasyczna,przytulna cukiernia z dużym wyborem ciast.Kawy,herbaty smakowe,polecam.”
“Polskie produkty, w dobrej cenie.”
“Asortyment, usługi i doświadczenie na odpowiednim poziomie. Nie ma się do czego przyczepić. Polecam, Żabka jak Żabka :-)”
“Byłam w sobotę ze znajomymi, super klimat, bardzo miła obsługa, szczególnie pani w różowych włosach, polecam ❤️”
“Sklep znanej sieciówki w małej miejscowości jako jedyny w okolicy był czynny (dwie inne Żabki w Świnnej były zamknięte). Sklep jak Sklep ale miła i jak się okazało empatyczna obsługa. Ludzie robią miejsce.”
“Najlepsza żabka w jakiej byłem, a bywałem w wielu. Zawsze miła i pomocna obsługa, szczególnie ta mała blondyneczka która już od wejścia krzyczy dzień dobry, takich pozytywnych ludzi właśnie potrzeba!”
“Obsługa bardzo przyjemna ☺️ Pani kierowniczka bardzo miła będę odwiedzał ☺️”
“Marzena Majena. Ciekawa historia, bo od kiedy to w Żabce o dwudziestej drugiej czy tez przed dwudziestą drugą rozsypany towar wykłada sie na półki i to jeszcze na siedząco. Chyba najwyższy czas zadbać o okulistę, bo albo pomyliłaś sklepy albo godziny.”
“Polecam serdecznie, obsługa pomocna oraz bardzo uprzejma.”
“Paliwo jakościowo rakieta, ale największą zaletą tej stacji jest jegomość w średnim wieku który tankuje ludziom paliwo. Wiedza i chęć do pracy aż z niego kipi. Wiele się dowiedziałem na temat silników i paliwa od tego człowieka. Tylko u was tankuje tylko v-power”
“Świetna obsługa. Pani mimo później pory nie miała problemu z podgrzaniem jedzenia. Polecam serdecznie ;)”
“Dobra kawa. ...własne wypieki...lody...ceny umiarkowane... mila obsługa. .”
“Wszystko wykonane pięknie ! Dziewczyny przecudowne. Polecam z całego serca ! ♥️”
“Bardzo miła pani.... Pozdrawiam serdecznie”
“Super obsługa dobry wybór jedzenia sklep czysty polecam”
“Super sprawna obsługa. Zawsze pomocne Panie. Czasami po ludzku zmęczone jak każdy z nas. Szczególne uznania dla Pani Izy która robi najlepsze kanapki i zawsze pożartuje. Jak to się mówi jak klient człowiek to obsługa też z ludzkim podejściem.”