Przegląd katalogu
- 48 Łączna liczba firm
- 3.7 Średnia ocena
- 88% Z opiniami
- 75% Ze zdjęciami
Znaleziono 48 wyników
Przeglądaj kafejka internetowa w Jaworznie, Śląskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 48 wyników w Jaworznie, Śląskie. Średnia ocena 3.7/5 na podstawie 8,199 opinii i ocen.
“Miła obsługa,codziennie świeże pieczywo i ciasta,bardzo smaczne.Dodaje gwiazdkę,OK”
“Uwielbiam wraz z synem kupować tu lody i granity. Zawsze pyszne . Obsługa miła. Polecam”
“Świetna obsługa mocno relacyjna co buduje zaufanie i zachęca, aby tutaj wracać. Kawa, herbata, dodatki najwyższej jakości! Polecam z czystym sumieniem ❤️❤️❤️”
“Przepyszne,świeże jedzonko. Przesympatyczna Pani, serdecznie polecam:)”
“Super miejsce na spotkanie mam z dziećmi, na kameralne urodziny i urodziny drużyny dzieci. Miejsce dla dorosłych, małych i trochę większych dzieci. Pyszna kawa. Dziękujemy za zorganizowanie urodzin. My jeszcze wrócimy.”
“Przepyszne drinki, bardzo duży wybór przekąsek na słono i na słodko, świetny klimat. Gorąco polecam ☺️ na pewno nieraz wrócę”
“Przesympatyczna Pani nalała mi pyszne piwko. Nic więcej dodawać nie trzeba. Wspaniałe miejsce!”
“MOJA ABSOLUTNIE ULUBIONA KAWIARNIA. Przychodzę tu zawsze, bo kawiarnia jest otwarta w weekendy, w święta, podczas śnieżycy i apokalipsy zombie w przeciwieństwie do lokali obok. Obsługa bardzo miła i kochana. Jak jest się stałym bywalcem to cały czas mija się te same twarze i jest się szczęśliwym gdy się je widzi. Absolutnie kocham tą kawiarnię i bardzo polecam każdemu”
“Żabka jakich w Polsce wiele, ta jest na przeciwko kopalni więc o pewnych porach jest tam dość duży ruch. Można kupić świeże pieczywo zaraz po 5 rano i wyposażyć się w resztę niezbędnych produktów w drodze na szychte.”
“Miła obsługa ,spory wybór towaru”
“Bardzo dobra pizza. Miła obsługa ciekawie urządzony lokal. Przyjazny zwierzętom. Kilka opcji wegetariańskich. Sezonowy deser Cannoli ze śliwkowym sosem też był smaczny.”
“Pyszny świderek, oraz świetne gofry! Obsługa bardzo mila ^^”
“Lody były przepyszne. Cytryna z miętą i kiwi z bananem 10 na 10 . Polecam każdemu !”
“Witam, jestem stałym klientem tego sklepu:) z własnego doświadczenia mogę powiedzieć że jestem zadowolony z obsługi pani Wiktorii Profesjonalne podejście do klienta oraz do wykonywanego zawodu w porównaniu do niektórych pracowników tam zatrudnionych. Towar zawsze dopełniony i estetycznie ułożony natomiast nie estetyczne jest dla mnie to że drugiej pani kasjerce zdarza się obsługiwać klientów bez butów lub bez stroju firmowego :)”
“Moja ulubiona żabka! przesympatyczna obsługa , Panie zawsze usmiechniete :) pomogą jak trzeba. Sklep czyściutki aż chce się kupować :) ogromny plus ode mnie :)”
“Przepyszne, świeże jedzenie.Obsługa sympatyczna, porcje w sam raz. Na miejscu ogródek z małym placem zabaw.”
“Witam, jestem stałym klientem tego sklepu:) z własnego doświadczenia mogę powiedzieć że jestem zadowolony z obsługi pani Wiktorii Profesjonalne podejście do klienta oraz do wykonywanego zawodu w porównaniu do niektórych pracowników tam zatrudnionych. Towar zawsze dopełniony i estetycznie ułożony natomiast nie estetyczne jest dla mnie to że drugiej pani kasjerce zdarza się obsługiwać klientów bez butów lub bez stroju firmowego :)”
“Przemiła i bardzo profesjonalna obsługa, super czystość na stacji, a przede wszystkim przepyszne kawy, a przede wszystkim mrożona!!”
“Pan Robert to najlepszy sprzedawca, uśmiechnięty,pomocy,zawsze wie co powiedzieć serdecznie polecam zakupy w tym miejscu”
“Pani Zdzisia wykazała się profesjonalizmem w obsłudze punktu DPD, dziękuję za szybką pomoc w nadaniu paczki!”
“Zawsze jest wszystko czego potrzebuje. Pozdrowienia dla fajnej i zaangażowanej obsługi sklepu :)”
“Odkąd sklep został ponownie otworzony przez innego właściciela jest nie do poznania. Na sklepie panuje porządek, ceny zgadzają się przy kasie, a pracownicy zawsze służą pomocą z uśmiechem. Niejednokrotnie jadłam hot dogi czy tez zestawy i zawsze wszystko świeże a wybór sosów do woli.”
“Wychodząc z ZĄBKA zobaczyłem po drugiej stronie drogi około dwóch tuzinów dzików! Zapamiętam ten sklep do końca życia!”
“Wszystko świeżutkie i pachnące, profesjonalny personel pomocny i zasze uśmiechnięty...polecam”
“Bardzo przytulny sklep i bardzo miła obsługa, napewno będę odwiedzał i polecam innym do odwiedzenia.”
“Polecam bardzo fajna żabka miłe kasjerki ... Daje 5/5”
“Generalnie zawsze jestem nastawiona negatywnie do sieci sklepów Żabka, natomiast ten zupełnie odbiega od mojego wyobrażenia - oczywiście w pozytywnym znaczeniu. Zawsze znajdę tam to czego potrzebuję, zwłaszcza w niedzielę gdzie przy gotowaniu obiadu zawsze czegoś braknie. Lokalizacyjnie dla mnie super, bo sklep mam pod blokiem. Na najwyższą ocenę jednak zasługuje obsługa sklepu. Panie zawsze są uśmiechnięte, życzliwe, pomocne. Ze sklepu wychodzi się z uśmiechem na twarzy :) oby więcej takich sklepów z taką obsługą :) pozdrawiam”
“Spory sklep, miła obsługa. Czysto i schludnie 5/5”
“Cudowne miejsce dla dzieciaków ❤️ Polecam”